Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pina zz

mam męża a spodziewam sie dziecka kochanka

Polecane posty

Gość żw24
Słabo... Dlatego trzeba być fair ;/ Uważacie się za fair, bo jakieś usprawiedliwienia, że zdrady, brak miłości... To się bierze rozwód i postępuje normalnie, tak fair byłyście, że teraz dzieciaki będą mieć ostro pod górkę (one też Was w jakiś sposób zdradzały, że muszą ponieść konsekwencje?) i dziewczyna kochanka (ona też winna? chyba tego, że faceta sobie znalazła "wartościowego") albo wszystko pójdzie na klatę dziecka nienarodzonego, żyć bez ojca ;/ Miało nie być oceniania, ale nie mogę zdzierżyć wybielania się, jak się definitywnie spi*rdoliło ;/ Dwójka dorosłych dzieci już jest, wiek nie taki młody, a dojrzałość roztrzepotanej nastolatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mause
do żw24 ,dziekuje za twoją opinie lecz niestety nie zgadzam sie we wszystkim z toba ,ale oczywiscie doceniam Twoja opinie .Niestety zycie nie jest takie proste ,jezeli chodzi o kolejnosc tego co powinno sie wydarzyc to popieram cie w zupelnosci ,ja od poczatku chcialem aby nasza znajomosc mogla byc w cudzyslowie "legalna" ,byc moze zbyt mocno uprosciłem moja historie ale nie chcialem oceniania mojego postepowania lecz konstruktywnej opini od osób które były w podobnej sytuacji lub moga zrozumiec postepowanie mojej kochanej . dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mause
temat zamykam, w sumie to nie wiem czego sie spodziewałem :( poprostu chyba chciałem sie tym z kimś podzielić., życze wam wszystkim fajnych uczciwych facetów ,kochających tak jak kochać można tylko raz w życiu :) i aby oni pojawili się w odpowiednim czasie a nie póżniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mause - szkoda mi twojej zony, ktorej spieprzyles zycie oraz twoich dzieci. Ciebie zalosny "zakochany misiu" ani twojej kochanicy mi w ogole nie zal: :o pijecie teraz piwo, ktore sami sobie nawarzyliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz jakies pytania w zwiazku z partnerem, napisz do mojej wrozki Sofii. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mause
kushina ,moze odpowiem tak w du.... byłaś i gó..... wiesz o życiu nie jest to ładne powiedzenie lecz prawdziwe,niestety ten portal przyciąga wiele osób które nigdy nie poznały tej jedynej osoby na całe życie ..., nic o mnie nie wiesz ,jeżeli chcesz komentować moje postepowanie(o co nie prosiłem,jasno to napisałem lecz pewne osoby czerpią satysfakcje z oceniania postepowania innych i oceniania ich moralności ) to poznaj wszystkie okoliczności tego o czym piszę,byłem młody,bardzo młody,przez 25 lat byłem uczciwy nigdy nie zdradziłem żony ,wychowałem dwoje dorosłych dzieci z którymi mam bardzo dobry kontakt i wiedzą ze je kocham i bedę kochał bez względu czy bede z ich mama czy nie,nic nie chce od żony nic jej nie zabiore ,wszystko jej zostawiam ,ona przez tyle llat czuła że to nie jest ta miłość która powinna miedzy nami być ,kiedyś powiedziała mi to samo ,więc nie oceniaj nic nie wiesz o życiu ponieważ nigdy nie doświadczyłaś tego co ja,wiec bardzo prosze albo odpisz na temat lub zamilcz ,pozdrawiam mause nie bierz tego do siebie lecz nie lubie osób które ferują wyroki bez odpowiedniej wiedzy ,cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc_77

Gość mause, jak teraz wygląda Wasze życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×