Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olcia Blondi_86

Tylko do prawdziwych meżczyzn!!!

Polecane posty

mam pytanko które od dawna mnie nurtuje!Załóżmy że macie u swego boku przepiękną kobietę którą bardzo kochacie.Oczywiście ze podoba wam się fizycznie,jest fajna,mądra,oczytana.I czy w czasie gdy uprawiacie z nią seks myslicie tylko i wyłącznie o niej- czy no włąsnie-o kolezance z pracy, o sąsiadce,kuzynce itp itd.i tak samo jak np jedziecie tramwajem i wsiada do niego piękna czarnula to macie tez jakies fantazje erotyczne z nią w roli głównej czy jestescie WIERNI i w waszych myslach jest tylko WASZA kobieta??? szczerze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastroj poszedl sie walic
lolek prawdziwy ZAL :D nie potrafiles przejsc normalnego assassin's creeda dlatego podniecasz sie teraz 'umiejetnosciami' w spamerskiej grze ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszych myślach jest tylko nasza kobieta: "Kurwa, jak ona tą dupę trzyma, przecież zaraz mi kręgosłup pierdolnie. Ciekawe czy dzisiaj da w dupę ? A może połknie na koniec ?" Tak, kochamy tylko własne partnerki, które leżą pod nami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj nie ma prawdziwych mężcz
sorry laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystycznie nienormalny
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet zawsze patrzy mi w
oczy i nie spuszcza wzroku wiec mam 100% pewnosci ze msli tylko o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha a wasz mysli o kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentol
Mężczyźni NIGDY, ABSOLUTNIE NIGDY nie myślą o seksie widząc kobietę, myślimy wyłącznie o literaturze braci Karamazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentol znaczy matoł
literatura braci Karamazow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze jak facet ma ochote
sopupczyc a ty jestes dretwa to mysli o innej zeby sobie pofantazjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i literatura różnych braci jest też tak fajna jak seks z moją małą M...ale wolę jednak to drugie...i jak jestem z nią nie myślę o nikim innym. Ona jest wszystkim czego mi wtedy potrzeba. Miałem "kilka" ;) kobiet w życiu, ale to co ONA wyrabia w łóżku przechodzi wszelkie wyobrażenia o fenomenalnym seksie... Mam tylko zawsze jeden mały problemik...tyci, tyci Żeby się żona nie dowiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe czyli mamy
rozumiec ze jak robisz to zz zona to myslisz o niej czyli wychodzi na to ze tak faceci mysla o innych w łózku chyba ze jestes bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matias666
czasami zdarza mi sie myslec o innej.... ale moja dziewczyna nie ma nic przeciwko.... ona tez sobie fantazjuje czasami ....albo wkrecamy sie wymyslając jakies historyjki, na przykład ze bzykam jej kolezanke albo ze ona obciaga innemu facetowi...takie urozmaicenie....oczywiscie to tylko fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiiiisisi
ale tak jak wasza dziewszyny o tym nie wiedza to tez czesto pewnie tak robicie o kim wtedy myslicie o jakiejs znajomej czy kogos z tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×