Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szarlotka80

Jaki prezent na Walentynki dla męża???

Polecane posty

Gość gość
Perfumy wzbogacone w formułę feromonów hummm miał ktoś juz kiedyś takie coś ? jakies opnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, mój miś kupuję feromony z perfumami, ale na pewno nie jakieś miyagi czy inne. Na feromony-opinie jest spis wszystkiech feromonów, ja polecam CHIKARA (zapachowa) lub The Edge (rownież zapachowy, kobiece też są mega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona5456
mój niestety zegarek ma, dostał na urodziny 2 miesiące temu. :( chciałabym mu coś kupić do pracy, bo siedzi tam od rana do nocy, na biurko, ale cholera nie mam pomysłu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmahr44
hehe, faaajne, chyba sama zamówię, bo latem mój ciągle narzeka, że mu się cola grzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarków nie daje się bliskiej osobie według przesądów bo odlicza czas rozstania tak słyszałam :D A co do prezentu to polecam wspólny wyjazd w jakieś romantyczne miejsce na przykład hotel-spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynapowlik
My juz dawno sobie walentynkowych prezentów nie robimy:) Nie ten wiek, ale wyjątkowo w tym roku robimy sobie wolne w Walentynki i lecimy do Zakopanego, rezerwację mamy w Nosalowym Dworze i juz się doczekać nie mogę, tych widoków z samego rana za oknem, tej pysznej kuchni, a pysznie będzie na pewno http://gastronomia.nosalowy-dwor.eu/index.php/news/ i spacerów po górach oczywiście, mam tylko nadzieję że pogoda będzie dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek zawsze jest super dodatkiem do każdej stylizacji. Im więcej zegarków tym lepiej. Polecam model Vostok Europe. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdej kobiecie zdecydowanie najbardziej powinna podejść poczta kwiatowa, bo innego w roli prezentu ma się sprawdzić lepiej? Zresztą sami popatrzcie - http://www.roseduchateau.com/ Czy to po prostu nie jest dobry prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpal swojego mężczyznę, ale emocjami na torze wyścigowym :) Polecam zdecydowanie taką przejażdżkę, można wybrać auto, tor i ilość okrążeń można wybrać wszystko, oczywiście uzależnione to jest od naszego budżetu jaki możemy przeznaczyć. Ja polecam te bolidy u nas chyba już każdy w rodzinie był i spróbował :) Kupiliśmy prezent w devilcars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty i kolacja przez Ciebie zrobiona będą najpiękniejszym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamila
W zeszłym roku kupiłam przejazd samochodem wyscigowym. Stwierdziłam, że czas przerwać monotonię kupowania: zegarków, pasków, portfeli, perfum itd.. Prezent okazał sie trafiony, mąż sie ucieszył, bo była to okazaja, zeby gdzieś w końcu razem pojechac. Jest kilka firm wiec polecam, jest w czym wybierać. Ja kupowałam w devil cars - może komus sie przyda ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony dostanie zestaw modelarski z http://www.modelmaking.pl/ Myślę, że się bardzo ucieszy, bo powoli wraca do pasji z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę sugerować niczego konkretnego, ale kluczowe jest po prostu takie dopasowanie rozwiązań, aby one robiły różnicę. Mówi Wam coś Prezent Marzeń, ich pakiety? Porządny prezent jest naprawdę do ogarnięcia niewielkim kosztem - bo masaż to kwestia kilku duszek. A która kobieta nie będzie z niego zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaPoUszy1
Ja kupuję kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą, znalazłam na allegro! A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womanontheway_com
Tez się zastanawiam ale nad prezentem dla chłopaka. W sumie to ma wszystko i oszczędzamy na mieszkanie wiec w tym roku spędzimy Walentynki w domu. Myśle , pewnie kolacja z duża ilością świec, masaż, itp. A na prezent sama nie wiem co :( Perfumy, zegarek odpada. Może portfel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotaniepl
Może najlepiej byłoby zrobić dobrą kolację, kupić dobre wino i spędzić ten czas razem, po co kupować prezent który na nic się nie przyda, lepiej wzmocnić swoje relacje, polecam poczytać http://sourcemania.pl/prezent-dla-wielbiciela-wina/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz cos kupić czy zrobić? moze jest jakies danie które uwielbia? albo wystawa/film ktory chcial zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetakbk
Mój Miś ostatnio zmienił swoje hobby. Do tej pory zawsze sport, silownia, bieganie, rower itp, wszystko co związane z aktywnością. A od kilku tygodni coś mu się zmieniło, stwieerdził że zostanie modelarzem. Ogolniemi to nie przeszkadza, ale jak zwykle nie mialam problemuz pomysłami na prezenty dla niego, tak teraz nie wiem co mu kupić. Chciałabym może jakiś model do składania czy coś, ale też nie chcę wydawać na raz kilku tysięcy złotych. Dobrze byłoby żeby był z drewna. Orientujece się coś w tym temacie? A może Wasi Mężowie? Walentynki tuż tuż a ja jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólny wypad do operetki, może jeszcze jakaś kolacja, lampka wina i to wszystko. Prezentów z tej okazji sobie nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Mój Miś" haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×