Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafael85

Jaka waga najlepsza u faceta przy wzroście 170 cm?

Polecane posty

Gość SLU
Fanka kanalizacji Weź się dziewczyno lepiej nie odzywaj bo Twoje wypowiedzi mogą sugerować, że jesteś typową pustą dziewczyną ze sztachet party. Twoja wypowiedź też sugeruje, że facet, który ma wzrost do 170 cm nie ma racji bytu a co oznacza, że jak Hitler byś porostrzelała ich. Każdemu należy życzyć szczęścia. Nawet takim osobom jak Ty, które wyżej srają niż dupę mają. Jak dobrze, że na świecie jest jeszcze sporo normalnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLU
Ale nie wiem po co piszę na forum, gdzie najbardziej oblegany typ urody to uroda zniewieściałego chłopca Wystarczy wejść w temat "o twarzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestes drobny czy potezniejszy? a jesli jestes drobny, to typu chlop ze stali (chudy, ale bez grama tluszczu, same miesnie - cos jak sportowcy, np. wyczynowi plywacy) czy masz miesnie jak myszka miki (czyli w zaniku)? wariant bezmiesniowy to porazka... Powiem ci, ze waga, ciezar ciala, tak naprawde nie ma znaczenia, najwazniejsza jest masa miesniowa. Facet niski, drobny, chudy i bez miesni, np. z miekkim brzuchem i miekkimi ramionami - to koszmar. Rownie niski i na oko niepozorny facet, ktory pod garniakiem jest "struktura torsu podobny do skal" ;) - to juz cos. I moze sie bardzo podobac. Na oko niby nic, a jak sie rozbierze - luksus. Juz nie mowiac o tym, ze taki facet jest silny. Niscy i przypakowani tak, ze miesnie widac z daleka - od razu przychodzi mi na mysl Vin Diesel - to juz jest - jak dla mnie - klimat dla koneserek wytiuningowanych audic na podmiejskich dyskotekach;) taki facet owszem, moze sie podobac, ale raczej nie mnie ;) ja wole plywakow od ciezarowcow ;) i powiem wprost - jako kobieta lubie dotykac najchetniej ciala, ktore jest twarde. Miekkosci mam pod dostatkiem - u siebie samej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafael85
Oooo mój temat się ciągnie dalej W sumie ja mam twarz podobną do Van Diesela jak się obetnę na łyso Co do masy jestem lekko grubokościsty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafael85
I tu problem, w sumie też mi przerzedzają włosy. Koleżanki mówią mi, że super wyglądam jak włosy zgolę na zero w dodatku gdy jeszcze mam lekka opaleniznę (Mam taki pigment, że słońce czasem nie opala na murzyna, serio) ale wolę jednak mieć dłuższe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to avanti - wycwicz portzadnie bicepsy, grzbiet i miesnie brzucha - i bedzie dobrze :) aha - bo umiesnione plecy tez sa fantastycznie fajne :) w ogole - wszystko, co moze byc umiesnione u faceta - powinno byc takie. Bez przesady oczywiscie - ale jednak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafael85
Nie chcę być napakowany, chce mieć sylwetkę coś w stylu Ronaldo czyli szczupła ale wysportowana. No i przy moich 170 cm wzrostu 70 kg :) Póki co ograniczam jedzenie, jadam głównie owoce na kolację, trochę więcej daje sobie na śniadanie i obiad. Póki co mam przerwy w treningach ze względu na przepukline rozworu przyłykowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafael85
No i jak przyjdzie ciepło to codziennie rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafael85
Na to wygląda, że będę musiał znów się na łyso strzyc :P a chciałem zrobić fryzurę jak ma Nergal z Behemotha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugga
ja waże 58 przy 166 cm wzrostu i czuje sie jak grubaska.z drugiej strony lubie swoje krągłości.58 kg to chyba nie jest dużo?jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cro To
co wy wiecie o wzroście ja mam 170 za każdym razem jak się bije w to goście po 180 są dla mnie najłatwiejsi bo najlepijej siada łapa na gębie . Można ważyć 100 kg czy 65 kg ale trzeba pamiętać o sylwetce żeby przy ściąganiu koszulki się nie wstydzić wręcz robić wrażenie .Odnosnie Pań jeśli koleś miałby 165 cm wzrostu i najnowsze BMW i dużo sałaty to pierwsze kręciłybyście d****i przede nim. taka jest już wasza wredna natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydzę się mężczyzn poniżej 185 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CroTo - no tak, przecież facet który lubi się bić to marzenie każdej kobiety. Nic tylko brać takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój facet ma potwornie umiesni
one ramiona i troche klatkę, waży ok. 75. Przy 80 już miał brzuchol. Więc te 75 jak jest umięśniony, 70 jak normalny, powyżej 85 to już tłuściaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stary temat, te najdoskonalsze panny teraz same ważą po 90 kg i zmieniły zdanie, już się nie brzydzą karakanów, chudych, grubych, nagle odmieniło im się i teraz najważniejsze jest wnętrze... Wszystkie przez to przechodzą, z wiekiem następuje cudowna przemiana z aroganckiej dziuni na wstydliwe dziewczę rumieniące się od samego spojrzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wzroscie 170 to prawidlowa waga powinna byc miedzy 65-70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzbiet
Ja mam 169cm I nie mam zadnych problemow wiec skonczcie p........ bzdur ze mam miec przechlapane w zyciu bo h.. was strzeli zakaly z kompleksami patrzcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzbiet
Fanka kanalizacji twoj pseudonim mowi sam za siebie I pewnie tez tak wygladasz , czyli jak zmora ktora uwielbia chowac sie po kanalach bo wszyscy sie z ciebie nabijaja , wiec wal do kanalow pustaku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani instruktorka prawa jazdy dyskfalifikuje tych ponizej 170 do robienia prawa jazdy I do sexu , bo pewnie taki wlasnie gosc mocno ja zerznol I teraz ma dystans do takich :-) cieta riposta suko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentegono
dejta spokoj, facet 170 cm to chyba w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×