Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przejadlo mi sie juz

co na obiad szybkiego z piersi z kurczaka oprocz...

Polecane posty

Gość przejadlo mi sie juz

oprocz: kotletow, roladek, piersi z ryzem i warzywami, zapiekanki, dewolaja i gyrosa? Bo juz mi sie przejadlo a z mies jem tylko fileta z kurczaka i nie mam pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kiedyś podawał
rzepis na placuszki, ale nie próbowałam, bo jak dla mnie wydaje się to za tłuste: pokrojona w drobną kostkę pierś, rozbełtana z jajkiem i smażona na patelni w formie placuszków. Oczywiście trzeba meszankę przyprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych kotlecików dodaje się trochę mąki ziemniaczanej, doprawiam vegetą. można dodać np. cebulę, paprykę pieczarki. fajna rzecz z tego wychodzi, zawsze to urozmaicenie :) smażę jak naleśniki, więc specjalnie tłuste to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika- weronka
pokrój pierś w paseczki zrób ciasto naleśnikowe maczaj mięso i smaż na głębokim oleju podaj z smażonymi pieczarkami i frytkami lub podsmaż a przyprawą do kurczaka dodaj pokrojoną paprykę pomidora sałatę pekińską łyżkę keczupu, dopraw do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremz kwasem glikolowym
piersi jak na kotlety cienko pokroić, zawijać w nie: ser plesniowy, orzechy włoskie szynka , musztarda, zółty ser papryka pieczarka boczek boczek śliwka suszona lub co tam możesz skomponowac z zawartości lodówki zawijasz panierujesz smażysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremz kwasem glikolowym
aha - roladek miało nie być :) przepraszam więc :) to może sos al mexykański? pokrojone mięso smażysz przyprawione pikantnie, dodajesz cebule, żeby zmiękła, przekładasz do garnka z pomidorami (z puszki np pokrojone) - przyprawiasz - sół, piperz, czosnek, oregano, na koniec czerwona fasolka. dobre do ryżu, zagęszcozen swietne do placków tortilla (kótre można kupić albo samamu dosyć prosto zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierś z kurczaka w sosie śmietanowo koperkowym... pierś kroisz w kostkę, solisz, pieprzysz, podsmażasz na patelni, potem wrzucasz to do garnka z gotującą się wodą, do tego kostka rosołowa (lub pół jeśli robisz mniejszą ilość sosu) i koperek (świeży, suszony lub mrożony, bez różnicy, ile kto lubi) i gotujesz jakieś 20 minut, potem zagęścić to śmietaną (12% lub 18%) z niewielką ilości mąki, doprawić do smaku, smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik kapitański: piersi kroisz w kostkę doprawiasz i podsmażasz na patelni nast. razem z olejem wkładasz do garnka, cebulke pokrojoną w kostkę podduszasz dodajesz pokrojoną w kostkę paprykę i marchewkę na koniec pokrojone w kostkę pieczarki doprawiasz i dusisz do miękkości gotowe warzywa przekładamy do garnka (można dodać kukurydzę jak ktoś lubi) i mieszamy dodajemy trochę koncentratu i keczapu do smaku chwilę dusimy aby wszystko się przegryzło ewentualnie doprawiamy i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie taki
ja polecam z wicescie francuskim,robilam pare dni temu,pychotka i efektownie wyglada,daje linka tam jest przepis i zdjecia oraz opinie,pozdrawiam i smacznego :) http://www.wielkiezarcie.com/recipe24200.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie taki
ja polecam w ciescie francuskim,,sory ale jakis blad mi wyszedl a dokladnie sie nazywa toto: Kurczak w cieście francuskim czyli cudo nad cudami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie kurczaka w pomidorach, kurczaka z fasolą. Albo bardzo dobry jest kurczak smażony w kawałeczkach z czosnkiem i miodem. Do tego ryz z curry i jakiś sos. Potraw z kurczaka można robić setki. Wpisz sobie w googlach: przepisy z kurczaka i zaraz mi wyskoczy milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newfolk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newfolk
kurczak a'la strogonow kurczak w sosie z masłem orzechowym (przepis Pascala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejadlo mi sie juz
Dziekuje Wam za odpowiedzi :) Zrobiłam pierś z kurczaka w sosie śmietanowo koperkowym i było pyszne :) Zapisuje sobie temat do ulubionych i skorzystam z Waszych przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SteakRockpl
http://steakrock.pl/webpage/przepisy.html tutaj jest spoko pierś, a najfajniejsze jest to, że pierś podana jest w inny sposób, bo na... Kamieniu Wulkanicznym i na nim też jest smażona. Trochę to urozmaica nudę piersi z kurczaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×