Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

Napisałem książkę i nikt nie chce jej wydać

Polecane posty

Gość gość
Wydaj ją na własną rękę. Chętnie przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Wydanie książki na własną rękę wcale nie jest takie proste, wiąże się z ogromnymi kosztami. Nie wyda przecież jednego czy dwóch egzemplarzy bo nie będzie to opłacalne... Może niech autor wątku pomyśli o wrzuceniu swojego projektu na https://wspieram.to/ Z tego co wiem za pomocą odpowiednich narzędzi można zorganizować tam reklamę w mediach społecznościowych dzięki której ludzie dowiedzą się o twoim pomyśle i być może wesprą go finansowo. Widziałam, że już wielu osobom udało się zrealizować cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książkę można także wydać samodzielnie. Wszystkich zainteresowanych self-publishingiem, czyli możliwością samodzielnego wydania własnych prac, zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu www.wydacksiazke.pl. Przetestuj system, w którym możesz samodzielnie zaprojektować i opublikować własną książkę. Pozdrawiamy, WydacKsiazke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zapoznać się z publikacją - http://www.ebooki123.pl/w-krolicza-nore-nieco-glebiej_p370 - Szukasz metody sfinansowania swojego projektu ? Chcesz poznać zasady funkcjonowania Crowdfundingu ( finansowania społecznościowego)? Na przykładzie Joanny Piłatowicz poznasz skuteczna metodę zebrania funduszy na swój cel. "W dobie Internetu wszystkie informacje, których potrzebujemy możemy znaleźć w sieci. Zdarza się, że wyszukiwanie online może być wyzwaniem, bo nie wiemy jak szukać i gdzie szukać. A jeśli już wiemy, spokojnie możemy utonąć w oceanie informacji. Dlatego chcę się z Wami podzielić podstawowymi informacjami i własnym doświadczeniem, jak znaleźć pieniądze na wydanie książki. Tekst poniżej oczywiście nie gwarantuje 100% sukcesu, ale mam nadzieję, że ułatwi proces realizacji Waszego celu. Moja praca odnosi się do publikacji, ale zasady do wszystkich projektów są bardzo podobne, jak nie te same. Przede wszystkim, powodzenia w Waszych przedsięwzięciach i projektach. Jakkolwiek by się to nie skończyło, to warto spełniać swoje marzenia, dążyć do celu, a rezultat może nas miło zaskoczyć. Jak sfinalizować wydanie własnej książki? Zapraszam do lektury. Joanna Piłatowicz "W króliczą norę nieco głębiej czyli przepis na Crowdfunding" a gdzie wydać zobacz na http://wydawnictwo.psychoskok.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makalina
Działaj sam. Wrzuć tę książkę np. tutaj: http://myartgo.pl/ Łatwiej zarobisz w ten sposób, niż czekając wieczność na wydanie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norma, rację mają, najlepiej odkładać i wydać samemu albo dofinansować wydanie, niestety dziś przebicie bez pleców i znanego nazwiska/rodowodu jest mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeddebiutem
Napisałeś książkę i zanim wyślesz ją do wydawnictwa chciałbyś otrzymać profesjonalną opinię na jej temat? Może już przedstawiłeś swoje dzieło wydawcom i nie wiesz dlaczego oni milczą? Może chciałbyś tylko zredagować swój tekst i poprawić błędy? Odwiedź nas: www.przeddebiutem.pl. Pomożemy Ci. Napiszemy opinie, zredagujemy, poprawimy błędy! Nie ryzykuj. Zwiększ swoje szansę na czytelnicze uznanie. Więcej dowiesz się na: przeddebiutem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie fajne wydawnictwo, oni sa od wielu lat na rynku , wydaja również debiutantow. Wiem ze zmieniali się, ulepszali ale czasami kupuje ich książki. Tam może sprobowac z podeslaniem tesktu www.wydawnictwo-ep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×