Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

last

czy osoby spod znaku ryby maja dwa oblicza..?

Polecane posty

Gość katia40
Znam pięciu facetów spod tego znaku- każdy inny. Znak zodiaku nie ma wpływu na harakter faceta. Nie gadajcie głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ojjjwiadomo ze nie ma znaczenia heh ale tak sobie mozna pogadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale ze mnie sucz ---> prawie jakbyś mojego brata opisywała, też ryby fajny chłopak był a poważnie nie do końca znakom zodiaku wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucz ciesze sie z Tobą, ze Twooj chłopak jest taki fajny. na to wyglada , ze duzy wpływ ma wychowanie i srodowisko w jakim wyrastamy zielony...czemu.. był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadajmy o prezentach:ja tez ksiązki i filiżanki z porcelany z różnych stron świata:mam autralijska, niemiecką, szwedzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale idiotyczne pytanie..teraz to wiem pozdrawiam rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze w opisie znaku zodiaku znajdzie sie cośą co pasuje do nas. Ale tak samo może byc z opisem, np. lwa ;) też mozemy cos tam znaleźć :D No, ja niestety bujam ciagle w obłokach :O W sensie, zę śnie na jawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie pogadam o czym bujasz..bo ja bujam tez ale nieczęsto bo zycie zmusiło mnie że musiałam stanąc na nogi. Po opiniach o braku nóg i ze śmierdzą cześciej robię pedicure hihi choc dopiero po czterdziestce zaczełam korzystać z tych dobrodziejstw pozdrawiam cholerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last chodze wiecznie zamyślona. Gdy ktoś do mnie mowi, nie zawsze wiem o co chodzi, bo bywam myślami gdzieś daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos lwa to tez lenie i lubia się lansować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja czasami ludzie pretensje do Ciebie , ze ich nie zauważasz i że jestes zadufana w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka zlutego
ja jestem tez rybka, urodzilam sie 21 lutego, lubie bujac w oblokach, jestem pomocna, mam dobre serce, jestem lubiana ...hahah a z wad to lenistwo, niezdecydowanie i szczerosc...nawet dzis dogryzlam koledze..haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bywa i tak. Ale nie jest ze złośliwości, tylko tak jak napisałam wcześniej, chodze zamyslona i inni mogą to odebrać na swój sposób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem rybka i mam dwa
oblicza , z jednej strony przykłada żona i matka a jak jestem wieczorkiem wolna i wszyscy spią uprawiam wirtualny seks z wirtualnym przyjaciel , mąż by mnie zabił gdyby się dowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkah
Ja też rybka ... błądząca w obłokach ... i ludzie myślą, że zadufana ... I to kiedy ktoś coś do mnie mówi, a ja nie trybię ... Czasami nie trybię tego, co sama aktualnie mówię... :O Zapominam też w połowie zdania, co chciałam powiedzieć ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)to co napisałyscie to tylko inne ryby zrozumieją..rybce z lutego wszystkiego najlepszego a sexowiczce udanego sexu bez cienia ironii.. cholerka chyba nie proobujesz im tłumaczyc że nie robisz tego celowo...to bez sensu...nie warte zachodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiii
są perwersyjne i bogobojne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie tłumaczę :D aLe jakos to tak głupio wychodzi :) aLe ogólnie jestem strasznie zakręcona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też jestem ryba z 5 marca :) i jestem taka mieszana, raz bałaganiara, raz pedantka, ale raczej bujam w obłokach i mam zdecydowanie artystyczną duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ryba.rozmarzona, myśle głownie o innych później o sobie, w każdym wypadku, roztargniona z huśtawkami emocjonalnymi.nie wiem czy 2 oblicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo bez prawa
ja znam rybke potrafil marzyc, ale nic nie robil byl bardzo dwulicowy, mowil jedno, robil drugie, szybko przestalam mu ufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie podpisać pod każdym wpisem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camor ra
tez jestm spod znaku ryb co uwazam za przeklenstwo:( moja mam mowi ze nigdy nie bede szczesliwa bo ciagle narzekam i ciagle jest nie tak jak powinno byc..szukam kwiatu paproci ktorego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camor ra: ja też jestem maruda...a najbardziej tyczy się to kwestii facetów...czekam na księcia z bajki, który nie istnieje oczywiscie. sporo osób powiedziało mi, że pogoniłam juz takich, którzy by mnie na rękach nosili :) wybredna maruda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczełam wierzyć w charakterystyke znaków, od kiedy przyjrzałam się moim znajomym i rodzinie, właśnie przez pryzmat ich znaków, poczytałam troche i naprawde bardzo duzo pasuje ( wiadomo, zawsze są jakies wyjątki) a moja mama to ryba i doskonale pasuje do opisu ryby, nie "dwa oblicza" bo to sugeruje dwulicowość trochę... ale na 100% ryba to osoba bardzo chwiejna emocjonalnie - jak dziecko - od łez do radości. moja mama w ciągu dnia potrafi być po 10 razy smutna i na zmiane wesoła, szczęsliwa, zawiedziona i zachwycona..... to bardzo trudne osoby dla ludzi mocno stąpających po ziemi. I widze tez że oczekuje od wszystkich by ją rozumieli w tych dziwnych emocjach.... ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze nie wierze w inne horoskopy np na dany dzień, rok itp ;) tez sie kiedyś śmiałam z tego, ale ludzie z pod danych znaków naprawde mają podobne cechy i bardzo pasują do charakterystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest. Oczywiscie nie można kierowac sie tylko tym, ale tkwi w znakach zodiaku jakas prawda. I często to widzę. Mój M też jest spod znaku ryb :D :D :D Tak sie dobraliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczospuieca
ja i mój mąż ryby ja i mój poprzedni mąż ryby ????????????????????????????????????????????????hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×