Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monia1321

czy ktos wygral cos w konkursach internetowych??

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście, że da się wygrywać w konkursach :D Ja ostatnio wziąłem udział w najnowszym Pana Tadeusz, no i nie ukrywam, że liczę na wygraną :D Gdyby ktoś był zainteresowany, to ostania szansa: http://www.weselezpanemtadeuszem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiawaw
Ja od około roku biorę udział w konkursach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce i wyskakuje pełno portali z bazą konkursów. Ja śledzę obecnie portal: https://www.ekonkursik.pl/ bo często mają konkursy, których nie ma na innych tego typu portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w internetowych rzadko biorę udział, ale ogólnie regularnie w czymś startuje i często udaje się coś wygrać. Teraz inposty robi fajny konkurs i zasady są bardzo prostę - https://naszczycie.inpost.pl/ więc też na pewno wystartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ściema, musiałabyś brać udział w jakichś konkursach które są organizowane przez większe firmy. Lepiej jest zainwestowac pieniądze i samemu kupić, ja pisałam przez tydzien wiersz zeby wygrac maszyne do szycia i tylko straciłam czas, koniec końców okazało się ze maszyna była beznadziejna i słabej jakości, dobrze że nie wygrałam. Kupiłam sobie sama, bo znalazłam kod rabatowy na łuczniku :D cały czas jest jeszcze wazny, ponoć do 2019 r. ale coś im się sypnęło na stronie Xd więc jak nie wygrasz nic to może masyzne sobie kup :D https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela Anioł
Tu jest teraz fajny konkurs: http://wwokna.pl/konkurs/ nagrody główne to koszulki i piłki reprezentacji z podpisem Łukasza Piszczka a dodatkowo rozdawane są upominki dla aktywnych: selfie sticki, okulary, karty do gry i bony rabatowe :) ja np dostałam kijek do selfie za to, że przysłałam swój wpis jako któryśtam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_lubawa22
Jest kilka stron, które zbierają konkursy w jednym miejscu. Z doświadczenia wiem, że jest sporo konkursów z fikcyjnymi nagrodami. Ale są też takie gdzie można wygrać. Ja często sprawdzam konkursy na www.ekonkursik.pl Parę razy wygrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam udział w ostatnio Kamis "Poczuj smak wygranej" Tak, poczułam, ale wkurzenie!!! Byłam laureatkom nagrody 2 stopnia 100 zł. I nie otrzymałam jej.!!! Skomplikowane udokumentowanie wygranej. Wysyłanie listem poleconym, oryginalnych rachunków zakupu, nie podali nawet wygranego nr. danego rachunku, musiałam wszystkie przesłać, dane osobowe, ksera dowodu osobistego, oświadczeń itd. Tylko że wysłałam listem poleconym to w formie pisanej, a nie na formularzu zgłoszeniowym i mi chyba tego nie zliczono. W regulaminie nie napisali, że tylko takie trzeba nadsyłać. Czekałam dwa miesiące na wypłatę wygranej i nic. Organizator nie napisał mi nawet email, potwierdzenia nadesłania listu, lub że coś nie tak , nic echo. Reklamować tego nie mogłam, bo nie wiedziałam, że coś nie tak jest z tym zgłoszeniem. Pisałam niedawno do firmy Kamis i także żadnej odpowiedzi. Teraz czuję tylko niechęć do tej firmy, możliwe że nie jestem w tym osamotniona. Już nie wspomnę o dodatkowych kosztach i poświęconym czasie, stresie. Podsumowując. Organizator posiada moje wszystkie dane, nawet ksero dowodu, a ja tak się wkręciłam, że na rok mam pełna szafkę ich przypraw i nie chęć do nich. Nie polecam tej firmy konkursów. W innych biorę udział i łatwiej jest udokumentować fakt wygranej. Jak radzicie, udać się z tym do rzecznika praw konsumenta? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam książeczki tego Wydawnictwa https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają tanie kolorowanki, książeczki edukacyjne, encyklopedie dla dzieci, wycinanki, bajki i wiele innych. Na ich FACEBOOKU jest mnóstwo konkursów w których można wygrać super ksiażeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają przepięknie ilustrowane bajki z naklejkami, kolorowanki, książeczki kartonowe idealne dla maluchów! Polecam też ich stronę na FB - mają mnóstwo konkursów z nagrodami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygrałam kiedyś książkę z konkursu na fejsie. a tak to nie. a moja przyjaciółka wygrała w jednorękiego w Białymstoku ta to zawsze ma więcej szczęścia niż ja. może trzeba się na takie rzeczy przerzucić by wygrać. wtedy na zakupy poszła i się obkupiła nawet i mi bluzkę kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czesto biore udzial w konkursach fotograficznych i pare razy udalo mi sie juz cos zgarnac z nagrod :) Teraz wyslalam tez zgloszenia na https://www.amundsenphotoawards.pl/ i licze na to, ze cos sie uda, bo nagrody naprawde fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesporo
Tutaj patrzcie - https://www.empik.com/konkursjakzbajki Jeszcze aktualny, a proste zasady. Poza tym - dużo nagród, więc w miarę realne szanse na to, żeby coś wygrać ;-) Jeśli macie inne aktualne tego typu, to dawajcie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_konkurs_cnz

