Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

mleko babydream z rossmana dobre?

Polecane posty

słyszałam ze to mleko jest syte a moje dziecko ma problemy z najedzeniem sie a podaje bebiko. co Wy myslicie o tym mleku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ILE tWOJE DZIECKO MA ? mój jest na bebiko od początku i bywało tak,że potrafił jeść 10-12 razy na dobę po 90ml :P teraz zwolnił,ale wiecznie głodny :) jak ma już 4m-ce to zapytaj pediatre o zagęszczenie mleka,o kaszke... nad tym z rosmana kiedyś sie zastanawiałam,ale ono jest najtańszym mlekiem,więc trochę mnie zastanawiało czy dość syte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
a skąd wiesz ze się nie najada??:) mój w nocy potrafi wypić 180ml (3miesiące ma) w dzień pije jak mu się chce 60ml-150ml jeśli dziecko pije dużo to znaczy że ma potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka wypija zawsze po 120 ml i to jest tak w sam raz stad wiem po 1,5-2h jest wielki płacz i nie chce herbatki ani smoczka wiec jest głodna a jak dam juz jej butelke to pije tak jak by miesiac nie jadła. ma 2 miesiace. jak sie urodziła to wzyła 2900 a teraz 4500 wiec przybiera dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dajesz dziecku tanie mleko to proste ze bedzie sie czulo caly czas glodne. Moj syn jak dostawal Nan to czesto plakal i co 2 h dpmagal sie jedzenia :O Wiec kolezanka polecila mi Enfamil i syn zaczal jesc co 4h. Po 6msc przezucilismy sie na bebilon2 i jest tez ok , syn bardzo dobrze sie rozwija i nie choruje. Polecam. :) Od razu chce zaznaczyc ze nie krytykuje tych mam ktore daja inne tansze mleka dzieciom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wg nie jest to wcale gorsze mleko mialam juz nan i humana ale mała miała po nich problemy z kupka i musiałam sie przerzucic z powrotem na bebiko ale i tak było tak samo a nawet gorzej bo nie mogła sie corka wypróżnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda pierwszy raz mama
lepiej zapytaj pediatry, 2 miesięczniak ma prawo być glodny co 2 h. jak dobrze przybiera to nie musisz się martwić a zamiast smoczka zaproponuj jej przytulanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury to nie wina ceny :/ ja dziecku od urodzenia podaje Nan i sie najada przybiera na wadze prawidłowo dziecko dobrze się rozwija. dziecko ma mały żołądek i nie najada się "na zapas" jeśli je mało np. w pierwszych 2 miesiącach ok 60 ml jest logiczne ze będzie chciała jeść częściej. oto cala filozofia. gdyby z dzieckiem było coś nie tak pediatra na pewno by zalecił zmianę mleka. a co do zmian mleka trzeba wprowadzać je powoli i delikatnie a nie gwałtownie dziś bebiko jutro Nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona od poczatku chce jesc czesto i duzo..pediatra powiedziała ze bardzo ładnie przybiera na wadze. no ale nie moge jej tez za duzo tego mleka podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wina ceny! mój synek jest na mleczku hipp bio. je ok 6 i potem jak o 10/10.30 daję mu śniadanie to jest średnio głodny, dopiero obiad o 16 je ładnie i dużo (do 10/10.30 do 16 nie je bo jest na spacerku a potem śpi) a i mleczko tanie, bo ok 12 zł kosztuje. może z tym spróbuj? też dość gęste jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko boje sie żeby corka znow nie miała problemow z kupka;-( ale sprobóje;-) a ile Twoj synek ma miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mopje? jak w stopce 14 miesiecy. do 11 był na piersi, więc w sprawie mleczka dla maluszków nie pomogę i w kwestii tego czy za często je. ale chciałąm tylko obalić mit że to wina taniego mleczka! jest naprawdę duży wybór mlek, nie tylko bebiko i nan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj delikatnie. np pierwszego dnia dodaj po 1 miarce nowego mleczka, drugiego tak samo, trzeciego 2 miarki aż w końcu całkiem zastapisz stare mleczko nowym. mozesz tez profilaktycznie podać probiotyk, np dicoflor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko jak mowiłam boje sie tez tak z nia eksperymentowac. moze poprostu ma taki apetyt skoro wypróbowałam 3 rodzaje mleka i wciaz tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poczekaj jeszcze troszke. moze się to unormuje. mój synek do 5 miesiąca co 1,5 godziny jadł. normalnie zegarek można było ustawić tak regularnie jadł! ale on na piersi był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to jakos przeczekam i tez potem zaczne dodawac kleik..moze jakos sproboje odwrocic jej uwage od tego ze jest głodna bo czasem udaje mi sie ja przetrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 770
To że jest tańsze nie znaczy że gorsze moje bliźniaki mają 3,5 miesiąca karmie ich piersią ale też dokarmiam właśnie mlekiem babydream i uważam że jest dobre ma praktycznie taki sam skład jak bebiko tylko ma troszkę inną konsystencję od bebiko . A i dzieci się nim najadają więc z czystym sumieniem je polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2425
do komenarza o tanszym mleku :)Moja corcia je od wyjscia ze szpitala enfamil teraz humane antycolic i jak wiemy nie sa to tanie mleka. ma juz 2 miesiace i znowu zaczynaja sie jaja ulewanie i kolki takze cena nie ma tu nic do rzeczy. z kolei syn wychowal sie na bebiku i nie wiedzialam co to kolka dzis ma 13 lat i jest wyzszy odemnie choruje raz na ruski rok na katar i kaszel. Drogie mamy absolutnie nie zgadzam sie z segregacja mleka zwiazanych cenowo beda dalej kolki sprobuj***abydream jesli bedzie trzeba wazne zeby dziecko nie cierpialo i mu smakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał880
uwaga mleko z Rossmann zawiera mąkę ryżową jako jedyne niestety jest to pisane małymi literkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×