Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Witam :-D :-D w to strasznie chłodne i pochmurne popołudnie.....:( Eldcia - ja się jeszcze urlopuję, ale to są już niestety ostatnie chwile....w czwartek wracam do pracy i nie wiem jak ja to przetrwam....;) Kochana dasz radę, poradzisz sobie z maleństwem..... Słonko - jak sytuacja z @, pojawiła się czy nie....może są szanse....;) Chuda - lepiej już z Twoim nastrojem??? Ja też tak czasem mam, ze pojawia się we mnie straszna zazdrość, i to jest chyba naturalna reakcja....w naszych sytuacjach....Ja wierzę, ze będzie dobrze....🌼. Zobaczysz.... U mnie dzisiaj kolejny, już 15dc i już sama nie wiem....Niby śluzu żadnego nie widzę, jajniki i brzuch pobolewają mnie od kilku dni, tempka wczoraj i dziś 36,8 hmmmm staranka idą pełną parą :-D :-D....Zobaczymy co z tego wyjdzie............................... Uciekam, Pozdrawiam ciepełko....😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam; Miska dziękuje dzisiaj już troszke lepszy nastrój :) dzis 13dc i rano strasznie bolały mnie jajniki czyżby to już owulacja?nie wiem jakos tak straciłam ochote na te staranka chyba ta ponura pogoda tak na mnie działa, a co u reszty kobitek? pozdrawiam i zmykam spac bo jakas taka zmęczona wszystkim jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny @ u mnie jeszcze nie ma . Strasznie bolą mnie jajniki tak jakbym miała owulację. Dziś zapomniałam kupić test. Jak jutro będę mogła wyjść z domu to kupię i sprawdzę bo sama się niecierpliwię. A jak by się udało to byłby to cud. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) U nas od wczoraj grzeją w blokach także kalolyfer na full i wkoncu blogość:) uwielbiam ciepelko! Siedzę sobie w domu,mdlości już minęly,coraz lepiej sie czuję fizycznie i psychicznie także super,tylko strasznie swędzi mnie cialo:( odstawilam oliwkę-slyszalam że może uczulać i czekam czy cos pomoże... eldcia wiesz że może masz rację z tym chrześniakami;) siostra trzymala dziewczynkę do chrztu i proszę dziewczynkę urodzila także ja jak sie sprawdzi to będzie...chlopak he he ale jakoś przyzwyczajam sie do tej myśli,byleby zdrowe dzieciątko bylo:) Zazdroszczę że masz takiego fajnego lekarza że wszystko mówi,moja to siedzi cicho coś tam notuje jak zapytam to wtedy laskawie odpowie:( mam mieszane uczucia ale to mala miescina i ona tutaj ponoć najlepszy fachowiec jest także nie pozostaje mi nic tylko jej zaufac... za tydz w piątek pojde na usg z m-mam nadzieje że go nie wygoni z gabinetu he he słonko daj znać jak test poszedl i trzymam kciuki:) super by bylo jakby tak każda po kolei zafasolkowala... miśka wiem że cieżko wrócić po urlopie do pracy:( ale co zrobić życzę owocnych staranek-czas jest odpowiedni;) do dziela deedo,pyskapyska super że samopoczucie dobre:) oby dzidziuś szybko i zdrowo sie rozwijal:) chuda doskonale cie rozumiem,ja to samo przechodzilam niby sie cieszylam że komuś sie udalo a w glębi serca czulam żal dlaczego nie ja:( to normalna reakcja... doszlo do tego że każda ciężarna mnie drażnila,unikalam matek z dziećmi także rozumiem cie Trzymam mocno kciuki i życzę dużo wiary,sił i wytrwalości w dążeniu do upragnionego celu:) Nie wiem czy to kiedyś pisalam ale spróbujcie dziewczyny tabletek olej z wiesiolka,trochę kosztują(ok25zl) i bierze sie je od 1szego dnia miesiączki do owulacji... Ja tak wlasnie cykl jeden spróbowalam-tyle sie naczytalam o tym na necie i bum zaskoczylo:) wiem wiem że to może czysty przypadek ale jakośc wspolżycia byla super,dużo śluzu jakoś