Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Zespół?!

Polecane posty

brzmia fajnie. ale zastanowilabym sie 3 razy zanim zdecydowalabym sie na taki zespol. bylam kiedys na weselu, na ktorym gral wlasnie podobny zespol coverowy i pod wzgledem jakosci muzyki bylo naprawde niezle, ale ludzie nie bardzo chcieli tanczyc do stinga i ballad rockowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to akurat nie problem. Nasi goście(we wszystkich grupach wiekowych) nie tolerują biesiady. Większość wywodzi się z klimatów rockowych, więc jeśli zespół to tylko taki. :) Proszę jeszcze o opinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllleeee
beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja zapytam,po co tak chwalić coś, czego jest na pęczki.Dobra weselna kapela musi być super uniwersalna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siekba nie rozumiem? Pytam o opinie o zespole ponieważ zmieniliśmy plany i jednak chcielibyśmy zespół a nie DJ więc chciałabym się dowiedzieć coś na ich temat. :) Dla nas akurat zespół niekoniecznie musi być uniwersalny tylko odnaleźć się w klimatach które chcemy. :) Bllleee a może konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pisząc o" pęczkach" miałam na myśli te kapele z wyższej półki ,a takich kapel jest sporo.Natomiast weselna kapela musi zagrać wszystko,w każdym miejscu,czy to wieś,czy metropolia za rozsądne pieniądze,bawiąc gości tych i w tym miejscu,na małej scenie,czy bez sceny.To jest ten uniwersalizm.Zmieniając plany/jak piszesz/,ja nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy dj-em,a tą kapelą,skoro Cię na nią stać to jest o'k:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat wolę jak kapela jest zorientowana na jakiś rodzaj zabawy. Dobrze się czuje w konkretnych stylach. Nie widzisz dużej różnicy pomiędzy tą kapelą i dj czy ogólnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×