Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
majeczka87

Prowadzenie ciąży - prywatnie czy na NFZ ?

Polecane posty

Gość gość
Opowiem wam jak bylo u mnie. Nie ufam lekarzom i nigdy nie zaufam. Pierwsza ciaza: nfz na drugiej wizycie pytam czy dostane skierowanie na jakies badania, mocz krew a lekarka z pyskiem do mnie ze badan nie da bo sobie zrobie na jej koszt i pojde do innego lekarza. Ciaza mi obumarla. Druga ciaza prywatnie. Wizyta nawet nie drogie. 70 zl. Plus wszystkie badania prywatnie. lekarka mila ale niekompetentna. Twierdzila ze poronienia sa czeste i teraz bedzie dobrze. Nim sie zorientowala ze cos jest nie tak ciaza mi tez obumarla. Trzeci lekarz do ktorego poszlam badac przyczyne tego wszystkiego a ktory mial swietna opinie powiedzial mi ze nie bawi sie w wielka medycyne i radzi jechac do wiekszego miasta i lepszych lekarzy. Wzial 100 zl. Czwarty najdrozszy do ktorego teraz chodze bierze 110 zl za kazda wizyte trwajaca kilka minut. kilkaset zl kosztowaly mnie badania. przynamniej wyszly jakies nieprawidlowosci. Ale za zagladniecie z ktorego jajnika bedzie komorka jajowa kosztuje mnie 50 zl. Zarabiamy najnizsza krajowa. Powoli zaczynam bankrutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży opłaca się opieka abonamentowa, bo inaczej prywatnie za same wstępne badania można zapłacić parę stów. Prawda jest taka, że bezproblemową ciążę to może prowadzić nawet weterynarz. To czy lekarz jest dobry czy nie sprawdza się dopiero w skrajnych przypadkach. Prawda jest też taka, że kobiety często o poronienie oskarżają lekarza, a najczęściej jak ma być to będzie. Żaden lekarz, nawet najlepszy, nie powstrzyma poronienia. O tym decyduje natura, kobieta może stanąć na rzęsach i niewiele to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę prywatnie do ginekologa, do którego chodziłam jeszcze przed ciążą. Mam do niego zaufanie, wiem, że ma dobry sprzęt i ogromną wiedzę. Mieszkam w Poznaniu, strona mojego ginekologa jakby ktoś poszukiwał w tej okolicy specjalisty http://gabinetypawlik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie Zapraszamy do centrum Ginekologi Pure Clinic, świadczymy usługi takie jak : GINEKOLOGIA POŁOŻNICTWO USG Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy) Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina Wycięcie fałdu błony dziewiczej Badanie cytologiczne – płynna cytologia Kolposkopia Biopsja celowana szyjki macicy Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy) Usuwanie nadżerki szyjki macicy Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG) Badanie ultrasonograficzne ciąży Zapisz się już dziś!!! Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181 http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dajcie spokój z tym "mój lekarz pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić", bo to wam wcale nie zapewni lepszego traktowania. Nie macie też gwarancji, że wasz poród będzie akurat na jego dyżurze. Śmieszą mnie takie posty, bo wiem jak to wygląda jak przychodzi co do czego. Szanowny doktor zapomniał odebrć telefon albo wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pure Clinic Szanowni Państwo Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów uprzejmie informujemy, iż w naszej klinice możecie skorzystać z usług z dziedziny ginekologii. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów z Warszawy i Lublina wykonujących szeroką gamę zabiegów. Między innymi: badanie ultrasonograficzne USG, płynna cytologia z pobraniem, usuwanie nadżerek, polipów. Lata praktyk i doświadczenia w prowadzeniu ciąży. Zapewniamy Państwu całkowicie BEZKOLEJKOWY system przyjęć przez naszych lekarzy ginekologów. Zapisy na wizyty i zabiegi przyjmujemy pod numerem (81) 477-57-96 http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki32
Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów z Warszawy i Lublina wykonujących szeroką gamę zabiegów. Między innymi: badanie ultrasonograficzne USG, płynna cytologia z pobraniem, usuwanie nadżerek, polipów. Lata praktyk i doświadczenia w prowadzeniu ciąży. Zapewniamy Państwu całkowicie BEZKOLEJKOWY system przyjęć przez naszych lekarzy ginekologów. Zapraszamy również w dni powszednie do naszego centrum w Lublinie! Klinika Stomatologii Lublin http://pure-clinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pure Clinic Szanowni Państwo Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów uprzejmie informujemy, iż w naszej klinice możecie skorzystać z usług z dziedziny ginekologii. