Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

co to za głupia moda z tymi nickami w stopkach?

Polecane posty

przecież i tak za pół roku się ,,klany'' rozpadną. tj to był z sashem z każdym dniem i innymi takimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że w tym temacie przysłwoie ,,uderz w stół, a nożyce się odezwą'' się nie sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana orange
a z jakimi nickami w stopkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też się nad tym zastanawiam :( przykro mi, jak nie widzę mojego nicku w stopce X czt Y... 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana orange
aaaa :) mnie nikt nie ma w stopce ale to nic, bo i tak nie mogę się zalogować na swój czarny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iadafa
to zabawa dzieci. Kciukiem ,a twoja fota co znaczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q w e r t y
po to, żeby dzieci miały radochę i się mogły wzajemnie dowartościować. plus drugi czynnik, czyli dla sławy, jesteś w czyjejś stopce i zaraz każdy zwraca na ciebie uwagę, bo skoro jakaś sierota wjebała cię do stopki to musisz być zajebista. kafe schodzi na psy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak w związku z pewnym tematem na kafe:) oczywiscie przedstawia bliźniczki-mnie i siostrę. a co do teamtu-niektóre osoby mają więcej niż 20 lat,a tę głupotę uskuteczniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzięłabym jej nazwisko
już zeszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
post wyżej-100% mojego poparcia :classic_cool: pewnie to taki sposób na lans :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana orange
ja nie wiem po co :) ale fakt faktem, że niektórzy tutaj dyskutują tylko z "wybranymi", chociażby o niczym... chyba właśnie te osoby mają nicki w stopach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chodziło mi o post qwerty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dla siebie wybranymi, za kilka mc już ich tu nie będzie. albo będą pod nowymi nickami, bo zrozumieja, że kretynów z siebie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Leja to marszczyfred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupkowaty dzieciuch bardziej by pasowało to samo ta jego tymczasowa sfora super koleżanek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kciukiem🖐️ chcesz, to moge cie wpisac w swojej stopce:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka🖐️ spróbuj, to się już do ciebie nie odezwę:P tu leja jak widzę już nie masz, ale w głowie ci się nie pozmieniało 🖐️ i powtarzam-baba jestem, nie żaden samiec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem co Wam to przeszkadza? Niech kazdy zajmie sie swoja stopka i umieszcza w niej to co mu odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czytałam już twoje posty-tak samo dziecinny jesteś, żeby czego innego nie pisać:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
zgadzam sie ze wszystkimi wypowiedziami. dzieciaki chca sie dowartosciowac. moze na kafe odbijaja sobie to, ze w zyciu realnym sa zwyklymi, niezauwazalnymi szarakami? bo inaczej nie mialyby potrzeby sie tu promowac. tez mnie wkurza, ze zbierze sie twa i zaczyna pierdolic o glupotach czesto zasmiecajac temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kciuk, wlasnie, ja tez podejrzewalam, ze chodzi ci o to, ze nie piertolnal cie ten zaszczyt ycia w stopie tuleji:classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bawią pretendenci na "gwiazdy kafe", co samo w sobie jest żałosne, bo świadczy tylko o tym, jakimi przegrańcami są w życiu realnym. I tak tu rzadko zaglądam, więc mam na to wyjebane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stulejka sie zachowuje jakby mial lat 13 a nie 19. moje ziomale w jego wieku to juz dobrze strzelali swoimi pistolecikami :classic_cool: a to ciota jest. wymienia kogo lubi, kogo szanuje, buziaczki itd. żen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś do ciebie bezpośrednio powiedziałam?:D wymieniłam cię tylko, jako jeden z tych ....(cenzura) i w końcumnie rozgryźliście- marze, by zaistnieć w czyjeś stopce. miałabym lans, że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
tu leja, nie dosc, ze lizesz tu wszystkim dupe to jeszcze zasmiecasz forum swoimi durnymi i infantylnymi wypowiedziami. wszedzie cie pelno, a tak naprawde nie masz nic ciekawego i wartosciowego do przekazania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×