Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lonely *

................. moze przeczytasz ...................

Polecane posty

Gość lonely *

Stracilam wczoraj przyjaciela :( Kogos,kto od wielu miesiecy byl usmiechem na moich ustach,zarem w sercu.... Dzisiaj jest dzien wszystkich tych, ktorzy chcieliby dac wyraz swojej sympatii dla innych,a On .... nawet sie nie odezwal :O:O:( To boli... tak bardzo .... boli ...... http://www.youtube.com/watch?v=G_hDPJ1nEcE&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
"Dla każdego byłoby dużo lepiej, a także daleko uczciwiej, gdyby uczono młodych ludzi, że to, co nazywają miłością, jest apetytem, który, jak wszystkie apetyty, traci się z chwilą zaspokojenia." [ George Bernard Shaw ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Ci na nim tak zelezy to napisz do niego pierwsza, korona Ci z glowy spadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
Napisalam i rozmawialam z Nim - nie bylo sensu :O dla niego nasza przyjazn byla tylko zabawa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze nie byl Twoim prawdziwym przyjecielem, tez wiele razy sie zawiodlam, teraz moim jedynym przyjacielem jest moj chlopak, jestem nie ufna. Nie chodz przybita, imprezuj,poznawaj nowych ludzi, pokaz mu ze dasz sobie bez niego rade,bo faceci pragna cos co trudno dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
MoniQue jestes bardzo madra osoba .... dziekuje,za to,ze probujesz mnie pocieszyc. Na razie jest mi potwornie ciezko,placze i wspominam slowa,ktore pisal ... to chyba dlatego,ze jednak jeszcze mialam nadzieje,ze odezwie sie po prostu piszac ... czesc - tylko tyle .... I masz racje,walczyl dopoki nie nabral pewnosci,ze zdobyl mnie. http://www.youtube.com/watch?v=ns_RjtCNwkU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej bedzie jezeli teraz na chwile o nim zapomnisz, idz do kogos kto Cie potrzebuje, niech Ci sie wygada. Przez problemy kogoś zapomnisz o swoich. A chlopak moze jeszcze owtorzy oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
Masz racje ... zrobie tak i bardzo bym chciala,zeby ... pomoglo. Meczy mnie to samoumartwianie sie :( Zeby mozna bylo nie myslec,wyrzucic wszystkie wspomnienia ... zapomniec. Jeszcze chwilke posiedze,nie wiem ,ale czuje ,ze jest mi to potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
"chciałabym pofrunąć z tobą w dół w żagle zwinąć się i zasnąć owinięta w ciebie o frunąć aniołami fale i usnąć na plaży gdzie mruczą latarnie mruga świat zatrzymany w tobie serce mi staje na głowie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dla jednych radość dla innych smutek :( Jak ja się cieszę że mogę sobie przejść na drugą stronę zupełnie obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądry cytat G.B.Shaw. Moje zdanie jest podobne. W dzisiejszych czasach słowo "Kocham Cie" zostało zdewaluowane do poziomu szybkiego numerku na tylnym siedzeniu samochodu. Miłość mylona jest z pożądaniem. Tylko troche głupio, gdyby według tej definicji ludzie mówili sobie zamiast "kocham cie"- "przeleć mnie". Romantyzmu tu brak :P Kochać?? To słowo można powiedzieć po 20 latach wspólnego życia, codziennej szarówy, wyrzeczeń, kompromisów, harówy nad związkiem dwojga ludzi. Dziwie sie, że ludzie po 2 dniach znajomości mówią sobie: kocham cie. Dziwne to. Szczególnie w hollywoodzkich szmirach serwowane jest to na okrągło. Nie wiem... może jakiś dziwny jestem- mam dopiero 31 lat i nie zdarzyła mi sie jeszcze naprawde sytuacja, w której chciałbym żyć z kobietą. Może kiedyś do tego dojdzie...- mam nadzieje. W każdym razie nie powiem jej od razu, że ją kocham, tylko że chce, żebyśmy byli razem. Tak naprawde, to prawdziwa miłość rozumie sie bez słów. Nie trzeba nic mówić, żeby ją odczuwać w sobie i w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ty koleżanko nie pękaj. U mnie podobny stan trwał jakieś 2 tygodnie. Później przechodzi sie z tym do porządku dziennego. Zajmij sie czymś. Przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
Bongo... staram sie ,zeby nie "peknac" i wiem,ze wszyscy macie racje. Jednak sama swiadomosc naprawde niewiele mi pomaga... Sa momenty,ze niby juz zrozumialam,a po chwili znowu ogarnia mnie przygnebienie. Ale serdecznie Ci dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
"TĘSKNOTA Wciąż za Tobą chodzi, je z Tobą śniadanie Jest taka niewinna, wydłuża czekanie Sekunda minutą, minuta godziną Gdy jest przy Tobie, myśli wolniej płyną Nie możesz uciec, ona Cię dogoni Nie możesz spać, ona nie pozwoli Gdy patrzysz na inne, serce mocniej ściska Byś nie zapomniał, która Tobie bliska Strażniczką jest serca, obrońcą umysłu Małą iskierką, w Twego oka błysku Lecz jest taki moment, gdy w końcu ustaje Chowa się na chwilę, zapada w czekanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely *
🌻❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄🌻 Ech .... jak to niewiele potrzeba,zeby czuc sie szczesliwym ;) znowu widze swiat w ziarenku piasku !! chce tanczyc posrod drzew i .... wspominac mile chwile !! Wczoraj dostalam od Niego maila i ... przeprosil mnie 😴 napisal,ze teskni ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=OaJqffSof8w Po prostu badz .... Piotrusiu ❤️ "Byłam zagubiona i nadal jestem zagubiona Ale teraz czuję się o wiele lepiej...." :D 🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×