Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haszhasz

Jak zrobić taki strój ?

Polecane posty

Gość IGA iga iga Iga
koło mozna zrobić z drutów halki np. komunijnej lub sztywnego kartonu z pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszhasz
Dzięki ,też tak myślałam o drucie ale jak to zrobić żeby materiał się trzymał ,poprzyszywać go do drutu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA iga iga Iga
tak, delikatnie przyszyc, ale materiał nie może być bardzoo cieżki, bo drut sie ugnie. poza tym dziecko nie będzie dxwigać cieżarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypełniłabym to gabką- nie jest ciężka i raczej nie krępuje ruchów jak drut. A usztywniłabym to kartonowymi pasami (już ktoś to sugerował)... niezły pomidorrrrroooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszhasz
No tak ale jak to zrobić ? spodnie już mam zrobione ,górę zrobiłam z czapki kominiarki obszyłam zielonym materiałem ,tylko mam problem z tym pomidorem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsft
a na kiedy to? teraz jestem w pracy i niezbyt z czasem stoje.. ale do wieczora moze mi cos wpadnie do glowy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszhasz
mam na to 5 dni ,także spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ik
Zanim wsadzisz dziecko w takie przebranie,zastanów się jak Ty byś się w tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsft
a to ma byc na jakis wystep,teatrzyk?(czyli na 5 minut) czy na bal karnawalowy(szalenstwa,ruch,pare godzin w tym stroju) bo jak na wystep to po prostu zrobilabym to z bibuly...bibula daje sie ladnie uformowac(nawet jej wypychac nie potrzeba)pozszywac zszywaczem...tylko na raczki dac otwory(ofkors jakas czerwona koszulka...moze nawet rekawiczki?) ale jesli na bal....hmmm....to ja np uszylabym to w ten sposob...wiesz...zebys tylko zobaczyla o co mi chodzi;) http://www.countryliving.com/cm/countryliving/images/ls/pincushion-decorating-1209-de.jpg juz Ci mowie co mam na mysli...nalezaloby wyciac z materialu z 8 czy wiecej takich....takich wiesz....tych "czastek"tego niby pomidora... pozszywac to oczywiscie zeby utworzylo sie kolo...... gruba,miesista bawelna bylaby super..(cos jak zaslony z IKEI np...) i do tego napchalabym takiej jakby watoliny-z poduszek lumpeksowskich. te poduszki w szmateksach sa b tanie,leza ich cale kopy..... spooooooro tego trzeba,ale to serio nie jest duzy koszt(bynajmniej u mnie w miesciniel;) krawcowa musi tylko dopracowac takie szczegoly jak wykonczenie na dole i wykombinowac co zrobic zeby ta watolina nie wychodzila z pomidora...ogolnie:zeby stroj sie latwo sciagal i zakladal... matkooooooooooo,jak jemu bedzie goraco:):o albooo...ten drut....wersja na pewno lepsza dla synka bo parzyl sie nie bedzie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsft
zeby dorwac gdzies taki czerowny plusz...albo cos a la plusz byloby super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to koło
można zrobić z hula hop ;) Kupisz w sklepie zabawkowym za grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszhasz
dziękuję za podpowiedz ;) to ma być na występ, będzie w tym stroju góra 10,15 minut ,mam taki materiał ala plusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaddebilOdebilO
z kola hh?jakim cudem niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×