tak bardziej przyjemnie he he nie chcę sie mądrzyć kochane tylko tak piszę z doświadczenia... ale sie rozpisalam,wybaczcie jak za bardzo przynudzam milego dnia życzę i dużo pozytywnych myśli:) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) U nas od wczoraj grzeją w blokach także kalolyfer na full i wkoncu blogość:) uwielbiam ciepelko! Siedzę sobie w domu,mdlości już minęly,coraz lepiej sie czuję fizycznie i psychicznie także super,tylko strasznie swędzi mnie cialo:( odstawilam oliwkę-slyszalam że może uczulać i czekam czy cos pomoże... eldcia wiesz że może masz rację z tym chrześniakami;) siostra trzymala dziewczynkę do chrztu i proszę dziewczynkę urodzila także ja jak sie sprawdzi to będzie...chlopak he he ale jakoś przyzwyczajam sie do tej myśli,byleby zdrowe dzieciątko bylo:) Zazdroszczę że masz takiego fajnego lekarza że wszystko mówi,moja to siedzi cicho coś tam notuje jak zapytam to wtedy laskawie odpowie:( mam mieszane uczucia ale to mala miescina i ona tutaj ponoć najlepszy fachowiec jest także nie pozostaje mi nic tylko jej zaufac... za tydz w piątek pojde na usg z m-mam nadzieje że go nie wygoni z gabinetu he he słonko daj znać jak test poszedl i trzymam kciuki:) super by bylo jakby tak każda po kolei zafasolkowala... miśka wiem że cieżko wrócić po urlopie do pracy:( ale co zrobić życzę owocnych staranek-czas jest odpowiedni;) do dziela deedo,pyskapyska super że samopoczucie dobre:) oby dzidziuś szybko i zdrowo sie rozwijal:) chuda doskonale cie rozumiem,ja to samo przechodzilam niby sie cieszylam że komuś sie udalo a w glębi serca czulam żal dlaczego nie ja:( to normalna reakcja... doszlo do tego że każda ciężarna mnie drażnila,unikalam matek z dziećmi także rozumiem cie Trzymam mocno kciuki i życzę dużo wiary,sił i wytrwalości w dążeniu do upragnionego celu:) Nie wiem czy to kiedyś pisalam ale spróbujcie dziewczyny tabletek olej z wiesiolka,trochę kosztują(ok25zl) i bierze sie je od 1szego dnia miesiączki do owulacji... Ja tak wlasnie cykl jeden spróbowalam-tyle sie naczytalam o tym na necie i bum zaskoczylo:) wiem wiem że to może czysty przypadek ale jakośc wspolżycia byla super,dużo śluzu jakoś tak bardziej przyjemnie he he nie chcę sie mądrzyć kochane tylko tak piszę z doświadczenia... ale sie rozpisalam,wybaczcie jak za bardzo przynudzam milego dnia życzę i dużo pozytywnych myśli:) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko jak tylko zrobisz test to melduj trzymam kciuki:) Maziaa to super że juz lepiej się czujesz ja miałam tylko nudności i wstręt do kawy i mięsa ale juz m przeszło choć kawę piję 1 w tygodniu rozpuszczalna i to pół na pół z mlekiem:) Ja tez mieszkam w małej mieścinie i tutaj niby sa lekarze ale jakoś z opowieści innych nie godni zaufania, dlatego trzymam się swojegolekarza muszę co prawda 30 km dojechac w jedną stronę ale jemu jakos ufam... Jest dokładny to fakt na wszystko odpowie nawet na jakieś głupie pytania i co najwazniejsze poświęca dużo czasu na każda pacjentkę. ja to nawet potrafię siedziec tam 30 minut. Taki juz jest i nie ważne że inne pacjentki czekaja bo umawia się do niego na wizytę ta co wchodzi jest dla niego wtedy najważniejsza:) Zabierz M na USG będzie napewno zadowolony ja z moim chodze na każda wizytę. Zreszta jakoś mowię do męża wejde sama a ty czekaj w poczekalni ledwo drzwi zamknęłam do gabinetu a lekarz do mnie a gdzie pani ma sprawce całego tego zamieszania proszę go poprosić i teraz już wchodzi od razu a jaki jest zadowolony:D Zdaj relację jak się dzidzus