Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a ja wam pokażę

skakanka

Polecane posty

Gość wis
ja zaczełam od dzisiaj:D no i widzę, że na szczęście nie jestem sama z tym skakaniem, juz sie robi cieplutko trzeba upiększyć sylwetkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasfrhygury
mysle ze sporo osob uprawia jakis sport i tylko szkoda ze ten dzial na kafe jest tak slabo oblegany... nie to co inne skakanka super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też próbuję trochę skakać na skakance, ale nie bardzo umiem ;) tzn. często mi się zaplątuje za nogi, ale idzie mi coraz lepiej, jestem ciekawa w jakich porach dnia wy skaczecie i gdzie (w domu, na dworze, na sali gimnastycznej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam pokażę--- patrze że dłługo już skaczesz:) powiedz jakie efekty zauważyłaś u siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa skakaczka
hej :) Mam pytanie. Może i głupie ale co znaczy literka "w" na mojej skakance. Bo mam skakankę z licznikiem skoków, czasu i calorii. Czas to literka T Kalorie C Skoki L A literka W ?? Prosze o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelina
jak tam wasze skoki ja dzisiaj zaczelamdziewczyny jaki osiagnelysice cel czy pomaga ja dzisiaj skakalam przez 25 minut zmianialam rytm ,jak na pierwszy dzien super sie czuje taka ozywona... cel ujedrnic cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skaczę, jak jest za zimno na polu na bieganie. Można na skakance robić bardzo intensywne interwały, czasem bardziej męczące niż te podczas biegania. I do tego bieg bokserski, dobry trening aerobowy brzucha, nóg i ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×