Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madlene123

czy.jestem.w.ciąży?!

Polecane posty

Gość to ja tez
a myslisz ze po tym co ja napisalam moze byc jakies prawdopodobienstwo ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko moze byc prawdpodobienstwiem ciazy. na twoim miejscu zrobilabym ten test dla swietego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
no niby masz racje tylko ze ja stosuje antykoncepcje hormonalna od poltora roku i nie wiem czy test wogole cos wykaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
a i wczoraj mialam takie kłucie jajnikow na przemian raz parawy raz lewy bol byl dosc mocny i wzielam sobie nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaj
a wizyta u ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonissssssssssska
ja też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankoooo
Hej dziewczyny mam pytanie poradźcie mi proszę... zapomniałam wziąć tabletki przez weekend (chodzi o poprzedni weekend) to mój drugi miesiąc brania więc mam włączony alarm a w weekend nie miałam i w piątek nie wzięłam tabletki, w sobotę i niedzielę też nie a w poniedziałek w pracy sajgon i też zapomniałam, wcześniej bralam regularnie i powiedzcie czy mogłam zajść w ciążę jak kochaliśmy się w piątek tego pierwszego dnia którego nie wzięłam tabletki?? Chyba jeszcze działały poprzednie tabletki???... Teraz mam dziwny okres, który dostałam we wtorek i wtedy zorientowałam się ze zapomniałam o taletkach... do dziś go mam i nadal mi sporo leci pobolewa mnie brzuch .... czy możliwe, że zaszłam w ciążę i poroniłam... o co chodzi... proszę powiedzcie mi co sądzicie, bo to 6 dzien okresu i już powinno prawie nie lecieć a mi cały czas po trochu i brzuch mnie lekko boli tak troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3majcie kciuki;d cala sie trzese..;d jutro wyniki.. i najzabawniejsze jest to, ze moj chlopak dowie sie o nich pierwszy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxzxzxzxz
madlene daj znać jak będziesz wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i..? :> jest dzidzia, pewnie tak skoro okresu jak nie bylo, tak nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyczka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonissssssssssska
czekam jak na szpilkach na wieści a tu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam za telefonem z przychodni. wyniki miały być w południe..ale jeszcze nic do mnie nie dotarło.:( cała się trzęse..:D jak tylko zadzwonią- od razu tu napisze.!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem czy jestem w ciazy. od ok 1,5 tyg spoznial mi sie okres. przyszedl on wczoraj jednak jest mniej obfity niz zwykle. od pewnego czasu mam dziwne dolegliwosc. boli mnie glowa, mam wyczulony wech szczegolnie na perfumy, jest mi niedobrze, teraz w trakcie okresu odczuwam rowniez bol w podbrzuszu po lewej stronie. co to wszystko moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wssdwdweds
madlene, czytalam twoj topik, sama jestem ciekawa jaki wynik. Dodam ze ja tez zaszlam wczesnie, tyle ze ja bylam juz w klasie maturalnej... tez mialam ciezko na poczatku, najbardziej z rodzicami ale jakos poszlo :) daj znac co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rodzicach to nawet nie wspominam. łatwo z nimi nie będzie. już powoli robie się zła..:P nie po mojemu to wszystko z tymi wynikami.. ..tyle czekania;/. ..chłopak ma mnie dość:P ciągle mu truje.."Czy dzwonili"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wssdwdweds
a dlaczego osobiscie nie mozesz odebrac wynikow??Wynik juz pewnie jest tylko zadzwonia jak znajda czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlene123 wiem co to co udreka.. sama przez ta niepewnosc przechodze..u mnie podobnie z testem i to nie jednym tylko 3ma, z krwi jeszcze nie robilam i nadal pewnosci nie mam... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonissssssssssska
madlene a ja na Twoim miejscu sama bym do nich zadzwoniła, może zapomnieli skoro to trwa cały dzień??? rety co za emocje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dalej, dalej. bedzie ci na bank ciezko... ale to nic, dasz rade, pomozemy Ci wszystkie, a dzidzia bedzie, jak bedzie dopiero w pazdzierniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi słów. żadne wyniki wysyłane z warszawy nie dotarły do przychodni. "jutro powinny byc" - tak mnie pocieszyły. a tak czekałam.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia_D- a testy jakie Ci wyszły? takie jak mi..? czyli "nijakie"?? mój chłopak się smieje ze moge sobie sama wynik wybrac.. bo to wygląda jak 50/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aple1234
to gdzie Ty robiłaś to badanie ,że wysyłali do warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×