rozwija:) A to swędzenie ja tez miałam ale kupiłam sobie mleczko do ciała w rossmanie dla kobiet w ciąży i już mi przeszło:) Miśkaa eh chyba nikomu po urlopie wracać do pracy się nie chce ale jak mus to mus... A teraz skrupulatnie odrabiajcie pracę domową na 6:) Chuda chyba każda z nas zazdrości że ktoś jest w ciąży a my nie taka juz nasza natura ale nie wolno sie poddawać Tobie tez się uda nie trać wiary:) A co u mnie mały strasznie kopie i na dodatek cierpię na bezsenność więc w ciągu dnia chodzę jakby czołg po mnie przejechał:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jesli chodzi o olej z wiesiolka, to mi nie pomogl a wrecz przeciwnie, calkowicie rozregulowal mi okres, i przez dwa miesiace kiedy go bralam wogole owulki nie mialam, a gdy tylko odrzucilam od razu byla. Wiec ja go polecac nie bede, ale to wszystko indywidualna sprawa. A jutro juz ide do tej kliniki. Jestem strasznie podekscytowana, ciekawa jestem od czego zaczna, czy beda powtarzac wszystkie badania czy co. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:0 Ale tutaj pustka:( Anitia i jak tam wizyta w klinice dowiedziałas się już czegoś? Jak będziesz miała chwilke to zdaj nam relacje:) Słonko a Ty testowałaś już? A co u pozostałych? U mniedzień jak codzień z taka zmianą że mały coraz bardziej i częściej daje mi odczuć że jest:) A tak to bez zmian:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D :-D Ja jestem pierwszy dzień po urlopie...i jestem padnięta :(:(:( Wszystko mnie boli, wczoraj się nasprzątałam i efekty są....:(:( Mam nadzieję, że za kilka dni się rozkręcę.... Dzisiaj u mnie kolejny 16dc i sama nie wiem, niby skok tempki był (tak, tak znowu zaczęłam mierzyć), bóle jajników itp też ale bez monitoringu co ja biedny żuczek mogę powiedzieć....No nic poczekam jeszcze trochę i się wszystko okaże.... Pozdrawiam w to cholernie zimne i deszczowe popołudnie.... Buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja juz po wizycie. No wiec. Kazali mi odrzucic wsystkie leki ktore biore, a mianowicie, bromergon i luteine i tylko zostac z kwasem foliowym. Dzis jest moj 7 dc no wiec jest juz za pozno, a od przyszlego miesiaca w 4 dc mam wykonac badania jakies. Krew, prolaktyna i tarczycowe hormony. W polowie cyklu ide na usg zeby sprawdzic jajeczkowanie. W miedzyczasie moj malzonek ma badania spermy no i ponowna wizyta u lekarza, jak juz bedziemy miec wszystkie badania zeby zobaczyc co dalej robic. A najlepsze w tym kraju jest to ze oczywiscie wszystko za darmo. Jak juz wspominalam, tu jest bardzo ciezko dostac sie do specjalisty ale jak juz sie dostaniesz, to sa bardzo skrupulatni i konkretni. Teraz wszystko bedzie zalezalo od badan, jak meza sperma bedzie ok to prawdopodobnie zaproponuja inseminacje, a jak bedzie cos nie tak to in vitro, tez wszystko za darmo. Najwazniejsze ze wszystko sie ruszylo. Oczywiscie teraz z miesiaca na miesiac trzeba czekac, liczyc dni, dzwonic umawiac sie itd ale jakby nie bylo, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Jestem i ja. Testowałam no i lipa. test wyszedł negatywny. Teraz czekam na @ mam nadzieję, ze niedługo nadejdzie i nie będę musiała jej wywoływać. Jak to mówi Miśka nowy cykl nowa nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie :) slonko trzymaj sie:) anitia ale Ci zazdroszcze że masz tam wszystko za darmo a u nas tyle kasy potrzeba na same badania i wizyty a jeszcze do tego dojazd masakra a gdzie jeszcze insem,inacja a co dopiero invitro ,przede mną jeszcze kilka wizyt ale