Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka50098

Czy bez muzyki disco polo moze odbyc sie udane wesele?

Polecane posty

Gość JxDJ
Wbrew pozorom zdaża się to często w mojej praktyce, by tak bawić gości, aby nie myśleli o disco polo. Wszystko zależy od ilości fanów tego gatunku. Jeżeli jest ich ponad połowa stanu osobowego, mogą mocno domagać się swoich ulubionych przebojów. Mimo wszystko za sobą mam wiele super udanych wesel bez ani jednej piosenki disco polo :) Pozdrawiam i zapraszam na moje strony i blogi. www.dj-wesele.info www.1dj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtol
odpowiedzi na to pytanie udzieli www.kulturalnewesele.pl koniecznie sprawdź tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariomax
Oczywiście że może, pod warunkiem że gości edisco polo nie słuchają. Jeżeli słuchają disco-polo to wesele bez disco polo nie będzie udane, bo beda siedzieć i TYLE W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polandia90
Wydaje mi się że w tym wypadku wiele zależy od zaproszonych gości. W większości wypadów wystarczy zamienić muzykę discopolo na jakieś inne polskie hity. Rozejrzyj się na tej stronie http://onlyblackmusic.pl/ może znajdziesz jakiś dobry zamiennik dla discopolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jddj
Można i to jak. Bezdiscopolo.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast muzyki disco polo, lepiej postawić na DJ. Jakieś kilka tygodni temu korzystaliśmy z usług Pana Macieja Wilkanowskiego z DJMW. Jeżeli szukacie jakiegoś dobrego dj to polecam właśnie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele robi się dla gości. Jeśli goście nie potrzebują do zabawy muzyki discopolo, to można bawić się przy innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panamerka
Też jestem zdania że wesele może obyć się bez muzyki disco polo, sami zresztą tak zrobiliśmy. W naszym wypadku zrobiliśmy tak jak osoba wyżej, zaprosiliśmy DJ z playdjs i w zasadzie wyszliśmy na tym najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE BĘDZIE!!!! Znam Pana Młodego który zaraz po swoim weselu (tam grał dj, puszczał wszystko inne byle nie disco polo) na weselu u znajomych zapytał Młodej czemu u nich ludzie się tak nie bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście! Sama nie jestem wielką wielbicielka muzyki disco polo, dlatego przy różnego rodzaju imprezach zastępuję ja po prostu... inną muzyką. Disco polo to nie jedyny gatunek na świecie, ale jeśli boisz się, że bez niego "powieje" nudą, możesz pomyśleć o dodatkowych atrakcjach takich, jak np. https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi to sobie wyobrazić ale możliwe, że na niektórych tak jest ponieważ nie wszyscy lubią tradycyjne disco polo. Kiedyś byłam na weselu na którym grał www.djpeel.pl i były tam zarówno nowsze kawałki, jak i starsze klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@POPPYLOPPY o lol! Mega to jest, bez kitu. A te panienki? Miodzio genralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, byłam na weselu z góralską kapelą. Goście bawili się fantastycznie, a discopolo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poppy loppy tez tego slucham, puszczam mojemu facetowi, zeby go zdenerwowac hihi ze swojej kobiety nie zabiera na kolacje itd. Ten zielony ludek jest super;d i fajny pomysl na kawalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz dobrego dj'a albo zespół to bez disco polo się obejdzie. U mnie było bez disco polo a goście balowali do białego rana a grał u nas https://www.sebastianpaczkowski.pl/blog . Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie obejdzie sie bez disco polo, ja polecam rzucic okiem na Macieja Wilkanowskiego, będziecie zachwyceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu zagrał Maciej Wilkanowski i goście bawili się po prostu cudownie, do dziś wspominają to przyjęcie. Jeżeli chcecie to podrzucam link do strony djmw.pl. Maciej nie puszczał muzyki disco-polo i jakos sie udało, dla mnie nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×