Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlito

Kino Bizzariusz

Polecane posty

Gość Sir
Największy problem to że tam śmierdzi. Wracasz do domu i wszystkie ubrania do prania. Powinni coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix
kto wyskoczy dzis z mlodym, atrakcyjnym? (pani,para)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big coock
Witam,jak wrażenia po pobycie w bizzariuszu?Jestem ciekawy bo moze wybiore sie ze swoja połowka:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big coock
hej Marta,moj mail to d9011@wp.pl,a czym smierdzi?chyba sperma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessss777
no nie wierze, że coś takiego istnieje, burdel na kółkach, obcy ludzie się dymają ze sobą na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy_sluchacz
"agnessss777" Jednak widzisz, takie rzeczy tylko w PL, nie ludzie tylko z tego co wyczytałem to glownie faceci :/ lepiej sie zpaoznac chociazby troche i spelnic wzajemne pragnienia a nie jazda i do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy któraś chętna Pani lub Para wybiera się może do tego kina w czwartkowe (03.11.11) popołudnie lub wieczór? Jako, że nigdy tam nie byłem chętnie przyłączę się do kogoś z Was... Piszcie na lubman@interia.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twielki
czesc.jesli sa osoby chetne na przejscie sie do kina to prosze o kontakt z checia potowarzysze;) ja 28 lat 190 brunet niebieskei oczy 87kg 22cm;) czekam na kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a moze jakas dziewczyna chciala by sie przejsc ot tak przy okazji zachaczajac o ta tajemnicza atrakcje? Zupelnie nie zobowiazujaco, wejsc zobaczyc co i jak, czy faktycznie jest tak jak tu niektorzy pisza. jesli znalezli bysmy w miedzyczasie ochote na cokolwiek i byly by ku temu warunki to moze... Ale poki co przemawia przeze mnie glownie ciekawosc jak to tam jest:) a sam jakos nie moge sie wybrac wiec moze we dwoje razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuję się odwiedzić to miejsce z koleżanką, ja 40 ona 30 lat, ja lekki bysiek misiek on normalna, blondynka, lubi panów i Panie, spotkanie raczej przed południem, poproszę o kontakt par lub pań lub osób typu trans shemale na adres klenbuterol@wp.pl , ja lekko bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej ciepły bierny chętnie się spotkam z wami mogę też się przebrać i noska przypudrować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onbi28wawa
Witam chetnie spotkam sie w kinie z chetnymi Paniami Panami na seks i wzajemne obciaganie piszcie: onbi25wawa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazny_dla_kobiet
chetnie umowie sie na seans z chetna pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazny_dla_kobiet
albo z grupa ludzi kino jak kino jest jakie jest ale jedno co mi sie podoba ze nikt bez pytania nie robi nic nikomu wiec mozna powiedziec ze jakas kultura obowiazuje. bylem kilka razy i za kazdym razem bylo inaczej mozna wyluzowac i nie przejmowac sie niczym. zapraszam goraco jezeli mogłbym umilic komus towazystwo jestem otwarty na spotkanie.36/180/74 pozatym piszcie na maila a wszystko powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darivsz wawa 32
witam . Chetnie sie spotkam z kobieta badz men. na obciaganie.konkretny i zdecydowany.może plen.kibelek.mam 32 l.bi, mail logitech1977@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland_wawa
Chętnie bym zabrał tam moją Panią z jednej strony, szalenie podniecające klimaty ale potem ten kace moralny mnie odstrasza - taka ludzka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam nie raz
jaki kac? nie rozumiem. przecież robisz tylko to, na co masz ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbrzysiek19
chetnie bym sie tam wybral ,jeste jakas chetna panie ,jakies namiary na to kino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland_wawa
Ano kac będzie bo mam ochotę zabrać ją w takie ustronne miejsce i rzucić na pożarcie wygłodniałym bywalcom i strasznie mnie to kręcie ale jak będzie potem w końcu to moja kobieta. Taki tam dylemacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym poszedł z jakąś panią, tylko żeby zobaczyć jak jest, bez żadnych podtekstów, mam 35 lat gg10685437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam nie raz
a nie możesz iść sam? zwłaszcza, że idziesz tam z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily masażysta
@byłam tam nie raz moze mialabys ochote na masaz relaksacyjny ? jesli tak, to czekam na odpowiedz :-) leszko@rubikon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam nie raz
dziękuję, raczej nie. wolę spontaniczne wyjścia ale nie wykluczam, że kiedyś spotkamy się na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę iść sam bo nie chcę być obiektem zainteresowania potencjalnych pedałów... zawsze jak zobaczą że jestem z kobietą to jasny sygnał że nie jestem homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooojjjj tam
mylisz się, wielu facetów przychodzi bez towarzystwa kobiet i nie są homo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkk12321@wp.pl
kolga ma racje. ale fakt pozostaje faktem. proporcja (w tym wypadku 'stosunek :> ) pan do panow jest wyjatkowo nierowna. dziewczyny, odwagi, tam naprawde nie gwalca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos38
chce się tam wybrać pierwszy raz w jakich godzinkach można spotkać kogoś ciekawego ( k i m ) ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klenbuterol1@wp.pl
ponawiam pytanie, ja 40 koleżanka 30 szukamy pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×