czasami mam ochotę zrezygnować ze względów finansowych no ale jeżeli już zaczełam leczenie w klinice to musze doprowadzic to do konca :) miśka wiem coś o powrocie z urlopu do pracy :) ja miałam trzy tygodnie urlopu ojj ależ się nie chciało wracać :) a u mnie 16dc i chyba już po owulacji staranka były ale jakoś tak od nie chcenia bo miałam zły humor i straciłam na wszystko ochotę :( ale już mi się troszkę polepszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko przykro mi ale dobrze że się nie zamartwiasz tylko idziesz dalej:) Anitia to rzeczywiście fajnie że zajęli się toba tak jak należy i oczywiście wszystko masz za darmo:) Chuda nie trać wiary może wlaśnie zaskoczy kto to wie co natura nam da:) A u mnie kryzys na całego... Potwornie mnie boli brzuch po lewej stronie na dole-jakaś masakra... Ciągle się denerwuje. na dodatej trwają u mnie ciche dni bo oczywiście on ma wszystko gdzieś i nic go nie interesuje... Jednym słowem nie przypuszczałam że mąz może byc taki jaki jest jednak nie można nikogo poznać przez 7 lat... mnie sie nie udało.... Może później cos napiszę teraz nie mam jakoś siły... pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz rok sie staram o dzidzi juz nie mam siły chyba sobie odpuszcze z tydzien jade na urlop to sie troszke zrelaksuje niech któras sie odezwie co sie stara ponad rok pozdrowienia dla wszstkich kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) Dziewczynki, ja dosłownie na sekundę - wpadłam się przywitać :-D :-D i zaraz niestety lecę do pracy :(:( Jutro mam wolne to postaram się zajrzeć i nadrobić co u Was...:):) Gulietta - witaj W naszym gronie :-D Ja z M staramy się ponad 2 lata :(:( i jak na razie nic....:( Zobaczymy jak w tym cyklu, czekam na @ do ok. 22.09. Myślę, że urlop to dobry pomysł - mi pomógł się trochę zrelaksować i zdystansować do tematu ciąży, dziecka itp....A Wy robiliście już jakieś badanka???? Pozdrowienia dla Was i do jutra, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Gulietta witaj w naszym gronie :) tutaj wiekszość dziewczyn stara sie ponad rok wskakuj do tabelki i owocnego urlopu życze:) Eldcia jak relacje z m? lepiej coś? Ból brzucha przeszedl? Nie denerwuj sie kochana teraz Ty i twoj synek jesteście najważniejsi:)Powodzenia Anita fajnie że coś ruszylo w waszej sprawie,klinika to dobre rozwiązanie a jeszcze jak za darmo to już wogole:) u nas niestety koszty dobijają na calego ale czego sie nie zrobi dla malej kruszynki:) ja masakrra sie czuje rozklada mnie na calego:( Obudzilam sie z bolem gardla,katarem,do tego glowa boli i w krzyżu mnie lupie! Mam nadzieje że jakoś sie wykuruje domowymi sposobami.. Może to przez otwarte okno,do tego kaloryfer na full,suche powietrze ech... a reszta jak sie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za cieple przwitanie do gina ide jutro wiec sie dowiem co ijak aha jeszcze zakupilam na allegro test owulacjne co wy dziewczynki o tym myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) eldcia jak tam kochanie sytuacja kryzysowa opanowana? nie denerwuj się zbytnio może to od tego te bóle mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz :) maziaa u ciebie jak zdrówko ? tak wysoka temp w mieszkaniu o otwarte okno pierwszy krok aby sie przeziębić łykaj szybko jakieś witaminki i wracaj do zdrowia :) gulietta211 witaj w naszym gronie :) a u mnie nic nowego troszke lewy jajnik mnie pobolewa a oprócz tego zaczynam odliczanie do przyjścia @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kochane!!!! co u