Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlito

Kino Bizzariusz

Polecane posty

Gość AMI36
bylam i polecam jutro o 16 sie wybieraqm ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ADI jestes? faktycznie wybierasz sie dzisiaj do bizzariusza? Moze sie spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu27
ami36 pójdziemy może razem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstantin1
AMI moze masz ochotę wybrać się tam w czwartek po 17tej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reblta2
Czy to kino nadal istnieje? słysze o nim od jakiegos czasu i nigdy nie byłem...niedawno wrocilem do Polski po wieeeelu latach i deko rozrywki mi brakuje;) kto sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski28
14 czerwca będe w stolicy i z checią wybiore się do kina ok 16, jelsi ktoś chetny na wspolne wyjście to zapraszam, kontakt przez mejla despo1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balu000
Witajcie, Ja tez mam ochotę się tam wybrać zobaczyć jak to jest... i co tam się dzieje. Więc jakby co to piszcie a się złapiemy jakoś : balu000(at)poczta.onet.pl Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstantin123
no to byłaby jakaś chętna Pani na wspólny wypad ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix022
Mam zamiar sie tam wybrac. Miloby bylo gdyby jakas fajna kolezanka dolaczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balu000
No i się nie wybrałem :( Ale chyba znów naszła mnie ochota zobaczyć co się tam dzieje ? Jest ktoś chętny na wypad dziś ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PuszystaPara
bylibysmy w piatek.kto by chcial dolaczyc do wspolnych igraszek z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balu000
Ja chętnie dołączę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszzbrzuszkiem
Normalny klub dla wszystkich. Przeważają Panowie, ale są też Panie, pary. Najlepiej umówić się wcześniej na jakimś forum - np. na zbiorniku umieścić informację że będziecie tam o tej godzinie i tego dnia. . Samotna Pani się nie zawiedzie, jeśli ma ochotę na seks. Co do brudu to zależy, przed otwarciem i w pierwszych godzinach jest o.k., potem ludzie sami robią syf. Tragedii nie ma, na niejednej dyskotece jest gorzej. Czasem są ogólnodostępne gumki gratis, zawsze można kupić ( za 1 zł). Byłem tam kilka razy i jeszcze wrócę. Najmniej jest ludzi między 13 a 17. Panowie może są podglądaczami, ale są nie groźni. Panie też nie są dłużne, kiedyś jak sobie masowałem to taka jedna mało nie dostała wytrzeszczu. Sama cipki nie pokazała :P. W sumie jeśli nie chcesz by na Ciebie patrzono to tam nie idź. Obowiązuje luźna zasada, wstyd zostaje za drzwiami. ja uważam za dobre, że jest to klub otwarty na wszystkie orientacje bez selekcji - to jest demokracja. Z tym tynkiem to bez przesady, kino jest niszowe i z niskim budżetem. Na kanapach jest czysto. Wydzielono sypialnię. Oświetlenie stanowią monitory i dyskretne czerwone lampki. W kabinach papierowe ręczniki. Jest też toaleta. @puszysta, o której będziecie? kontakt ze mną rogacz@gg.pl ( 30 latek, doświadczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablinadali74
Ja bede w srode ok 20.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta_relany
Witam Czy znalazlaby sie jakas Pani, ktora wybralaby sie w ta sobote ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta_relany
jakby jakas kobieta byla chetna, to prosze pisac na : leszko@rubikon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georg
Najlepiej to wpaść tam po 17.30 - 19.30 . Najwięcej ludzi - zawsze wpada jedna albo dwie parki. Podoba mi się że bez krępowania kolesie walą sobie a także nawzajem. W kabinkach można robić co się chce. Jeden koleś pojawił się w zeszłym tygodniu z niesamowitym sprzętem - jak go dotknąłem to to nie mogtłem uwierzyć - tak ze 25 centymetrów - ruszyłem mu kilka razy i poleciał...Fajne było. Często wpadają transetki - mozna je zmacać i robią wszystko. Ja często wpadam po pracy i zawsze coś ciekawego sie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Wawa
Kto dziś wybiera się do Bizariusza? Nigdy tam nie byłem a chciałbym zobaczyć co tam się dzieje tylko że samemu głupio. JA 192 cm 87 kg 17 26 lat hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswiezam watek - czy ktoras z dziewczyna ma ochote na wspolny wypad? gdy trzeba bedzie ja ciebie obronie, znam pare chwytow, cialem zaslonie... :P 25 l., wysoki szczuply z grubym sprzetem, zapraszam :) tomekkk12321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisława szlonska
a ze starą babcią ale taką całkiem całkiem to któryś z młodych by poszedł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelo34
Stanisława Szlonska a ile masz lat ? Bo lubię dojrzałe wulgarne kocice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Ciekawski
byłem pierwszy raz wczoraj, niestety kobiet nie było ale i tak spędziłem miło czas i ulżyłem sobie trochę. Sam wprawdzie ale sytuacja kiedy cię obserwują jest mocno podniecająca. Ktoś chętny na wspólny wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekk13
a ja mykam tam z kobietą na gangbang (w gumce oczywiście) pojutrze czyli24.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×