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów z Warszawy i Lublina wykonujących szeroką gamę zabiegów. Między innymi: badanie ultrasonograficzne USG, płynna cytologia z pobraniem, usuwanie nadżerek, polipów. Lata praktyk i doświadczenia w prowadzeniu ciąży. Zapewniamy Państwu całkowicie BEZKOLEJKOWY system przyjęć przez naszych lekarzy ginekologów. Zapisy na wizyty i zabiegi przyjmujemy pod numerem (81) 477-57-96 http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą ciąże prowadził mi lekarz z NFZ, na szczęście nic nie nie działo i dawał mi skierowania na wszystkie badania dodatkowe, bo dmuchał na zimne. Drugą ciąże prowadził mi juz ordynator w szpitalu w którym pozniej rodzilam, ale na wizyty chodziłam juz prywatnie. Bo z NFZ się siedzi w tej poczekalni, wizyte trzeba zamówic osobiście bo nikt nie raczy odebrać telefonu. Wygoda i komfort psychiczny, że gdy coś się działo bede pod opieka lekarza ktory mnie zna. Niestety....koszt samych wizyt po jedynie kropla w morzu bo do tego wszystkiego dochadza badania i usg. Dlatego jeżeli ktoś ma czas by troche posiedziec w przychodni niech chodzi na NFZ i poprostu bierze kopie wyników dla siebie a prywatnie chodzic też i zaciagnać rady drugiego lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest troszkę chore! Pracuje, zarabiam place składki i mam płacić prywatnie??? Dlaczego? Leczenie i prowadzenie ciąży należy mi się w ramach NFZ jak psu buda! Faktem jest traktowanie pacjentek chodzących w ramach NFZ z góry przez lekarzy, mimo że też mają z tego dobre pieniążki. Dziwny ten nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę prywatnie. To moja pierwsza ciąża, a nie mam dobrych wspomnień jeśli chodzi o ginekologów z NFZ. Ciąża przebiega w zasadzie książkowo i trochę mi żal tej kasy, którą wydaje na wizyty, ale cóż. Jestem juz w 27tc, nawet nie wiem kiedy to zleciało, teraz już mi się nie opłaca zmieniać lekarza na NFZ. Chodzę do lekarza, który pracuję w szpitalu w którym będę rodzić. Prenatalne badania robiłam u ordynatora tego oddziału, mam indywidualne spotkania z położną i czasem pielęgniarką z też z tego oddziału w szpitalu, w którym będę rodzić, więc może tak źle nie będzie jak dojdzie do porodu. Ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GINEKOLOGIA POŁOŻNICTWO USG Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy) Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina Wycięcie fałdu błony dziewiczej Badanie cytologiczne – płynna cytologia Kolposkopia Biopsja celowana szyjki macicy Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy) Usuwanie nadżerki szyjki macicy Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG) Badanie ultrasonograficzne ciąży (I, II, III trymestr) Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku 8:00 – 20:00 Oraz w Weekendy 10:00 – 20:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181 http://pc-ginekolog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.44 Nie jest ani twoją ani moją winą, że system nie działa tak jak powinien. Można się pluć, że "ja płacę składki, ale w Polsce jeden pracujący przypada na dwóch bezrobotnych, jednego rencistę i jedną babkę, która dostaje "pińcet" i nie opłaca się jej iść do roboty, więc leczenie na nfz to często kolejki i tylko podstawowe badania. Z drugiej strony śmieszą mnie kobiety, którym się wydaje, że jak całą ciążę chodzą do ordynatora to ten czerwony dywan przed nimi na porodówce rozwinie. Gucio prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów uprzejmie informujemy, iż w naszej klinice możecie skorzystać z usług z dziedziny ginekologii. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów z Warszawy i Lublina wykonujących szeroką gamę zabiegów. Między innymi: badanie ultrasonograficzne USG, płynna cytologia z pobraniem, usuwanie nadżerek, polipów, a także wiele innych. Lata praktyk i doświadczenia w prowadzeniu ciąży. Zapewniamy Państwu całkowicie BEZKOLEJKOWY system przyjęć przez naszych lekarzy ginekologów. Zapisy na wizyty i zabiegi przyjmujemy pod numerem (81) 477-57-96 http://mojginekolog.com.pl/usg-ginekolog-lublin/ Lublin Ginekolog ginekolog lublin Zapraszamy również w dni powszednie do naszego centrum w Lublinie! Klinika Stomatologii Lublin Kosmetologia i Medycyna Estetyczna Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+ GINEKOLOGIA | USG | POŁOŻNICTWO | PROWADZENIE CIĄŻY | PŁYNNA CYTOLOGIA | ZABIEGI + Specjaliści: dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG. dr n. med. Maciej Kwiatek – Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie. lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista. lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog Rejestracja online Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.pc-ginekolog.pl Ginekolog Lublin Lubelscy Specjaliści w Ginekologii Pure Clinic: dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG. dr n. med. Maciej Kwiatek – Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie. lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista. lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog Rejestracja online Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 – 21:00 81 477 57 96 Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie jestem za chodzeniem do ginekologa prywatnie. w http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ maja swietnych specjalistów. Pani