Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

ava85 niestety u mnie bez zmian, wczoraj myslalam że jednak sama od siebie@ przyszła ucieszyłam się z tych kilku kropelek ale niestety do teraz cisza.... Boli mnie podbrzusze, krzyż, piersi mam wielkie jak balony i jeszcze kilka "dziwnych"objawów ale @ niestety nie. czekam więc do środy ale boje się jak "choinka" co lekarz powie, ale musze to jakoś znieść dla siebie i przyszłej fasolki:) A ty kochana korzystaj z życia, doszłam do wniosku że inni żyja spontanicznie i im wszystko wychodzi.... Więc może trzeba właśnie tak robić i nie przejmowac się za bardzo wszystkim... Słonko może jednak :) kachna jak teścik? czarna a może tak z okazji rocznicy śluby wskoczysz w inną tabelkę, to byłby zapewne piękny prezencik jubileuszowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia to czekam jak w 38 dc @ nie będzie to będę testować , a wcześniej nie chcę testowac bo boję się rozczarowania. A jak sobie myślę że jeszcze nie wtym cyklu to jakoś mi łatwiej. Najgorsze dla mnie jest patrzenie na jedną kreskę na teście. Już zresztą bym chciała zeby @ przyszła bo jak wróci M to wtedy będą fajne staranka. Gorzej będzie jak @ przyjdzie i M już będzie bo wtedy nici z przytulanek. a wogóle powiem Wam dziewczynki, że jakoś mi dziś wesoło. Może przez to że jestem w swoim domku i mój M bardziej tęskni ode mnie. Pozdrawiam i życze miłego dnia :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko no widzisz tęskni czyli po jego powrocie będziecie przezywać wspaniałe chwile :) a z tymi testami doskonale Cie rozumiem tez nie lubie kiedy wychodzi jedna kreska płakac się wtedy chce :( ale możę w Twoim przypadku w tym cyklu zobaczysz dwie kreseczki... Zycze ci tego:) Ja zaraz ruszam do pracy więc pozostałym starającym się życzę miłego dnia... :) p.s. ja tez dzisiaj mam dobry nastrój chyba przez to świecace sloneczko.... :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny -no u mnie tez dzisiaj niestety była rano jedna krecha :-( ... do lekarza idę o 20-tej, może ona stwierdzi co jest grane -bo dzisiaj 36 dc i zero @... Skończy sie pewnie na wywoływaniu.. mam nadzieję, że to nie jest jakaś choroba -torbiel czy mięśniaki czy jakieś inne cholerstwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna jak wrócisz od gina to daj znać co ci powiedział. Mnie się zatrzymała juz 3 razy i jakoś zaden gin nie dobiegał dlaczego. Trzymam kciuki żeby wszystko bbylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no wlasnie nie wiem co sie tutaj dzieje, cykl juz bedzie zaraz 35dni a okresu nie ma, jutro rano test i jak nie wyjdzie to chyba pojde na BETE i jak wyjdzie ze nie ma ciazy to ide do lekarza na badania. Czy mzoe lepiej isc od razu do gina jak wyjdzie jutro rano test negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi skasowalo wiadomosc :O Nie wiem co sie dzieje, jutro ebdzie 35dc i nie ma okresu. Rano zrobie test i jak wyjdzie negatyw. to albo zrobie BETE albo pojde odrazu do gina ( nie wiem co zrobic lepiej). A wszystkim dziekuje za zyczenia! :) Oby Wam tez sie spelnilo i za 9 miesiecy bobo do rodziny przybylo :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wczoraj raczej humorki dopisywały, więc mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie:) Ja co prawda miałam trochę ciężki dzień, ale po pracy zachaczylam o fryzjera i troszkę mi się nastrój poprawił... A dzisiaj umówiłam się z dziewczynami do kina, więc też chyba dzień będzie dobry! A tak po za tym, to mam dziś 35 dc.... i nadal cisza... Chyba nie ma sensu robić kolejnego testu skoro tez z 32 dc był negatywny... więc czekam.... Czarna jak tam Twój test??? Kiedy robiłaś poprzednie? Trzymam kciuki:) Kachna bardzo mi przykro:( Naprawdę wierzyłam, że Ci się uda! No to trzeba działać dalej! Na pewno wszystko będzie ok:) Mi też juz się sporo spóźnia... i nie tylko mi z tego co czytam... czyba, że wszystkie mamy jakieś torbiele;p OBY NIE!!!! Słonko a co z Tobą? Który masz dzień cyklu? kiedy testujesz! Dobrze, że jeszcze jest za kogo kciuki trzymac:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia... mimo tej paskudnej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Robilam test dzisiaj i...negatywny! Okresu dalej nie ma! Robilam poprzedni w 33dc. Mialam isc do lekarza na badania, ale szczerze to mi sie odechcialo. Jak nie przyjdzie do konca tyg. to pojde do ginekologa i tyle. Mam juz szczerze dosyc tego. A tak to zima za oknem :) Ja na 12 do pracy i maz dzisiaj wraca ze szkolenia :) Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny U mnie jest 30 dc a cykle mam 37 dniowe . Jeżeli @ nie przyjdzie to będę testować 26.03. Wcześniej nie chcę. Czekam na @ Mam nadzieję, że dziś też będzie udany dzień dla naszych staraczek Zyczę Wam miłego dzionka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna trzymaj się . jak niedostaniesz @ to idź do gina niech sprawdzi, czego @ nie ma . A dzisiaj jak M wróci to się na luzie poprzytul;ajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 25
