Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abc101

Czekam na Małego Księcia....ale po podróży po planetach

Polecane posty

Zdejmuj natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tej niebieskiej też byłeś, co to ja niby w niej poszlam spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak ty nic nie rozumiesz? Jestes za duża chyba :( a ja myślałem że rozumiesz szkoda... Uważaj na swojego słonia na szczęście. Widziano tu niedaleko dużego węża podobno. Nie mogę się doczekać niedzieli. Wtedy ona mnie uściska a ja ją ... Bardzo mocno. Nie będę patrzył że ma kolce. Nie będę już nikogo słuchał tylko ją mocno przytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj Staska Kolasy ,ten to ma gust skrzynke coli kupil na wesele ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB, zależy od egzemplarza...:D...niektórych należy oswajać, bo nic z tego nie będzie....Ale najlepiej powinni wzajemnie...Czasami jednak to nie wychodzi i Róża przejmuje inicjatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horyzonty ma i motur co sie emzeta nazywa to on ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spij w tej bieliznie kobieto ,to nie jest do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały, jesteś prawdziwym Księciem...szkoda, że możesz się pokrwawić tuląc swą Różę w niedzielę...wiesz kolce.....ale może je schowa..będzie kobietą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnnnnnoooooooooooo, trzeba być nocą elegancką....bo wiesz..nie zna się dnia ani godziny:D A może zjawi się Książę, jakże to wyglądać jak polny mak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB, w miłości trzeba i kolce przeżyć...spojrz na tego księcia powyżej.....cieszy się , że będzie tulił swoją różę w niedzielę, choć wie, że ona ma kolce i jego to może boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boje sie łez krwi ... Są równie piękne jak łzy łez jeśli są na równi prawdziwe. A po czym poznałas że jestem prawdziwy...? Wątpiłas w to? Naprawdę w to wątpiłaś? Przecież przedstawiłem się ... Nie rozumie. Myślałem że jesteś inna. A ty tymczasem mnie testowałas tylko :( jestes za duża :( przykro mi ze chcialas mnie sprawdzić ... Postąpiłas jak dorosła. Dlaczego myślałas że mogę udawać kogos kim nie jestem? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooo, ale maki są bylejakie i rozczochrane..:( Źle by wyglądały w tej bieliźnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samonoski mozna dodac,podwiazki i szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały, a może jestem po trosze narratorem....Ale wiesz co, chyba zaczynasz mnie oceniać....a on nigdy tego nie robił...Poza tym jesteśmy na Ziemi...a przecież on stąd odszedł...chociaż mam nadzieję, że jednak nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnnnnnnnooooooooooooo, mak chcesz wystroić w to wszystko, żeby się oszukiwać, że masz do czynienia z różą.Po co się oszukiwać? Byłbyś w stanie trwać przy maku, wiedząc , że nim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolcy chociaz nie wysynie,na stokrotki krowy sraja ,a i tak sie wacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnnnnnnoooooooo, boisz się kolcow? Co to za miłość bez poświęcenia...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Mały nie rozumie róż nawet swojej. Piszesz że jestem Mały tak jakbys cały czas w to wątpiła. Zwątpiłas ze mnie :( jest mi smutno. A stąd odeszłem bo czekała na mnie Róża była tam taka samotna a gdy wróciłem moja planeta umierała bo ją zaniedbałem i baobaby ja zniszczyły :( jestem za Mały nie radzę sobie a ty jestes dużą bo we mnie wątpisz. Nie rozumie Cie bo jestes inną różą czy dlatego że jesteś za duża? Gubie się :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszak coś co przychodzi bez trudu, nie ma dla nas większej wartości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly, nie jestem Twoją Różą...nie oswoiłeś mnie i po prostu wydaję Ci się pewnie jak te w ogrodzie...Czas, ktory poświęciłeś swojej ukochanej uczynil ją dla Ciebie wyjątkową...mnie spotkałeś przypadkiem ...w ogrodzie.... może nie rozumiesz mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooo o ból w związku z ranami po kolcach...zresztą ten ból może z czasem wydać się czymś wyjątkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB, każdy Książę jest dobry....czytałeś kiedyś o jakimś złym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje. Swojej róży nie rozumie wiec tym bardziej Ciebie nie mogę... Ty mnie tez nie rozumiesz ale to nie znaczy ze wątpisz we mnie. Nie mozesz we mnie wątpić bo ją nie jestem twoj. Tak. Tak chyba wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz te kolce przerabialem, Ja jestem dobry bnb dlatego maki wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×