Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bąbelkowa primadonna

gdzie mozna poznać wartościowego faceta?

Polecane posty

Gość MonaLiza25
Kaliban - a kto dziś nie wybrzydza hehe Tak naprawde to myśle że miłośc jak ma przyjść to i tak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejganmor => ale tam masz creme de la creme fanatyków i hipokrytów. Niewierzący do kościoła nie chodzą. Wierzący przed ślubem nie "grzeszą". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejganmor
Zalezy tez ile ma sie lat i jakie oczekiwania... sa rozne niuanse, ale jedno jest pewne, jesli nie chce sie kogos poznac w necie (jak poznalam ja), to trzeba duuuzo wychodzic do ludzi... ze tak to ujme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejganmor
Kaliban, bo to sa tacy postmodernistyczni wierzacy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szytkich prawie fajnych => nie dołuj tych co studia już skończyły i są same :P MonaLiza25 => jeszcze nikt heteroseksualny skazany na dożywocie milosci nie odnalazł :P Choć jeśli wierzyć w przeznaczenie ten argument traci na sile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejganmor => tym bardziej podziękuję. Jedyną cechą sztuki nowoczesnej jest popapranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitne_piórko
Tak, na męskich uczelniach, typu Polibuda, prawie sami faceci. Na dodatek cierpiący na niedostatek damskiego towarzystwa, bo dziewczyn na niektórych kierunkach jak na lekarstwo. Jasne, że zawsze się może trafić, że kogoś fajnego poznamy przez znajomych. Moja kumpelka poznała obecnego chłopaka na kursie językowym. Po tym, co tu napisane widać, że możliwości jest bezliku. Ale czasem to nie takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejganmor
Wiadomo, ze kazdy wybiera to, co mu odpowiada i tyle. Pomijajac rzecz jasna ludzi zdeperowanych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wszystkich prawie fajnych
(sorry za błedy). Kaliban - nie dołuję, bo częśc poznalam już po studiach, gdy pracowałam na Politechnice. Mozna tez spotkac w b duzym zakladzie pracy o tzw meskim profilu - sa firmy, gdzie pracuje wiekszosc facetów - inzynierów - najlepiej tam sie zatrudnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejganmor => im ludzie starsi tym bardziej zdesperowani i na więcej się godzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystkich prawie fajnych => Heh. Można i tak. Aczkolwiek przyznam szczerze, że perspektywa spotykanie sie z kobietą, która wybiera pracę pod kątem możliwości znalezienia sobie chopa nie jest zbyt zachęcająca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejganmor
Ja mysle, ze desperacja jednak nie musi isc w parze z wiekiem wcale. Poza tym im ludzie starsi to mniej elastyczni mentalnie chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejganmor => Mądrzejsi zawsze się godzą z tym czego nie mogą zmienić. Idioci zaś cudują. Stąd idioci zaczesujący włosy na łysinę i idiotki z wścieklizną macicy, przed którymi spierdala każdy facet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma nic bardziej złudnego, jak w doborze partnera kierować się wściekiem macicy :) Bo jak wściek się trochę wyciszy, może się okazać, że nic innego nie pozostaje. A wtedy klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły sie tak kończy. Ale ludzie, których przeraża samotność w ogóle jacyś dziwni są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem lepiej być samej, niż z jakimś psycholem. Warto pamiętać o tym, że nie ma nic cenniejszego niż święty spokój i równowaga psychiczna. Jak mam się z kimś wiecznie szarpać to wolę być sama. Każdy stan ma swoje plusy i minusy, a żeby człowiekowi było lże to w zależności od aktualnej sytuacji, należy kłaść nacisk na plusy, a nie dołować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie popieram!!! Sto razy lepsza samotność niż pozostawanie w związku, w którym czujemy się nieszczęśliwi, niekochani, nieszanowani, itd. Lepiej zachować godność i poczucie własnej wartości niż tkwić przy kimś, kto nie daje nam szczęścia. Ale to nie zmienia faktu, że zdecydowana większość ludzi nie chce żyć samotnie i nie ma w tym nic dziwnego. Wszyscy pragniemy kochać i być kochani. Wszystko zawsze sprowadza się do tego. Ale chyba trochę zboczyliśmy z tematu... No więc wartościowi mężczyźni... Gdzie Was znaleźć? Bo jestem pewna, że są tu jacyś na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llellumpollellum
Moja znajoma poznała swojego męża przez internet. Nie na żadnym randkowym portalu, tylko na jakimś forum o muzyce. On był z innego miasta, z daleka, ale jak się bliżej poznali i zakochali to przeprowadził się do jej miasta. Fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma tak miłośc znalazłam na kochaj http://kochaj.pl/, pisali długo, potem się spotykali i co...już 3 lata jak mieszkają razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×