Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina t.

Rozpuszczacie koncentrat plynu do plukania??????????????????????

Polecane posty

Gość nina t.

Chodzi mi o taki plyny ktore kupuje sie w sklepach np silan ktorego jest 1litr a na opakowaniu pisze ze mozna z niego "zrobic" 4 litry. Ja ostatnio tak zrobil;am i wogole prakytycznie nie czuc tego zapachu. A do 1litra plynu dolalam tylko 1 litr wody wiec nie duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie rozpuszczam
na opakowaniu proszku mam napisane, by do pralki wlać jedną nakrętke płynu. to za dużo, na pranie wlewam pół nakrętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhdfsa
ja rozpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie taki
nie nie rozpuszczam,przeciez pralka sama sobie pobiera wode w której płuka pranie,tez kupuje koncentraty,leje na oko,ale raczej wiecej niz mniej uwielbiam jak rozchodzi sie zapach po powieszeniu..ostatnio podoba mi sie E jedwabisty dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozpuszczam, bo tak jak napisano: pralka sama sobie "rozpuszcza";) Do płukania po praniu ręcznym (choć bardzo rzadko tak piorę, tylko jedną apaszkę i jedna bluzkę, które są bardzo delikatne) wlewam dosłownie odrobinkę płynu do płukania. Jak wszystkie lenory i silany wchodziły do Polski, to pamiętam, ze moja mama miała zawsze rozcieńczony płyn do płukania w dużej butelce, tak prała, my żyliśmy, a nasze ciuszki miały się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z kwasem glikolowym
ja od E jedwabisty dotyk dostałam megauczulenia akurat :) Teraz tylko jelp 2w1 ze zmiękczaczem. Naprawde fajny jest:) aha - jak Wam np z pralki smierdzi to możliwą przyczyną jest oslizgły osad z płynów do płukania, dlatego trzymam się zasady less=more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do pralki leje mniej niż napisano na opakowaniu, tzn. pół nakrętki koncentratu. W ogóle czy są jeszcze nie koncentraty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozpuszczam bo nie lubie zbyt intensywnych zapachow. Ktos wczesniej pisal o zapachach z pralki, polecam wlanie octu do szufladek na prosze i ustawic pralke na najdluzszy program, i najwyzsza temp oraz podwojne plukanie . Gwarantowane odkamienienie pralki i pozbycie sie wszelkich zapachow. nawet calgonu nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×