Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafael85

Jaka waga najlepsza u faceta przy wzroście 170 cm?

Polecane posty

Gość Rafael85

Około 70 Kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speczjalist
okolo 70, wg kalkulatora w necie 66kg ale nie ma co sie sugerowac, zalezy to od budowy ciala itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja ka
jestes krasnalem wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowujac temat
stary nie patrz ze 70 kg.Zzauwazylem ze kobiety nawet jak jest koles nizszy to leca na takich lepiej zbudowanych, zauwazylem ze najgorzej jest jak koles jest niski i do tego chudy. wtedy wogole nie ma wziecia. Mam paru kumpli, co prawda maja dobre ryje a to b wazne, sa dosyc przy kosci i wlasnie ok 170-175 cm i laski za nimi szaleja a za chudzielcami nawet jak maja po 185 zadna sie nie ogladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się że masz to 170cm
Bo ja znam facetów co są 1 cm niżsi od ciebie, mają 169 cm i ten jeden centymetr jest dla nich przełomowy. Otóż od 170 cm można normalnie uprawiać sex, normalnie jeździć samochodem i normalnie żyć. Facet co ma 170 cm to jeszcze w zasadzie jest wzrostu średniego, ale taki co ma mniej (nawet milimetr) to jest to już w zasadzie koleś niepełnosprawny. Jestem instruktorką prawa jazdy i z pewnością nigdy nie szkolę takich bardzo niskich panów. Po prostu odsyłam ich żeby sobie porobili coś innego, ponaprawiali komputery albo poskładali samoloty bo kierowcy z nich nie będą żadni. Tzn jak taki facet ma np dużą stopę powyżej 40 to jeszcze spoko, ale jak ma małe stopy pomiędzy 39 a 40 to już jest to zwyrodnienie jakie dyskfalifikuje takiego gościa do robienia prawka i uprawiania sexu!! Poważnie mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od tego że....
taki facet nie powinien istnieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 170 cm i 73kg
jest potwornie chudy, ale ma miesnie, w jego przypadku mysle, ze ok. 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
68 kilogramów to optymalna waga. Zobacz na piłkarzy którzy maja 170 cm z reguły waga oscyluje na 65 - 70 kg. Wtedy jesteś szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
"krasnale" haha co za teksty niedorozwiniętych ludzi. Jedna osoba właśnie powiedziała takiemu, że jest kurduplem. Po minucie ten kurdupel jednym ciosem znokautował gościa mającego 190 cm, że pojechał do szpitala. Od tej pory facet ucieka przed tym "kurduplem" a kobiety lgną do Niego jak muchy na lep :) Mam niezły ubaw z małolatek piszących tutaj na forum bo o zyciu nie macie bladego pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
A też mam w zasadzie podobny wzrost ale za to stopę w rozmiarze 42 czyli rozumie, że mogę prowadzić samochód? A mój kolega mający 182 cm wzrostu ma 41 rozmiar stopy to już nie może? Hahahaha powaleni jesteście kafetarianki :) Jak dobrze, że w realu nie macie nic do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
Złośliwy jesteś wiesz? Kompleksy leczysz? A prawiczkiem jesteś to wszystko tłumaczy haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za duzo tv oglądacie 🖐️ przy wzroscie 170 powinien wazyc max 65 kg oczywiscie moze wazyc i 100 kg ale wygląda to :O ale kazdy robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
Dokładnie co napisał cream. No chyba, że ktoś chce zostać kulturysta lub walczy w mma to musi masę mięśniową nabic. Ale to niezdrowe bo i tak jest nadwaga przez co można zniszczyć też żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
Oj tam nie szufladkujmy może i wazyć 55 kg. Lepiej mieć niedowagę niż nadwagę serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka kanalizacji
Powiem tak: 169 cm a 170 cm u faceta to niby mała różnica ale faktycznie zauważalna!! Od 170 cm można bez problemu wyrwać laskę, ale poniżej to już faktycznie mogą być problemy. Według mnie najgorsi faceci to tacy co mają 169 cm, łysieją i ważą 68 kg z czego waga to tłuszcz a nie mięśnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
No nie cierpię złośliwości i uszczypliwości. Szczególnie od ludzi, którzy sami mają problemy a próbują swoje problemy zrzucić na kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia na Harleyu ..a ile ma wazyc??? powinien wazyc max 65 kg ale jak tobie to przeszkadza to poszukaj se świnioka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
Ja łysieje ale nie zauważyłem jakiegoś problemu w kontaktach z kobietami przez to :D Tak samo 1 cm różnicy nie robi. Jak dla mnie najważniejszy jest charakter człowieka a nie wygląd. Uroda z wiekiem przemija. Jak miałem 18 lat to myślałem, że uroda to najważniejsza rzecz w życiu człowieka. Z wiekiem takie myślenie przemija a szuka się bratniej duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
Fanka Kanalizacji To powiesz, że Roberto Carlos jest brzydki? ;) Podpowiedź On ma 165 cm a resztę zapytaj google :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
Ogólnie polecam forum men's health. http://www.menshealth.pl tam są fajne treningi na różne cele: masa, szczupła sylwetka, siła, kondycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie mam plany co do wagi chce wazyc max 85 kg :classic_cool: czyli musze przytyc 3 kg ale mówie o masie mięśni bo tłuszcz mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Kanalizacji
Jak facet jest niski poniżej 170 cm, niezbyt z wyglądu, z zakolami to bez sensu jak ma ładną laskę!! Ładne laski są dla ładnych panów, a dla namiastek mężczyzn najlepsze są namaistki kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan futbolu
Tylko, że zapomniałaś, że facet z jajami ma gdzieś jak wygląda ;) Dlatego tacy faceci z jajami bez względu na to jak wyglądają mają piękne kobiety nie zauważyłaś tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Kanalizacji
No nie zauważyłam :) Na szczęście!! Jak facet niski ale dobrze zbudowany to jeszcze spoko, ale jak poniżej 170 cm i jeszcze w dodatku z ładną i wyższą od siebie laską się prowadza i uprawia z nią sex to to kwalifikuje się do... nie powiem do czego :( Facet powinien mieć kobietę na jaką pozwalają jego fizyczne możliwości !! Nie oszukujmy się, w 21 wieku wzrost poszedł w górę i facet poniżej 170 cm (nawet centymetr) nie ma w dzisiejszych czasach racji bytu!! To wymarły gatunek, przeżytek, aseksualny i niepociągający !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
nie zauważyłam. To już jest śmieszne ze faceci ciągle sobie wmawiają że wygląd nie ma znaczenia u nich, a każdy chciałby mieć atrakcyjną kobietę. A te atrakcyjne mogą sobie wybierać w facetach którzy i dobrze wyglądają i "mają jaja". A w necie pełno ogłoszeń naiwniaków typu" szukam atrakcynej, zgrabnej dziewczyny która nie będzie patrzyła na mój wygląd i portfel tylko na moje piękne wnętrze i charakter".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weglug licznika lorenza 65, ale ja bym sie tym nie sugerowala. Ja waze prawie tyle przy mniejszym wzroscie, jestem baba i nie uwazam sie za gruba, wiec chyba lipne te pomiary sa. Mój facet mam 172cm, wazy ponad 90kg, ok, jest troche przy kosci, ale jakby wazyl mniej niz 70 to chyba bylby jak szczypiorek. Chce schudnac do mniej wiecej 77, ale napewno nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×