Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka50098

Czy bez muzyki disco polo moze odbyc sie udane wesele?

Polecane posty

Gość ja bym chyba zabila jakby mi
zaproponowano disco-polo na moje wesele...NIENAWIDZE I JUZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde...to moj zespol bierze 125zl za godzine:P licze,ze godzin bedzie 14,czyli wychodzi 1750zl i koniec...a jeszcze musze zaplacic im za talerz,czyli jedzenie jak dla gosci.jest ich 4,wiec kolejne 640zl...wiec zamykam sie w 2400zl...a graja wlasnie roznie-disco polo,rock,rock'n'roll,konkursy itd..ale domyslam sie,ze nowoczesnych hitow nie bedzie.osttanio bylam na rocznicy i zespol naprawde super wykonywal nowoczesne utwory i musze przyznac ze przy latynoskiej muzyce bylo najwiecej ludzi na parkiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale piszecie,a piszecie.Wszyscy tylko disco-polo i disco-polo,a czy ktoś słyszał badziewną muzykę czeską,niemiecką i te wszystkie ,tak jak u nas unijno-podobne siekanki.To jest to samo,tylko język:)) zachodni.Co nie znaczy,że nie ma tam dobrej muzy i tanecznej także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy ten temat. Byłam w tamtym roku na koszmarnym weselu. Wytrzymaliśmy tylko 4 godziny jak 60 procent gości. Młodzi strasznie ambitni i zespół grał tylko muzykę dancingowa, bardzo spokojna, taka taniec z "nogi na nogę" Żadnego disco, biesiady, walczyków, polek,oberkow, żadnej żywej taneczel muzyki. Koszmar! Dla mnie na weselu Goscie mają się wybawić że ich 3 dni mają nogi boleć! Disco polo jest muzyka rytmiczna łatwo wpadającą w ucha, świetna do tańca, ale może ja jestem zbyt Wieśniacka!;-) ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie może. Natomiast muzyka disco polo stanowi gwarancję udanego wesela. :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE - po prostu nie Dzisiaj młodzi coraz częściej (pod swój gust) rezygnują z DISCO-POLO zapominając o gościach. Ja mam okazję przyglądać się zabawie z boku na trzeźwo i wierzcie mi, że dobra zabawa bez D.P.( lub przynajmniej czegoś podobnego) na weselu graniczy z cudem !!! np. - Wesele bez D.P. - w końcu jakiś chłopczyk zamówił u kapeli "Jesteś Szalona" - nagle wszyscy goście uderzyli na parkiet !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIA jakieś kosmiczne ceny podajesz! 8 tys-zł za dj? Rozkarpyszona jereś strasznie. Ciekawe czy Ci CO BY SIĘ DALI ZABIĆ ŻEBY NA ICH WESELU NIE BYŁO DISCO POLO będą mówić tak samo po weselu? Jak już przeżyją to swoje i popatrzą jak się u nich Goscie bawili. Będę czekała na taki topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie KARPIKU31 tak zapytam z innej beczki. Czy katrina odpowiedziała na pana pytanie a propos tych zdjęć o które pana oskarżała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ale tylko polowe
Zia jakie macie atrakcje??? bo mnie już skreca z ciekawosci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wierzcie mi, że dobra zabawa bez D.P.( lub przynajmniej czegoś podobnego) na weselu graniczy z cudem !!!" U nas dj nie zagrał nic disco polo. Po prostu, bez naszych sugestii. Więc pewnie doświadczyliśmy cudu, my i goście, bo parkiet do 6.30 nie pustoszał ani na chwilę. To czy macie udane wesele w największym stopniu zależy od gości. Nasi bawili się wyśmienicie, naprawdę aż się nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu macie rację - wesela nie można robić tylko pod swój gust bo to może się niemiło skończyć. Znajomi w ramach podziękowań zamówili kwartet smyczkowy- grali prawie godzinkę( nie mówię że brzydko) ale ludzie po pół godzinie mieli dość. Zamiast słuchać zaczęli wzywać kelnerów po napoje itp. Nie żebym przepadała za disco polo ale kilka piosenek da się wysłuchać. Dlatego u nas będzie każdy rodzaj muzyki i Krawczyk I Boysi i Budka Suflera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u kuzynki gral zespol, nie pamietam zeby bylo disko polo, grali troche rockowo i wesele bylo zajebiste ale nie kazdemu takie wesele przypadloby do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GENESH Oczywiście że nie odpowiedziała. Od początku wiedziałem że był to paszkwil - dlatego też zadałem to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak jest;-) U dalszych znajomych Dj o północy zaczął puszczać heavy metal bo to ulubiona muzyka Młodych i ludzie im zniknęli z wesela;;-) A tego chyba nikt nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla każdego musi się coś