Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna i smutna

szukam osób z Gliwic do pogaduchy

Polecane posty

Gość samotna i smutna
taka jedna ze Śląska no hej:) ja też mam "ojca" tylko ze zdjęcia, może kilka razy w życiu go widziałam, absolutnie nic do niego nie czuję- totalna obojętność. Wisienka rzeczywiście coś ostatnio się "mijamy". Jestem w trakcie szykowania się na jutrzejszy wyjaz (4 rano), więc wybaczcie, że zaglądam tu z "doskoku". Obiecuję Wam to wynagrodzić:)) Miłego wieczorku i do sklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Ja na szczescie mam ojca,który sie swietnie miewa.Moze nie jest moim powiernikiem ,ale mam z nim dość dobry kontakt,wiec nie narzekam. Taka jedna kurcze az sie nóz w kieszeni otwiera gdy sie czyta takie coś,serio. Mnie dziś wieczorem nie bedzie,mam nastawienie malancholiczne i jakoś tak mam ochote sobie dziś popłakać.Moze dlatego,ze bardzo tesknie za bliskimi a do tego pokłociłam sie z meżem.:( Mam do obejrzenia Mała Moskwę i Dzieci Sendlerowej wiec dziś tak wojennie bedzie.Mam nadzieję,ze jutro bedzie juz lepiej. A nic nie mówicie o naszej kawie,piatek juz jutro.Ja pracuje do 18 wiec bede mogła być dopiero ok 19,no chyba ze przełozymy to na weekend.lub na jakiś dzien w przyszłym tyg ale piatek odpada,mam meza w domu:)Moze sroda? Gdy nie mam rodzinki w domu łapie nadgodziny,stad taki późny powrót do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
Witajcie dziewczynki:) Dopiero teraz dotarłam do domu po kilkudniowych wojażach, więc ta nasza dzisiejsza kawka nie wypaliła:( Ale jak piszesz Wisienko, bardzo chętnie się spotkam w środę, tylko co o tym sądzi nasza koleżanka ze Śląska? Czy zgramy się czasowo? Wisienko, jak samopoczucie? Czy jest już lepiej po wczorajszym przygnębieniu? Z mężem się pogodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ze Śląska...
Ja nie mogę tu coś ostatnio pisać, wyskakuje podobno błędne hasło, a pisze dobrze... odwróciłam życie zawodowe do góry nogami... dziś złożyłam gdzieś dokumenty do nowej pracy... środa wstępnie mi pasuje... udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmezem mamy ciche dni a to na odległósc nie jest trudne. Przejdzie, ja po prostu nie nadaję sie do zycia na odległosc,meczy mnie samotnosc .Gdy maz przyjezdza ładuje akumulatory ale czasem za mało i stad to moje czepianie sie go o wszystko.przyznaję ,to moja wina. Ja w srodę moge być ok16,szukam kurtki na wiosne i butów wiiec połącze jedno z drugim.Samotna zdaje sie ze pracujesz do 17 to moze o 17.30 na kawie w forum.Taka jedna pasuje ci?Ja bede z córką,ale to tez babka :) Pozdrawiam i miłego weekendu.Córka wraca do domu,hurraa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
Hejka:) Pewnie, że mi pasuje w środę o 17.30.Będę napewno:)) Teraz zmykam,bo mój zaraz wraca z myjni i komputer włączę dopiero w poniedziałek w pracy. Miłego weekendu wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ze Śląska...
Udanego weekendu dziewczyny :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ze Śląska...
Mam bardzo ruchowy plan na następny tydzień, ale na 99 % mi pasuje, najwyżej chwilę się spóźnię. Z resztą w poniedziałek będę wiedziała coś więcej to zostawię tu info :) Wisienka a jak u Ciebie plany na weekend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyła myc okno w dwóch pokojach.Za chwilę kuchnia:) Specjalnych planów nie mam, jakis film czy moze uda mi sie wyskoczyc na piwo ze znajomą,aczkolwiek chetnie posiedziałabym w domu:) Trzymam kciuki jesli chodzi o nową pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ze Śląska...
Właśnie czytam jakąś ustawę, babka z kadr dała mi małą podpowiedź. Zobaczymy co będzie, pracę jak narazie mam, ale pod nieobecność szefa ktoś mnie opieprzył za coś, co nie ja spieprzyłam, coś pękło i szukam nowej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
witajcie dziewczynki w ten słoneczny poniedziałek:) Jak minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie ok:)Dziecko w domu to jakos się milej w domu zrobiło. Wybaczcie ,ale musze sie z tego srodowego spotkania wymiksować,poniewaz mezulo wraca własnie w srodę,wiec same rozumiecie.W czwartek czekam na relację jak było:) Taka jedna jak w pracy?Wiesz juz coś? Smutna a jak weeknedzik z facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
to może spotkamy się w czwartek? Jeśli wam pasuje oczywiście. Mój weekend był dosyć ciekawy, tzn, w sobotę z moim w domu na oglądaniu filmów dvd, a w niedzielę przy pięknej pogodzie odwiedziliśmy jego rodzinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie pasuje,bo ja od srody do konca tygodnia mam meza w domu,wiec cały swój czas poswiece by sie nim cieszyć.Mamy w planie kilka wypadów do znajomych ze znajomymi,dzieci maja obiecane kregle wiec czas zaplanowany co do minuty.Ale wiecie wy sie mna nie przejmujcie,ja załapie sie na to nastepne spotkanie,no chyba ze takowego nie macie w planie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