U nas łatwo wygrać 🙂 zajrzyjcie, spróbujcie. Warto 🙂 Podsyłam tu treść wraz z linkami:

UWAGA MEGA KONKURS Z NAGRODAMI NA CNZ !!!!!

Napisz w komentarzu do jednego z konkursowych postów - w 2-3 zdaniach, dlaczego Dealmarket.pl to mega sklep, a wygrasz super nagrodę rzeczową:

- pierwsze miejsce - Etui na telefon o wartości do 100 PLN

– 10 pozostałych pozycji otrzymają - 2 pary designerskich skarpet z kolekcji Warszafka i Polish Vodka

ZADANIE!

1. Wejdź na stronę dealmarket.pl/ i zapoznaj się z asortymentem, akcesoriami.

2. Napisz w 2-3 zdaniach, dlaczego DealMarket.pl to mega sklep w komentarzu pod konkursowym postem na FB

Więcej na: dealmarket.pl/content/6-konkurs

LINK DO KONKURSU NA FB
web.facebook.com/conaszachwyca/photos/a.175532643119561/294836104522547/?type=3&__tn__=-R
LINK DO REGULAMINU
dealmarket.pl/content/6-konkurs?fbclid=IwAR0ZTp6iBF9qNGffuoZigWDnq7Xls8N27zOKqgYo1ggbEhdi1HaPmefIkHo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

https://fireads.online/link/715/68067954

Możliwość wygrania nowego Samsunga s10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowcakonkursów

ja ostatnio w dwóch konkursach wygrałam książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ja wygrałem pendrive'a 265 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

Zawsze warto brać udział w konkursach czy loteriach żeby po prostu coś wygrać. Teraz można wziąć np udział w loterii payback gdzie każde jednorazowe zakupy są premiowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocisz

Wygrałam już 3 zestawy kosmetyków i jeden zestaw pielęgnacyjny. Pomijam już fakt, że na ankietach w miesiąc zarobiłam 200zł (chętnym mogę bez kitu i bez ściemy, z dowodami opowiedzieć o tym na kot.kocisz@onet.pl). Co prawda nie jest to wiele, ale faktem jest, że brałam udział w kilku tylko konkursach. Kluczem jest czytanie regulaminów i sprawdzanie czy strona jest bezpieczna, czy jest jakiś kontakt do firmy. Dobrze jest też do nich zadzwonić i zadać kilka głupich i podstawowych pytań odnośnie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Zdarzyło mi się kilka razy 🙂 Często biorę udział w konkursach takich, jak ten świąteczny empiku www.empik.com/konkurs-zyjzpasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka
Dnia 25.11.2019 o 05:43, Gość Ann napisał:

Zdarzyło mi się kilka razy 🙂 Często biorę udział w konkursach takich, jak ten świąteczny empiku www.empik.com/konkurs-zyjzpasja

mi sie jeszcze nigdy nie udalo ale wysłałam zgloszenie na ten konkurs Empiku 🙂 może w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Ja nie uważam, że to jest wielka sciema, tak to by tylko ludzie skarżyli te firmy co robią takie rzeczy. Ja teraz wzięłam udział w fajnym konkursie fotograficznym Instaxa, jak ktos ma dobre oko to polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
Przed chwilą, Gość Sonia napisał:

Ja nie uważam, że to jest wielka sciema, tak to by tylko ludzie skarżyli te firmy co robią takie rzeczy. Ja teraz wzięłam udział w fajnym konkursie fotograficznym Instaxa, jak ktos ma dobre oko to polecam 😉

Co masz na mysli, ze dobre oko? Jakies są konkretne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
Przed chwilą, Gość Jola napisał:

Co masz na mysli, ze dobre oko? Jakies są konkretne wymagania?

Na focie musisz pokazać czym lubisz dzielić się z innymi i jakos fajnie opisac. To z grubsza tyle, zawsze możesz się zapoznac z regulaminem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
4 minuty temu, Gość Jola napisał:

Co masz na mysli, ze dobre oko? Jakies są konkretne wymagania?

Aa i jeszcze dosc ważne jest żeby zamiescić swoje konto na social mediach, ale dowolne jakie. Insta/Snapchat nawet TikTok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×