Kluz-Kowal jest świetnym ginekologiem, którego moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, jeśli chciałabys zrobic jakies bardzo specjalistyczne badania to polecma Ci http://godulahope.pl/ - a tak poza tym to chodz na NFZ. czemu nie, zwlaszcza jesli wszystko jest w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam prywatnie, bo nie mam zaufania do nfz poza tym moja pani doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje a nie tyle ile mu nakazuje NFZ. Chory system!! ale do rzeczy, moje dwie ciąże prowadziła dr dr Bonarek-Sztaba i nie zamieniłabym jej nigdy w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog położnik z praktyka szpitalną czynnie pracujący w szpitalu. Do przepisania tabletek antykoncepcyjnych nie ma znaczenia byleby nie walił starych leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu w którym masz zamiar rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.05 i 10.06 Co wy z tym, że wasz lekarz prowadzący musi pracować w szpitalu w którym chcecie rodzić? Na co liczycie? Że czerwony dywan wam rozwiną na porodówce z tego tytułu? To nic nie daje, co najwyżej lekarz się zapyta jak się czujecie i wszystko. Śmieszy mnie takie myślenie, że pieczątka lekarza prowadzącego w karcie ciąży ma jakiś magiczny wpływ na traktowanie rodzącej. Nie mówiąc już o tym, że lekarz też człowiek i nie liczcie, że będzie siedział w szpitalu całą dobę, bo akurat wy zaczniecie rodzić. Naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją ciążę z synkiem prowadziłam prywatnie, polecam przychodnię www.tommed.waw.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siliwka
ja ciążę prowadziłam w lux medzie, wszystkie badania robiłam w ramach abonamentu, poza tym wszystkie wizyty rezerwowałam online i pote online mogłam sprawdzać wyniki za pomocą portalu pacjenta więc naprawdę sprawnie wszystko u nich działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w Krakowie jest świetny gabinet http://sofimed.pl - wszystkim poleciłabym prowadzenie ciąży właśnie tam - świetni specjaliści, naprawdę warto się do nich zgłosić - bardzo dobra kadra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepiej jest prowadzić ciążę prywatnie. Ja tak zrobiłam. Moją ciążę prowadził lekarz z kliniki ginekologicznej www.sodowski.pl w Katowicach. Polecam wam to miejsce, jeżeli poszukujecie sprawdzonych profesjonalistów, którzy potrafią prowadzić ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam prywatnie do ginekologa, ale ciążę prowadziłam na NFZ ze względu na koszta. Kolejki zdarzają się też prywatnie. Jak już dostaniesz się na pierwszą wizytę na nfz (warto mieć już rozpoznanie, tj np wynik usg) to potem zapisują cię bez problemu na datę wskazaną przez lekarza. Zgodnie z ustawą "za życiem" jako kobieta ciężarna chodzisz do specjalistów bez kolejek! Na wizytę na nfz do jakiegokolwiek specjalisty musisz być przyjęta w maksymalnie tydzień. Nie czekasz w kolejkach do pobrania próbek na badania. Mo8m zdaniem chodzenie prywatnie to głupota. O ile ma to sens normalnie, bo kto by czekał rok na wizytę u ka4diologa, to w ciąży jest to wywalanie kasy w błoto. Wystarczy wygooglować jaki lekarz na nfz w twoim mieście jest dobry i do niego się zapisać. Ja miałam badania prenatalne, co wizytę ktg, co miesiąc mocz, krew, cały pakiet ciążowych badań (nie licząc nierefundowanej awidności i hormonów), wizyty co 3 tygodnie, jak coś lekarza niepokoiło to co tydzień, ostatnie tygodnie miałam wizyty co dwa dni... Wszystko w jednej przychodni. Więc poważnie. To nie zależy od tego czy jesteś pacjentką prywatną czy z funduszu. To zależy od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.02 Ładnie, pięknie jak masz ciążę bez komplikacji. Na NFZ sprzęt USG często pamięta czaszy Gierka, do tego wiecznie spóźnieni do pracy lekarze, opryskliwe rejestratorki i okropne wdzierniki do badania, brak spódniczek higienicznych, mogłabym tak wymieniać i wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.27 u mnie były zielone kiecuszki, ale nie korzystałam, bo zwykle chodziłam do lekarza w sukience bądź tunice. Dlatego mówię o googlowaniu. O sprawdzeniu. Usg u mnie było dobre. Fakt, wyglądało na bardziej styrane niż w evi medzie, gdzie chodzę prywatnie, ale jakość była porównywalna. Panie w rejestracji bardzo miłe, a położną mam świetną. Osobna poczekalbie dla poradni. Czysto, pachnąco, telewizor, gazetki i wifi. Najdłużej czekałam godzinę na swoją wizytę, ale to tylko dlatego, że system się zawiesił i trzeba było reanimować komputery, a to jak wiemy może się zdarzyć wszędzie. Standardy się powoli zmieniają... Powoli, więc podejrzewam, że w wielu miejscach są lekarze konowały i wredne piguły, ALE nie jest to zasadą. W perspektywie przyjścia na świat dziecka, wolałabym jednak oszczędzać pieniądze. Chyba lepiej sprawdzić niż na wszelki wypadek bulić grube setki złotych za coś, co należy nam się za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×