Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Nie żebym był wybredny, ale wolę kobiece żałowanie mnie ;) Chyba, że masz jakiegoś dżoba za zbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nad tym cały czas pracuję (wróć, wróć, to słowo to złoooo). Tego właśnie poszukiwałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluzjo 🖐️ jej nie mogę zorientować się w tym temacie. czuję sie obco. ograniczę sie chyba tylko do machania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoa, ten temat nie ma tematu. Każdy sobie pisze co chce, z kim chce i o czym chce. :D Tu orientacją jest dezorientacja. ;) Nikt nikomu nie ma niczego za złe, wszyscy się lubią i nikt nikomu nie dokucza (no chyba, że chce!).;) Witam.:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, może w ramach żalu któraś miła pani weźmie mnie na jakiegoś utrzymanka czy cuś :P Mogę psa wyprowadzać na spacer nawet. Albo kota drapać za uchem. Albo pisać za ową damę na kafe, co by się jej paznokcie nie uszkodziły ani palce nie zmęczyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się nielubiana i ignorowana. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecrivain, aż tak źle z pracą? Może energiczniej zadziałaj. Wysyłaj gdzieś jakieś CV, popytaj znajomych, może ktoś gdzieś coś słyszał, wie, zna. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ gdzież tam źle z pracą. Pewnie tak sobie ogólnie. Z moimi chęciami do spieszenia się z poszukiwaniem. Co się będę wyrywał do Zusów i innych Syfów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie obijacie ,nawet pisac wam sie nie chce :D Ecri :), chęcią bym Cie pocieszyła ,ale w filmie będę grać :classic_cool:;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim? Jakim? Może scynarzysty potrzeba? Albo reżyserzu by się przydał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucuś ,raczej rodem z Bollywood :D a oto tytuł filmu :D"Sezon godowy legwanów z Komodo" Ja gram głóną legwanę :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tam za bardzo nie szukam. Ale moja familija uważa, że powinienem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucus ,ja baardzo lubie Słonko i lenistwo :D,a jeszcze jak od czasu do czasu ;)przyjdzie Pan legwan no to :D,żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że wiesz, legwany to raczej nie są niezmordowani maniacy seksualni, na dodatek wiszą im z pysków takie dziwne wąsy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×