Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylana

pomocy

Polecane posty

Jestem w zwiazku z chlopakiem ktory ma stala prace w anglii. Ja jestem bez pracy i w dodatku juz w 20 tyg ciazy. Problem zaczyna sie tu ze niezbyt dogadujemy sie w zwiazku, a on jest biegly w tym prawie w UK i obawiam sie ze gdy tutaj urodze, w przypadku gdy sie poklocimy, on moze zdzialac wiele rzeczy na swoja korzysc a ja potem bede cierpiec. Jestesmy razem bo ogolnie jest dobrze a w tej sytuacji nie chce wszystkiego od tak przekreslac, tylko jestem na tym etapie ze patrze w przyszlosc i nie chce by ta jedna rzecz jaka jest porod w UK, stala sie dla mnie udreka na cale zycie. A ja nie wiem jakie jest tutaj prawo w tej kwestii, jestem bezrobotna na utrzymaniu partnera, nie znam zbytnio jezyka, a porod w Polsce odpada bo nie poradze sobie sama w utrzymaniu dziecka. Chce sie dowiedziec jakie przysluguja mi prawa, czy rodzac tutaj potem moj partner moze mi potem jakos zaszkodzic, i czy teraz przysluguja mi jakies dofinansowania, bo moj chlopak zarabia a ja siedze w domu i nie mam nawet na ciazowy ciuch bo nie mam swoich pieniedzy, chcialabym jakos sama to zalatwic bo gdy on to zrobi to kasa pojdzie na jego konto, a moze on juz ma jakies dofinansowania z tego ze mnie utrzymuje... Prosze pomozcie mi, chcialabym stworzyc jakas podstawe zeby w pewien sposob stac sie niezalezna od partnera, ale nie orientuje sie w tym prawie i nie wiem co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×