Witam kochane staraczki!wiecie co, jak tak czytam te Wasze wpisy to az sie boje zaczac te starania...w sumie to z 1 ciaza nie mialam zadnych problemow (byla nieplanowana) ale teraz bralam 3 mies. temu 3 cykle tab. anty. (musialam) no i tak sie zastanawiam czy oby to nie wplynie na nasze starania..Dzis drugi dzien @.Moze juz w tym mies. zaczniemy...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki :) Czytam Wasze wpisy i zasatnawiam się dlaczego prawie każdej z nas spóznia się @ czyzby cykl sie wydłużała z powodu przesilenia zimowo-wiosenego....? Ja jutro mam wizytę u mojego gin popołudniu jestem gotowa przyjąść każda informację ta dobra i ta złą... Co ma być to będzie... :) Mąż stwierdził że przejdziemy przez wszystko razem... Słonko trzymam kciuki :) Justyna25 pamiętaj że każda z nas jest inna i niczego sie nie bój! Skoro masz juz jednego dzieciaczka to znaczy że w druga ciążę tez możesz zajść... Moim zdaniem skoro odstawiłaś tabletki anty możesz spokojnie zacząć się starać i one nie powinny mieć wpływu na staranka, w końcu w jakiś sposób unormowałay przez te 3 miesiące Twoje cykle. W razie wądpliwości zawze możesz porozmawiać ze swoim lekarzem on napewno na wszystkie pytania Ci odpowie... A póki co to głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia -no więc byłam wczoraj.. Diagnoza: w tym cyklu Duphaston na mnie nie zadziałał (brałam od 16-25dc 1x1 tabl) dzisiaj 37dc -i okresu brak -lekarka stwierdziła przy badaniu USG że jeszcze bym sobie poczekała na @ ... Od jutra wywoływanie -10 dni po 3 tabl Duphastonu. Co do CLO -to ponieważ bardzo źle je znoszę -to w tym cyklu mam brać zamiast CLO -lek "Femara" (3-7dc 1x1 tabl), którą ponoć będę lepiej znosiła. Jest to drogi lek (ok 400zl/opakowanie ), ale dostałam receptę dla chorob przewlekłych (ten lek stosuje się przy raku sutka), i ma być sporo taniej. Co do mojego pęcherzyka, ktory w 17dc miał 11mm -to jest nadal -i dzisiaj miał 17mm -tak więc było ryzyko, że może być z niego torbiel -i trzeba właśnie dlatego wywołać @, a nie czekać aż sama przyjdzie. Po stymulacji femarą mam iść w 12dc na monitoring -i jesli pęcherzyk bedzie dojrzały -dostanę zastrzyk z Ovitrelle na pęknięcie, wtedy jest 24-48h na "przytulanki". Jesli po tych wszystkich prochach nie bedzie efektu -to jest podstawa żeby robić badanie nasionek i HCG :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia -no więc byłam wczoraj.. Diagnoza: w tym cyklu Duphaston na mnie nie zadziałał (brałam od 16-25dc 1x1 tabl) dzisiaj 37dc -i okresu brak -lekarka stwierdziła przy badaniu USG że jeszcze bym sobie poczekała na @ ... Od jutra wywoływanie -10 dni po 3 tabl Duphastonu. Co do CLO -to ponieważ bardzo źle je znoszę -to w tym cyklu mam brać zamiast CLO -lek "Femara" (3-7dc 1x1 tabl), którą ponoć będę lepiej znosiła. Jest to drogi lek (ok 400zl/opakowanie ), ale dostałam receptę dla chorob przewlekłych (ten lek stosuje się przy raku sutka), i ma być sporo taniej. Co do mojego pęcherzyka, ktory w 17dc miał 11mm -to jest nadal -i dzisiaj miał 17mm -tak więc było ryzyko, że może być z niego torbiel -i trzeba właśnie dlatego wywołać @, a nie czekać aż sama przyjdzie. Po stymulacji femarą mam iść w 12dc na monitoring -i jesli pęcherzyk bedzie dojrzały -dostanę zastrzyk z Ovitrelle na pęknięcie, wtedy jest 24-48h na "przytulanki". Jesli po tych wszystkich prochach nie bedzie efektu -to jest podstawa żeby robić badanie nasionek i HCG :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna dobrze , ze poszłaś do gina. Już się chociaż nie będziesz martwiła co i jak. Życzę powodzenia w tym cyklu , oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzis dzwonilam do mojego gin. kazal zrobic test a jak bedzie negatywny to czekac na okres do konca tyg. i przyjsc do niego jak nie przyjdzie okres do mnie. Tak wiec czekam, jak nie bedzie do czwartku to znow test. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! jak tam nastroje? podobno wiosna idzie więc już może być tylko lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie 36 dc :) Nastroj o wiele lepszy niz wczoraj, pogoda za oknem nieciekawa, ale jakos leci. Byle do wiosny :) Czekam na cieple dni i sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 06 a może owulacja Ci się przesunęła i jeszcze nie wszystko stracone? A jak się mają nasze ciężarówki? Jak się czujecie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 25
