Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szarlotka80

Jaki prezent na Walentynki dla męża???

Polecane posty

Gość maDZIaRka

my chcemy jechać do Krakowa na romantyczny weekend, pozwiedzamy, jakieś spa, i mam plan wyciągnąć męża do studia Masażu Dewi na masaż tantryczny dla par, znajoma była i podobno super wrażenia, zawsze chciałam spróbować to się nadarza okazja http://studiodewi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa2

A może jakieś wspólne wyjście do spa? Ja byłam niedawno w estetyka day spa i jestem zachwycona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiem że to jeszcze kawał czasu do walentynek ale już myślę co kupić i wymyśliłam że może kupię mu voucher do leszczyńskiego aerotunelu. Mój bratanek dostał na święta taki prezent. I oglądaliśmy na yt filmiki jak to tam wygląda i całkiem fajne latanie się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariuszo

Spa fajne i wyjazd fajny, ale my postanowiliśmy nie szaleć jakoś i idziemy po prostu do naszej ulubionej restauracji czyli Filharmonii Smaku w Łodzi. Restauracja ma swa renomę, zresztą została wybrana restauracją 2017 roku w konkursie Łódzkie Nagrody Kulinarne, to o czymś świadczy. Zaręczam, że menu mają cudowne, dlatego uwielbiamy tam zaglądać przy wyjątkowych okazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariuszo

ostatnio byłem tam z moją i za to potem dogadzała mi wibratorem analnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym będzie gdzieś wyjść do reustouracji nawet w domu,  zrobić ten dzień wyjątkowym. 

Co da jakiś prezent na odwal się?  

Daje ma problem z głowy :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik

Rzygam już tym dniem i tymi serduszkami i jakimiś durnymi napisami ,,kocham cię". Jeszcze wczoraj do mnie podszedł jakiś gość z mikrofonem i zapytał ,,Co pan będzie robił"wywaliłem mu z ręki mikrofon i poszedłem na przustanek. Co to kogo obchodzi co będę robił w ten durny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
26 minut temu, Gość Samotnik napisał:

Rzygam już tym dniem i tymi serduszkami i jakimiś durnymi napisami ,,kocham cię". Jeszcze wczoraj do mnie podszedł jakiś gość z mikrofonem i zapytał ,,Co pan będzie robił"wywaliłem mu z ręki mikrofon i poszedłem na przustanek. Co to kogo obchodzi co będę robił w ten durny dzień?

Dlaczego durny dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka

a  my w tym roku skaczemy razem ze spadochronu 😄 wydatek co prawda spory, myśleliśmy że za ok tysiąc za osobę, ale udało nam się znaleźć za 600 w skydive pod wrocławiem. oczywiście z instruktorem ten skok, ale razem wyskakujemy ❤️❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa333

wrozkaalicja.pl - Wróżka Alicja zaprasza na fascynujące wróżby online przez internet
 szybki łatwy zakup wróżby przez internet na stronie wrozkaalicja.pl 
Odpowiedź na pytania do 3 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×