Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlito

Kino Bizzariusz

Polecane posty

Gość bbkrzysiek19
podajcie jakis namier na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazyjny 35
witam mam ochote spelnic fantazje z fajna i obca pania zobaczymy co z tego wyjdzie mój mail gregorypolska@interia.pl chce isc tam dzis w swoje imieniny ja wysoki atrakcyjny 35 latek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, zainteresowane facetem Panie i Pary piszcie na lubman@interia.eu (27 lat, brunet, piwne oczy, szczupły)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz21
Chciałbym się tam wybrac ale nie sam,chętnie pójdę z jakąś dziewczyną moje gg 19028233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter91
Witam, mam na imię Piotrek, wysoki 21 letni brunet z ciemną cerą. Szukam Trans lub miłej pani. Piszcie chetni na mail: dlugijohn18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mich8724
Witam Mam 25 l. z checia bym odwiedził ten przybytek wieczorowa pora Ale samemu to jakos tak lipnie. Jest ktos chetny sie tam wybrać? jesli tak to prosze o kontakt: mich8724@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel1975
Dziś coś sie dzieje w Blizariuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skinowo
Może byśmy zebrali ekipę i zrobili nalot na to kino żeby przepędzić stamtąd pedalsto? Żeby same pary tam przychodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybun
Mam 41 lat nie byłem jeszcze w tym kinie jeżeli jest jakaś chętna Pani serdecznie zapraszam razem zawsze raźniej. Nie będę na nic nalegał chciałbym się tylko tam rozejrzeć ale oczywiście w razie potrzeby chętnie podejmę niezbędne czynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_exist
Witam wybieram się tam w czwartek 16 jest jakaś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majk 123
wybieram sie tam dzisiaj, moze jakas Pani, ja po 40. Nie bylem a chce zobaczyc i poczuc klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poczujesz... wyjątkowy smród i paru pedziów którzy bezczelnie gapią się na Ciebie i meczą swoje na wpół stojące flaki :O byłem tam dwa razy z czystej ciekawości i szczerze nie polecam tego przybytku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarząbek35
A z 55 latkiem (w dobrym stanie) ktoś by sie tam wybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzzz byłem przed zamknięciem to miejsce to porażka sami koniobijcy facet hetero nie ma co tam szukać, chyba że ma ochotę oklepać komuś maskę. Przechodzę koło tych trzech kabin a koleś wyciąga grabe i chce łapać mnie za wora drugi lezie za mną jak zakochany .. wyszedłem po minucie żeby kogoś nie skrzywdzić. To typowe miejsce dla gayów i to raczej takich którym nie zależy na własnym zdrowiu albo dla koniobijców którym samo walenie już nie styka i muszą to robić pod publikę, syf kiła i mogiła strach gdzieś usiąść żeby czegoś nie złapać. Czego można się spodziewać jeśli bilet kosztuje 15 zyla ODRADZAM ten syf lepiej poszukać czegoś w jakimś klubie i zabawić się w aucie czy coś .. byle nie tam bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to się nazywa brak fantazji ! Samochod !! Jacy faceci sa nudni !! A gdzie szaleństwo !! Tylko wlozyc i się spuscic , jasne ze się robi nudno !! To kino wprowadza w trans podniecenia, strachu , nie pewności! To tak działa na umysl , ze mnie nic i nikt tam nie interesuje . SEX to nie tylko bzyknąć !!! Wspolczuje twojej lasce !! Zybys ty mnial czysto gdzie indziej , nie wymagaj od takiego miejsca !Jajka jak się nie podoba , to trzeba trzymać w rosporku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do pana który był 2 razy z czystej ciekawości !!!Z czystej ciekawości idzie się raz ! Jak się nie podoba to po cholerę tam lezc drugi raz ! Pod kolderke i dawaj raczka w ruch !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tu czyscioszkow !! Az trudno uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karlito konia wali i na forum się przyznał taki uczciwy w realu wstyd samcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie ktos jutro na nagi wtorek? ja 27 lat hetero wysportowny ogolony bede jutro kolo 15. na gejowskie pytania nie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×