Wiosna, wiosna idzie...:-) tylko ze za oknem u mnie narazie szaro-buro, snieg jeszcze lezy...ale pogoda mnie podbudowuje pozytywnie, temperatury maja wzrosnac..u mnie dzis 2 dzien @...ale przechodze ja tak jakby wogole jej nie bylo, nigdy mnie nic nie bolalo ;-) Pozdrawiam i zycze milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! Wreszcie dostałam @:) Wiem, że to dziwne, że się cieszę... a jednak! Wygląda na to, że miałam (jak na mnie) bardzo długi cykl 35 dni, a więc owulacja była ok 3 marca, a my z M już wtedy tylko czekaliśmy na wyniki, więc nie mogło dojść do zapłodnienia... jednak Matka Natura działa i ma oko na wszystko... piszę tak dlatego, że to był dopiero mój 3 cykl po zabiegu, a tyle kazał mi odczekać lekarz przed staraniami. Chciałam trochę oszukać i zaczęliśmy się starać o miesiąc wcześniej, ale jak widać jednak się nie udało... myślę sobie więc, że chyba tak miało być i wierzę, że tym razem UDA SIĘ NA PEWNO!!!! I staranka będą trwały przynajmniej do 20 dnia cyklu ( w razie gdyby znowu okazał się jakiś wydłużony...) co mnie zresztą cieszy:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... no i oczywiście "aktualizuję się" ;) NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ aga_ton.........25...........PRZERWA..................... ............. eldcia............24..............5...................... ..................... Prystelka.........29.............4...................... ......09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...............2....................... ... ..11.04.2010 kachna79......30,5............4.......................... ....12.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ... 15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ... 15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . .. 22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ...24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ..25.03.2010 Miśkaaaa.........31............21(1).................... ....05.04.2010 groszek27........27............ 5...........................10.04.2010 Faustka.............28..........4....................... ......12.04.2010 Lidkaaa80.........30............2....................... .....15.04.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? ava85............24,5............2...............................???????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Czarodziejkka79....30.....5...............ok 04.11.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mni też szaro- buro za oknem i jak każda z nas oczekuje wiosny ;) Kachna przynajmniej masz jasniejsza sytuację niz wcześniej, dobrze ze poszłaś do lekarza, może lepiej zniesiesz przyjmowanie tego nowego leku... Czarna może rzeczywiscie jeszcze nie wszystko starcone.... Ava dobrze żę @ przyszła sama a nie musiasz jej jakimis świństwami wywoływać.... A swoja drogą to rzeczywiście natura lubi płatać nam różne figle... ;) A odnosnie owulacji to nigdy nic nie jest dokońca wiadomo jak nie jest wczesniej to jest później i bądź tutaj człowieku mądry :0 wychodzi na to że przez cały cykl trzeba się starać ale to już należyna szczęście do bardzo przyjemnych rzeczy :D Justyna to możesz juz za parę dni zacząść sie starać :) A u mnie nastrój fataly jakos tak smutno mi i niepotrafie się na niczym skupić nawet perspektywa popołudniowych zakupów mnie nie cieszy... :( chyba przez ta wiżytę u lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edlcia ja wierzę, ze będzie dobrze. Masz wparcie męża to już jest ważne. daj znac jak poszła wizyta. trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava85 -prosze o aktualizację tabelki :-) dzisiaj mam 1 dzień cyklu, więc zaczynam 5 cykl starań! (oby ostatni...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×