Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęccciaaa

czy os. zarejestrowana jako bezrobotna w pup może wziąć udział w PP

Polecane posty

Gość nie mam pojęccciaaa

Czy ktoś może się orientuje i zna odp na moje pytanie?? Otóż czy będąc zarejestrowanym jako os. bezrobotna w PUP można zapisywać się do Programów Partnerskich, bo w nich w końcu też podpisuje się umowy np. o dzieło....Jak to z tym jest?? Bo nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie można
Nie można- osoba bezrobotna to taka co nie ma pracy i jej szuka jak ją znajdzie musi natychmiast powiadomić PUP- bo będziesz musiał/a zwracać zasiłek z odsetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna oczywiscie
oczywiscie,ze mozna. zgłosisz podjecie pracy i cie wyrejestruja. masz na to 7 dni. sama dopilnuj bo pracodawca nie ma takiego obowiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to trudnooo/
aha czyli wychodzi na to że nie można;/ zasiłku nie mam i tak bo niedawno skończyłam studia i obecnie szukam pracu/staŻy. a na PP nie moge liczyc jako źródło zarobku przecież bo to niepewne i niewiadomo ile by się "dorobiło" więc wyrejestrowanie nie wchodzi w grę. No trudno, myślałam że to jest traktowane troszkę inaczej. W końcu to umowa o dzieło i "zarobki" są znikome i nie jest to nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewne to jest
spoko W KOŃCU udało mi się dodzwonić a było ciężko no i się dowiedziałam nawet jak umowa o dzieło to nie można. Swoją drogą to dziwne:/ przecież tam można nawet nic nie zarobić jak człowiek jest początkujący, nie mówiąc już o żadnym ubezpieczeniu zdrowotnym, to dziwne te zasady maja. tym bardziej że zasiłku i tak nie pobieram:/ Wiadomo że takie coś jest traktowane jako działalność dodatkowa a nie normalna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×