Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szarlotka80

Jaki prezent na Walentynki dla męża???

Polecane posty

Gość Luiza90
Mój chłopak będzie najbardziej zadowolony z tego, że spedzimy wreszcie cały dzień razem. Odmówie dodatkowe zajecia i poswiece mu czas :) Zamowilam juz misia z sercem z czekolady z chololands.pl i do domu pewnie zamowimy jakąs dobrą kolację :) nie moge się doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabieram swoją żonę do Paryża, znalazłem bilety w super cenie, z feniko załatwiłem dodatkową gotówkę i lecimy sobie na weekend :) w marcu więcej zleceń będzie to spłacę od razu całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kino, kolacja dla dwojga, jakies masaże, spa, wypad za miasto nie musi być daleko jakbyście potrzebowali noclegów to ja polecam http://lubinowe.pl/noclegi-naleczow/ tak naprawde mają wszystko w jednym, no może oprócz kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkjit
Uważam, że najlepiej ten dzień spędzić razem. Dlatego ja z mężem idziemy na wspólny masaż, wykupiłam fajną ofertę w Samui Spa w Novotelu w Warszawie. Będzie szampan, płatki róż... ;) Już nie mogę się doczekać! Byłam tam kilka razy wcześniej, mają fajnych masażystów, więc polecam strasznie mocno! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moments Box
Zróbcie sobie randkę-niespodziankę w domowym zaciszu, zadbajcie o swój związek i dajcie się zaskoczyć ;) www.momentsbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo fajnych inspiracji na walentynki widziałam na blogach. Zastanawiam się tylko, czy coroczne wymyślanie prezentu, który i tak nie zastąpi chwil spędzonych we dwoje ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi żona obiecała anal i głębokiego loda. Nic innego nie chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1990
A może jakiś prezent na którym jesteście oboje? Jak fotoksiążka np. widziałam ładne na printu.pl, są tam różne rozmiary, ja byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mi żona obiecała anal i głębokiego loda. Nic innego nie chcę usmiech.gif xxx Jak będziecie długo "jechać na analu", to na starość będziesz kupował żonce pampersy chyba :), że w międzyczasie wymienisz ją na "nowszy model"... Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem, ze to prezent na Walentynki, więc niezbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie cyta niektore komentarze to od razu widac kto ma niedobory w zyciu albo jak malo facetowi do szczescia potrzeba. na szczescie moj jest z nieco innej polki i gliny lepiony tak wiec podaruje mi gwiazde z kingdom of universe i jestem przekonana ze jego dusza romantyka bedzie zachwycona. pozniej spedzimy wieczor we dwoje nie wychodzac z sypialni i dostanie dwa wspaniale prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Może coś bardziej przyziemnego? Coś co naprawdę ucieszy faceta? Ja swojemu zamówiłam na teletorium rejestrator jazdy do samochodu i mam pewność ze będzie szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik34
Moim zdaniem materialne rzeczy nie są wcale faje na prezenty - urządzenia jak każde inne. Na walentynki to coś romantycznego ale z korzyścią też a nie tylko badziewnym podtekstem :P my co roku z narzeczonym chodzimy do www.paradizzo.pl na sesję masażu dla par :) baaardzo fajna atmosfera, ja też sobie pozwalam na lampkę wina przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłać za prostytutkę, będzie pamiętał do końca życia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz cou mnie bedzie tak bardzo niestandardowo bo bedzie kolacja z moim partnerem w Pasji w Radomiu, potem kino i spacer! Tak wlasnie zamierzam meza porwać w ten wieczór. My co roku się zmieniamy i raz ja planuje raz on cały wieczór. W tym roku padało na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla męża zamówiłam elegancki zegarek w http://www.zegarki24.pl/. Wczoraj kurier dostarczył. Jeszcze przygotuję romantyczną kolację. Myślę że będzie zadowolony z takiego prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika i Alanek
Jakąś fajną betoniarkę są teraz w promocji (www.tanie_betoniarki.pl), albo jakiś seksowny młot do betonu (www.młoty_do_betonu.pl). Na pewno się ucieszy :-0 Albo sobie fajne perfumy, bieliznę, jakiś ciuszek, samochód - on na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że np. https://prezentmarzen.com/lot-paralotnia/ Ale oczywiście wypasiony prezent można ustrzelić niewielkim kosztem na różne sposoby. Może to być awionetka, jakieś wypasione auto - ogólnie pod tym względem można trafić naprawdę ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wspólny wyjazd na weekend? Myślę, że to fajny pomysł i osobiście bym się ucieszyła. A jeśli chodzi konkretnie o prezent rzeczowy to proponuję perfumy. Każdy z nas ich używa na co dzień więc praktyczny prezent. Od dawna kupuję na goia.pl i polecam bo perfumy są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AA może fajny instrument:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa może praktyczne podróżne etui na koszule Packshi, żeby nie gniotły się np. w walizce, plecaku itp.? http://packshi.com - mój mąż np. dojeżdża do pracy rowerem przez większość lata - pakuje koszule w takie etui i przebiera się w pracy. Innymi słowy nie musi do biura mechanic na rowerze w koszuli która później byłaby przepocona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×