Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziera

JAKI ODKURZACZ WYBRAĆ ????????????????????

Polecane posty

Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalalalalalala

no roomba jest spoko, świetnie sprząta, uważam że każda babeczka powinna mieć w domu tak jak zmywarkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwii

co do roomby to się zgadzam, kupiłam niedawno nową roombę e5 i jest świetna, szczególnie jeżeli chodzi o sprzątanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona

wszyscy chwalą roomby ale jaki tu model wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypoczęta

zgadzam się 100% że odkurzacze automatyczne to ekstra sprawa. sama mam już drugi taki, wcześniej roombę z serii 800 a teraz e5 od jakiś 2/3 miesięcy i można sobie nie wierzyć ale to mega pomoc i wygoda. i są równie dokładne jakbym to ja sama sprątała więc po cosię przemęczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam odkurzacz, który ma samą rurę, a cała reszta zamontowana jest osobno na ścianie 🙂 trochę z nim zabawy bo trzeba odpowiednie instalacje i rurki w  ścianach wprowadzić, ale potem jaka wygoda 🙂  mam taki w domu rodzinnym i jest rewelacyjny 😄 w domu jest sama rura i tylko ją się wyciąga a pozostała cześć w garażu - nic dodatkowo nie słychać przy odkurzaniu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka
Dnia 17.07.2019 o 11:18, Anico napisał:

Ja polecam odkurzacz, który ma samą rurę, a cała reszta zamontowana jest osobno na ścianie 🙂 trochę z nim zabawy bo trzeba odpowiednie instalacje i rurki w  ścianach wprowadzić, ale potem jaka wygoda 🙂  mam taki w domu rodzinnym i jest rewelacyjny 😄 w domu jest sama rura i tylko ją się wyciąga a pozostała cześć w garażu - nic dodatkowo nie słychać przy odkurzaniu 🙂 

o nieee. nigdy buym się nie zgodziła na to. nie pamiętam jak to się nazywa ale czytałam o tym. centralny chyba tak? już wolę jak moja roombka sobie śmiga po pokojach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senti

Jak bym miała jeszcze raz wybierać, to by padło na electroluxa pure c9. Cichutki, porządnie zbiera, filtruje i jest w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senti

Jak bym miała jeszcze raz wybierać, to by padło na electroluxa pure c9. Cichutki, porządnie zbiera, filtruje i jest w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama
Dnia 9.06.2019 o 19:34, Gość zdziwiona napisał:

wszyscy chwalą roomby ale jaki tu model wybrać?

Zależy czy masz duży dom i ile chcesz na zakup przeznaczyć. ja wybrałam e5 i powiem Ci, że to wielka wygoda jak możesz sterować nim przez aplikację, zamaiast samej po mieszkaniu z odkurzaczem latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshhh
Dnia 1.08.2019 o 17:51, Gość Senti napisał:

Jak bym miała jeszcze raz wybierać, to by padło na electroluxa pure c9. Cichutki, porządnie zbiera, filtruje i jest w rozsądnej cenie.

no w rozsądnej cenie to na pewno nie jest, są tańsze roboty z tymi funkcjami, ja odradzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi
Dnia 28.08.2019 o 14:59, Gość Boshhh napisał:

no w rozsądnej cenie to na pewno nie jest, są tańsze roboty z tymi funkcjami, ja odradzam 

Już lepiej postawić na roombę 604. Automatyczne iroboty są mega wygodne, bo same jeźdżą, a do tego mają filtry hepa i świetnie radzą sobie z każdą powięrzchnią. A jakość masz zagwarantowaną nawet w najtańszych wersjach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

W media jest TEFAL Explorer RG6875 i jest bardzo ok. Sterowanie pilotem, Harmonogram pracy, Funkcja mopa. Fajny odkurzacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×