Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abc101

Czekam na Małego Księcia....ale po podróży po planetach

Polecane posty

BNB, nie probuj takich żartów.....to nie książę....z innej bajki. Wszystkie chcą Księcia...nawet Balladyna i Alina...a Kirkor byl dobrym księciem..chociaż może to zly przykład, bo źle skończył:( Ale oto dowód na to, że można się zadać ze złą różą i są tego konsekwencje..i pewnie się to tyczy też nooooooooooooooo, bo narzeka na róże:( Róża róży nierówna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnnnnnnnooo, przyznaleś się, że jesteś Księciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc jeszcze troche i bedziesz moim ,idealem bedziemy zyc dlugo iszczesliwie uwazaj lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeee tam do szczęśliwego zakończenia jeszcze szmat czasu....nawet nie było za górami za lasami....chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB, Kirkor źle skończył, bo wybrał złą rożę..czyli jego wina, bo zachciało mu się durnych testów.Głupi polecial na Balladynę, która już niejeden grzeszek miala na swym sumieniu, chociażby schadzki z Grabcem za stodołą..wiadomo zresztą po co...Najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu...poza tym on żadnej nie oswoił, więc skąd miał wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za gorami i lasami ,to po naszej smierci ,zyli sobie abc i jej ksiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnooo, zalotny się robisz.....czyżbyś miał chętkę na oswojenie mnie, czy tylko chcesz być po prostu Lisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie dasz oswoic ,to bedzie lisek ,dasz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB, bo żadnej nie oswoił, czyli nie poznał...w tym przypadku to on został wybrany..... BNB i po tych moich tekstach wiesz wszystko, co? Chyba wiesz o co pytam, ale sza....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnoooo, już od jakiegoś czasu mnie przecież oswajasz...., ale na razie siedzisz w pewnej odleglości ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchodzę stąd już. Nadeszła pora. Żegnajcie. Abc życzę byś odnalazła swojego księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc ,bardzo blisko rusz listkiem ,wiaterek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały, zaglądaj tu.🌼..opowiadaj, jak relacje z Różą...i czy bardzo bolą kolce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A. De Saint Exupery
Jak się rozbiłem samolotem podczas lotów w Afryce cudem Uchodząc z życiem to na pustyni siedziac i czekając na pomoc o zmroku pojawił się nieoczekiwanie pewnien "niewysokiego wzrost gość"miły inteligentny z taka dziwna pelerynka. To było dziwne ale On znał odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Po rozmowie zniknął. Ocalałem z tego i napisałem książkę. To taka opowieść symboliczna" Mały Książę" ale napisze wam że od Niego dowiedziałem się takich rzeczy żebyście zrobili pod siebie jakbym wam napisał więc nie napisze. Dziękuję. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB, wybrał raczej ten, kto silniejszy...niestety..., a tego należy się wystrzegać...zreszta to nie była miłość, tylko pogoń za sprawami materialnymi. Nnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooo, zdecydowanie siedzisz jeszcze za blisko...czuję już Twój oddech na sobie.A przecież::"znamy się tylo z widzenia, a jedno o drugim nic nie wie" Późno się zrobilo....pora spać...nawet róża śpi...książęta zresztą też.Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijak na swej planecie
Kazał wam przekazać że Mały Książę pije by zapomnieć że pije. Podobno Róża zwiedła. Ale jest jeszcze nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tą kupę słonia to sobie zjedz bo wąż nie je kupy tylko słonie! No i zezłościlem sie prawie na kazdym temacie leży jego kupa.. Piękne gwiazdy. Dobrze abc moze czasem Cie odwiedze tu zobaczę czy ci sie udalo. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozo gdzie jestes?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×