Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

a dlaczego teraz musimy jakieś kody wpisywać? Ktoś się domyśla dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się że jeszcze czipa Ci nie wszepili i kodu kreskowego nie wytatuowali:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirandziu - jak się logujesz na czarno to nie musisz kodów pisać w ogóle. Tylko jak piszesz in orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a obok siedzi znudzona niewolnica i przędzie (w razie jakby była potrzebna- coś jak sprzęt RTV na stand-baju" Ooo, to dobre. Też tak poproszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"malunia niunia - Przed chwilą miałam kod PKS" To dawaj, zabieramy się z Tobą, drogą na Ostrołękę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że mnie długo tu nie było bo nie mam zielonego pojęcia co Brum zrobiła że się własnego topiku dorobiła :) Brum - albo bardzo niegrzeczna byłaś albo zbyt grzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carte Blanche - to już drugi topik słynnej Brum. Wcześniejszy zaginął w sensacyjnych, do tej pory nie wyjaśnionych okolicznościach. Ja ciągle postuluję o powołanie komisji śledczej. Brum zbyt grzeczna? To nawet jak śpi się nie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie cierpię PKS-ów Wolę wsiąść do pociągu byle jakiego (w Polsce same byle jakie są) " Ale nie wylosowałaś PKP, więc nic z tego. O przepraszam, ja raz jechałem niebylejakim. W "1" z tłumem ludzi na korytarzu - oczywiście na trasie wiodącej przez całą Polskę i w dzień kiedy ponoć zawsze dużo osób jedzie, ale PKP i tak uznała, że 5 wagonów wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja złego słowa na PKP nie dam powiedzieć. Uwielbiam od dziecka, mogłabym na koniec świata jechać pociągiem. I seks jest fajny, niezapomniany, szczególnie gdy konduktor przyłapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale nie wylosowałaś PKP, więc nic z tego. O przepraszam, ja raz jechałem niebylejakim. W "1" z tłumem ludzi na korytarzu - oczywiście na trasie wiodącej przez całą Polskę i w dzień kiedy ponoć zawsze dużo osób jedzie, ale PKP i tak uznała , że 5 wagonów wystarcz" Też sobie kiedyś zafundowałam 8 godzinną podróż w 1 klasie,żeby mi się wygodniej podróżowało...Szkoda,że dali tylko jeden wagon 1kl. i całą drogę siedziałam z koleżanką na jednym miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks maszin , seks w maszin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też sobie kiedyś zafundowałam 8 godzinną podróż w 1 klasie,żeby mi się wygodniej podróżowało...Szkoda,że dali tylko jeden wagon 1kl. i całą drogę siedziałam z koleżanką na jednym miejscu" Ja też siedziałem wtedy na jednym miejscu - zwanym moją d*pą na podłodze korytarza. Gdyby nie to, że na weekendowym wcześniej dwie noce jeździłem w prawie pustych "1", to by mnie chyba szlag trafił. A i tak chciałem szukać biletów w sposób podobny do płacenia 1gr na autostradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - ale ja też lubię jeździć pociągiem. Najbardziej jak mam bagaż tylko podręczny i go nie muszę pilnować. Ale s. to jeszcze mi się nie zdarzyło. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Źle to ujęłam.Siedziałyśmy we dwie na jednoosobowym miejscu" To zrozumiałem. Choć ja tam mógłbym siedzieć z koleżanką na jednym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ecrivain no mówiłem że długo mnie nie było :):) @ brum - nie wiem jak buziaka przesłać ale przesyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem jak buziaka przesłać ale przesyłam" Spróbuj Pocztą Polską ;) To się Brum ucieszy jak jej przystojny listonosz doręczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek zgarnął 666 :D Carte [ kiss ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Tróbka
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×