dziewczyny, ja się dostosuję, bo czasu wolnego po pracy mam sporo. Chodzi mi o to, żeby wam pasowało:) Oczywiście u mnie odpadają tylko soboty i niedziele - to czas dla mnie i mojego faceta ;) Więc dajcie znać kiedy możemy się spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda chyba juz tego planu.Raz juz przekładałysmy no nie?Moze nie zmieniajcie planów przeze mnie tylko idżcie na kawę,a ja sie dołacze w nastepnym tygodniu..Tak myslę:) Zaczynam czuc sie winna,wiec nie róbcie mi tego:) Taka jedna jak tam oblewamy nową pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
witajcie dziewczynki:) taka jedna coś mało piszesz, czy wszystko OK? Wiosna idzie, więc i optymizmu w człowieku więcej:))) Bardzo chciałabym już się z wami spotkać i pogadać w realu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj póki co to prowadzimy dialog,mam nadzieje ze u samotnej wszystko ok.Wiosna za oknem az chce sie zyć:)Do tego od jutra mezulo w domu :)Swietne połączenie.Zycie na odległosc ma swoja zaletę ,niestety jedną:(Otóz zawsze oboje jestesmy siebie stesknieni i nie nudzimy sie razem.Po prostu na nudę ,nie ma czasu:) no i sex jest rewelacyjny po klku tygodniach rozłaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
witajcie dziewczyny:) co taka cisza nastała? Wisienko, rozumiem, że masz męża teraz w domu, więc czas poświęcasz jemu:) Taka jedna - czy wszystko OK? Jak z nową pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam męza w domu ale to nie zmienia faktu ,ze trzeba pracować:( Taka jedna chyba bas nie lubi,bo sobie poszła a wczoraj teoretycznie miała byc nasza kawa:P Jakie plany na weekend?My bardzo rodzinnie czyli spedzamy czas ze wszystkimi dziećmi na wspólnych zajęciach. Jakos pogoda nam sie psuje,ech jak ja nie lubie zimy .Masakra jakaś,ja chce wiosneee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
Witaj Wisienko vel damo we mgle;) Ja dzisiaj robię samotny wypad na zakupy, najwyższy czas odswieżyć garderobę, kupić coś wiosennnego, może jakieś szałowe buciki;) Mimo wszystko czekam cierpliwie, a może niecierpliwie na naszą wspólną kawkę... Trzymajcie się dziewczyny i pomyślcie nad tą aromatyczną kawką:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre kobiety na dziale rozwodnicy bardzo po mnie pojechały ,gdy opisywałam swoja sytuację rodzinna.To było dla mnie bardzo nieprzyjemne,bo z natury jestem bardzo otwarta i szczera osobą.Od tej pory postanowiłam nie ujawniac zbyt wiele z siebie na forum,bo sa tu pewne osoby które chyba sa tylko po to by dopiec i pokazac ci jaka jestes beee,stad zmiana nicku,ale stare przyzwyczajenia pozostały jak widać;) Co do kawy to jestem jak najbardziej za.w kafe Chipin daja wysmienitą machiato,znasz moze jeszcze inne miłe miejsca?Kiedys bywałam z córka w Karmelku dalej daja tam takie pyszne deserki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
bardzo duży wybór kawy jest w Forum w Cafe Club, często tam siadamy z córką po wielkich zakupach:) Niezbyt często mam okazję się z nią tam wybrać, ale naprawdę jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,ze masz zajete weekendy bo ja właśnie wtedy lubie sobie pojsc do forum pochodzić po sklepach i ofólnie jak to baba odetchnać w kawiarni.Dobrze ze mam córkę,to wspaniały towarzysz dla takich wojaży:) Zatem jestesmy umowione w przyszlym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
Wisienka:) w każdy dzień tygodnia po pracy mam czas, więc jestesmy umówione na kawkę, napisz tylko w jaki dzień możesz:) Weekendy tradycyjnie spędzam z moim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna i smutna
Witam:) Weekend spędziłam w łóżku z... przeziębieniem:( Dzisiaj już lepiej, ale musiałam iśc do pracy, bo nawał roboty, a tak jescze bym się wygrzała w domciu. Oczywiście z okazji Dnia Kobiet życzę Wam dziewczyny i sobie również dużo zdrówka, wybornego humoru i pięknej miłości:))) Może z tej okazji jakaś kawka? Czwartek lub piątek pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Ja jestem z Gliwic. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi. Mieszkam niedaleko Kopernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clean-Master Wita! Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach? Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach? Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt? Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu? Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz !! info w stopce http://www.czyszczenie-dywanow.w.zabrzu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×