znaleźć. Proste. Potem jak zespół czy dj wyczuje gości to puszcza w większej ilości, w zależności od upodobań gości, czy to rock czy disco polo, przecież obserwuje jak się ludzie bawią. Na tym to powinno polegać. A nie założenie z góry że musi być to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My powiedziellismy naszemu zespołowi żeby grał tak jak u naszych znajomych bo nie było osoby która by nie tańczyła:) i nikt nie narzekał na bolące kręgosłupy i ani swoje choroby! Porwali ludzi do zabawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno może się udać, ale trzeba się zastanowić przy jakiej muzyce goście będą dobrze się bawić. Z mojego doświadczenia wiem, że przy takiej muzyce najlepiej się wszyscy integrują i zabawa fajnie się rozkręca, więc trzeba się dobrze zastanowić czy na pewno chce się z niej zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajomych ktorzy maja zespol i puszczaja po kilka kawalkow disco polo, rocka, biesiady itp i patrza przy czym ludzie bawia sie najbardziej. Jak widza ze nie podchodzi w danej rodzinie disco polo to juz nei graja, ale jak przy jestes szalona nagle zapelnia sie parkiet to po co grac cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od towarzystwa
moje i ja przy disco polo sie nie bawi, bo nie lubi i tyle. Jak graja discopolo to schodze z parkietu, bo nie jestem w stanie tego słuchac. Kazdy dobiera muzyke podług swego gustu, a jego goscie weselni,czyli rodzina i przyjaciele maja na ogól gust taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiscie nie znosze disco pol
o.nie bedzie to grane na moim weselu i goscie beda sie dobrze bawic zapewniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna..maria..balerinka
bylam na 3 weselach, gdzie nie bylo disco polo, ale wszystko, co zepsol gral bylo bardzo znane. byla muzyka takze biesiadna (niektorzy myla z disco polo) i roznego rodzaju cyganska i duzo rokowej, ale znanej. Byly czerwone gitary jak i np Abba. To byl ten sam zespol na 3 weselach, ktory biore tez na swoje wesele. Na wszystkich trzech ludzie bawili sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele bez disco polo to
nie wesele.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie w sepii
zastanawiam się nad muzyką na swoje wesele, planujemy je na przyszły rok. Oboje lubimy metal, rocka, gotyk czyli jednym słowem mocniejsze klimaty ale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grupki naszych znajomych nikt inny nie będzie się przy takiej muzyce bawił. Na pewno dominować będzie muzyka rozrywkowa od lat 60 tych przez genialne kawałki z lat 80 tych po dzisiaj. Kiedyś też twierdziłam, że na moim weselu disco polo nie będzie bo tego nie trawię, ale chciałabym, żeby każdy był zadowolony i chyba jednak się ugnę i wplotę co nieco do repertuaru. Bez sokołów, jesteś szalona i niech żyje wolność chyba nie ma dobrego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
u mnie na weselu bedzie disco polo i stary rock. wole to 100 razy niż terazniejszy komercyjny shit. Wogole mam awersje do polskiej sceny muzycznej, ale wybieram mniejsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik4
Ja byłem już na weselach gdzie był dj i normalny zespoł. i powiem wam tam na moim był zespoł i za nic w świecie nie wziałbym dj-a po takim weselu wróciliśmy z żoną zniezmaczeni, ludzie siedzieli i prawie nikt nie tańczył a wodzirej wymyślał jakieś głupie zabawy o 2 to już prawie nikogo nie było. muzyka nie ważne jaka musi być na żywo wtedy jest inny klimat a prawda taka ze każdy jak się napije to przy disco polo zatańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shweppes
A ja planuje zrobić wesele z muzyką w stylu lat 60,70,80 no i może co nieco z 90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlenn88
Dla mnie również wesele bez disco polo, to nie wesele. W ogóle to, żeby wesele było udane podstawą jest porywająca do tańca muzyka i dobre żarcie (z tym też różnie bywa). Ale na wszystkich weselach, jakich byłam, zawsze grali disco polo i takie znane polskie piosenki, Krzysztof Krawczyk i masę innych. Zabawa zawsze świetna. Może i jestem wieśniacka, nie przeszkadza mi to. W życiu nie wybrałabym się na wesele wiedząc, że nie będzie disco polo. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Wg mnie taka muzyka jest podstawą udanego wesela. Byłam ostatnio na takim, gdzie zespół grał siarczyste polki...i tylko się kurzyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×