Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziera

JAKI ODKURZACZ WYBRAĆ ????????????????????

Polecane posty

Gość gość
ponowię pytanie: w tym electroluxie jest ta apka do programowania? Dobra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna00
Tak, ja mam Electrolux pure i9, steruje się go aplikacją dzięki czemu sprząta tam, gdzie my chcemy i pozwala to uniknąć tego, że czyści ciągle w tym samym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaod112
Najlepiej poczytaj, dowiedz się na co zwracać uwagę i poszukaj inforamacji o polecanych produktach. Mi w wyborze wodnego pomogła ta strona: facetomania.pl/ranking/odkurzaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia88
ja w opiniach słyszałam że elektrolux strasznie się gubi, nie sprzątnie pod łóżkiem gdy jest ciemno, bo się gubi bez światła. ale ile w tym prawdy to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina78
Czy ktoś z Was ma może któryś z modeli odkurzaczy opisywanych na http://sprawneodkurzanie.pl ? Szukam opinii... i dobrego odkurzacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej taki, do którego możesz dokupić filtry najwyższej jakości. Proponuję zapoznać się z ofertą tego producenta -www.proton-filters.pl - warto zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas świetnie się sprawdza odkurzacz od tej firmy https://www.dlamojegodomu.pl/. Moje dziecko jest alergikiem i dlatego naprawdę świetnie się sprawdza. Filtracja powietrrza jest wodna, zero kurzu w mieszkaniu. Cena jest naprawdę przystępna i fajnie po prostu się nim sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź Nilfiska ja mam i jestem bardzo zadowolony. Odkurzam wszystko, i w domu, i w piwnicy i w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nilfiska kupisz w http://variotrade.pl Zapomniałem napisać, że zbiera wodę, ma duży zbiornik, bardzo łatwo się go otwiera i czyści. Nie ma niestety zwijanego przewodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka2
Odkurzacz centralny staje na wysokości każdego zadania. Sam mam ten http://centralne-odkurzacze.net/odkurzacze-centralne/631-odkurzacz-centralny-husky-pro200-zestaw-sprzatajacy-superior.html i spisuje się świetnie. W każdej chwili można z niego korzystać i z dowolnego miejsca w domu. Poza tym nie pyli się jak klasyczne odkurzacze w trakcie wiekszego sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BronekK
Jeśli odkurzacz w nowym domu to tylko centralny, sam mam taką instalację z wężem który podpinam pod gniazda, wiem też że jest taka instalacje centralnego odkurzania z wężem który chowa się do ściany, u mnie było już za późno na to rozwiązanie ale to musi być już mega wygodna sprawa, dla wygodnickich : ) system nazywa się RETRAFLEX.Całą instalację i odkurzacz centralny załatwiłem w firmie LUXVAC , naprawdę dobrze się z nimi rozmawia, polecam www.beamsklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie odkurzacz marki Rainbow i jestem z niego bardzo zadowolona. Zakupiłam go od firmy www.rainbowwarszawa.pl, która zajmuje się ich sprzedażą oraz naprawą. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
Ja zawsze wychodzę z założenia, że najlepiej to popytać znajomych, porównać ze sobą różne oferty. Warto też zapytać obsługę sklepu rtv, jakie odkurzacze polecają. Mi właśnie pomogła pani w sklepie dokonać wyboru. Poleciła odkurzacz marki Hoover. Zamierzam go kupić zaraz po wypłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre odkurzacze znajdziecie w ofercie firmy www.eodkurzacz.pl Mają ciekawą ofertę i niezłe ceny, więc warto zajrzeć na ich stronę. Po za samymi odkurzaczami znajdziecie też sporo akcesoriów do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na electrolux pure f9 , ma akumulator więc jest wygodny w użyciu no i jest pionowy więc ma wiele zastosowań. Ja mam go od kilku tygodni, zamówiłam na media expert i jestem bardzo zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam nowiutki pure z ME! jesteśmy chyba bratnimi duszami ;p jestem ze swojego mega zadowolona. Jak na razie sprawdza sie superowo. Najbardziej podoba mi sie ten pasek led dzieki ktoremu w koncu widze gdzie odkurzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak on cenowo stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na stronke mexperta jakiegos i se sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas znakomicie sprawdził się odkurzacz wodny https://www.dlamojegodomu.pl/ świetna jakość i rozsądna cena jak dla mnie. Myślę, że spokojnie warto się nim zainteresować. Jestem alergikiem i odkąd go mam w domu to po prostu jakość życia mi się zdecydowanie poprawiłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanahanahana
też bym brał elextroluxa, ostatnio o nim głośno w internetach, chyba się na niego zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest o nim glosno, bo to dobry sprzet xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielnarowcy
Kupiliśmy z mężem niedawno właśnie Electrolux Pure F9, który łączy zalety tradycyjnego odkurzacza z pionowym, bardzo nam odpowiada. Do kupienia w media expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spoko on jest ja testuje se tera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozallka
To prawda, że modeli na rynku jest mnóstwo dlatego warto sprawdzać wyłącznie te sprawdzonej jakości które rzeczywiście posłużą nam dłuższy czas i do tego będą skutecznie zbieramy wszystkie nieczystości. My kupowaliśmy odkurzacz bezprzewodowy w sklepie https://www.mwp.biz.pl który jak najbardziej mogę polecić bo wygoda użytkowania jest dużo większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się trochę rozglądałam za odpowiednim odkurzaczem. W końcu trafiłam na firmę www.eodkurzacz.pl i wam też mogę ich polecić. Jeżeli potrzebujecie odkurzaczy lub akcesoriów do nich to powinniście się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990

ja wybrałam automatyczny który sprzata gdy mnie nie ma w domu i wracam "na gotowe" - Roomba 980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×