Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abc101

Czekam na Małego Księcia....ale po podróży po planetach

Polecane posty

moge przyznac ze ostalowska bardzo mi sie podoba ,dupka w gruszke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie tylko ze jad żmiji jej zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, to nie była Ostałowska... A która gorsza w śliwkę, czy w jabłko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musialas pozmywac ,po gosciach chyba ze jak w koglu moglu ,same paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Tobie nie zaszkodzil, czemu ma jej zaszkodzić...Zobacz, jaka jest silna.....Oooooooooooo jakie kolce.Ona tylko udaje czasami, że jest delikatna, ale uwierz mi, wiele zniesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, kolejny mój ulubiony film...chyba w myślach mi czytasz...."oj długo ty córciu panienką nie będziesz.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślisz? Dziekuję chyba masz rację :) pokazała przecież że jest silna. Tylko ona nie ma ciała jak ja miałem co zostawi? Bez płatków nie będzie kwiatem.. Czy się zgodzi? Raz sie zgodziła ale czy drugi raz tez tego zapragnie? Czy odrzuci płatki? Dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee chcialbym byc staskiem kolasa lubie polskie filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały, twierdzileś, że Róża jest Różą..Jest kobietą...prawdziwą kokietką..Pamiętasz jej pojawienie się? Długo na nią czekałeś...stroiła się , dobierala barwę.Nie chciała wyłonić się pognieciona jak polny mak...Jest typową kokietką..a to wszystko dla Ciebie, ale Ty tego nie umiałeś jeszcze zauważyć..Teraz to chyba widzisz..prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, chciałbyś, żeby panna uciekła Ci sprzed ołtarza jak Staśkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest Różą.. Moją Różą i nic tego nie zmieni. Jestem za Mały by może zrozumieć wszystko ale dla mnie Róża jest Różą. Może dlatego sie tak dzieje............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na tych rozmiarach? stasiek mial postylat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały, dlaczego Róża jest tylko Różą...to kobieta, kokietka....każda z nas ma naturę kokietki, flirciary...robimy to, chć czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, a o jaki rozmiar chodzi? ....:D to Ci pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Gwiazdy wołają mnie dzis tak szybko do siebie.. Róża tez juz probuje zasnąć. Chcialbym jak kiedys leżeć obok niej :( dobranoc pilnujcie węży one mogą połknąć nawet słonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale ja jeszcze nie mogę spać ...tęsknię za Księciem...zostań...patrz..ronię łzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dla pomarańczy...drapieżnych stonek to pewnie niemożliwe, aby wąż trawil slonia...Nawet jak to zauważą, będą pewni, że widzą kapelusz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie rozmiar ,takie zeby w reke sie miescily,peselu nie pamietam a staniki bede,wzrokowiec jestem ide do triumpha i tlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo to w tym Triumfie się zmęczysz od pokazywania..i język zaboli Cię od tłumaczenia..chyba, że będziesz miał szczęście i okaże się, że sprzedawczyni ma podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem ci musisz znaleźć sobie innego księcia, przepraszam ale umie kochac tylko jedną różę.. Za Mały jestem moze jeszcze by kochac dwie. Ale zawsze bede juz Mały wiec szukaj księcia innego. Mam nadzieje ze znajdziesz. Wiem jak to jest byc samemu :( wiele lat czekalem na swoją różę.. Łzy są piękne zbierz je do woreczka zrobisz z nich naszyjnik gdy słoneczko bedzie mogło zrobic juz z nich świetliste krople..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×