Was? jak się czujecie??? mam nadzieję, że wsio ok :) ja od pazdziernika zaczynam na nowo staranka :D :D :D hurrra :D ściskam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo super ze do nas wracasz. Tesknilismy :) A ja dostalam list z tej kliniki w ktorej bylam no i po wszystkich badaniach jesli wyjda dobre wyniki, mam miec badanie droznosci jajowodow, slyszalam ze to boli, :( ale czego sie nie robi dla dzieciaczka. A tak w ogole to dzis kupilam sobie bilety do polski i jade w listopadzie, tylko na poltora tygodnia, ale to zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Anitia co do badania droznosci jajowodów nie ma sie czego bac uwierz mi bo sama je miałam robione naczytalam sie w necie tyle głupot ze chciałam zrezygnowac ze strachu oczywiście wszystko co czytałam okazało się nie prawdą jest to badanie co prawda bardzo nie przyjemne a bol pojawioa się dosłownie na kilka sekund gdy lekarz podaje kontrast po badaniu troszeczkę pobolewal mnie brzuch i to wszystko bardziej wykonczona byłam przez stres jaki mi towarzyszył przed badaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Cześć dziewczyny, zagladałam tu cały czas ale nie pisałam bo u mnie nic sie nie działo. Dopiero w poniedziałek byłam na badaniach FSH, LH i E2 - wyniki bardzo dobre :) dzisiaj jade do lekarza na kolejne badania Uro Gin. Jak wszystkie będą dobre to w październiku prawdopodobnie zrobi mi kolejne HSG. Poprzednie miałam 5 lat temu. Bardzo jestem ciekawa co mi powie na dzisiejszej wizycie ? Pozdrawiam Was papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeej!!! :D W moncu Was znalazlam :D Zgubilam topik i nie moglam sobie przypomniec tematu :P Ale w koncu jest :) No wiec :) Schudlam 10 kilo............i tyle :P Okres przyszedl 6.09 i 12 sie skonczyl, wiec mam teraz 5 chyba dzien cyklu :) Na koniec miesiaca ide do ginekologa, zrobie badania tarczycy, prolaktyny i te wszystkie inne duperele, zrobimy monitoring i jak nie zalapie, to pewnie zaczne brac leki jakies bo ilez mozna czekac? :) Pozdrawiam Was serdecznie w ta zimowa :D noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK........ILOSC CYKLI.......................TEST groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. heyo.............25............PRZERWA................... .. ............. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ................... czekająca ......21 ...............11(2 z luteiną)=12.......ok.04.07.10 anitia............28..................8.................. .........03.09.2010 czarna_06.......27.............26... oby nie, ale jak juz to 06.10.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.22.09.2010 Słonko_ona7....32.................6..................... .. ....30.08.2010 Miśkaaaa........32...............27(7).................. . .ok.20.-22.09.2010 aga_ton.........26................17.................... . ....02.10.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ CIĘŻARNE NICK............WIEK..........CYKL STARAŃ...........TERMIN PORODU Eldcia......... 24............... 5 (2 z luteiną)= 7..........31.01.2011 pyskapyska....25.........16(2 iui)...................... 08.03.2011 maziaa..........32..........4lata........................ ..17.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Mi już trochę lepiej,przeziębienie powoli mija jakoś sie wykurowalam domowymi sposobami tylko kaszel pozostal no i katar!!! ble bylam u lekarza,ale jak zobaczylam listę 20 osob w poczekalni to zrezygnowalam.... straszne ile osob choruje,ale to wkoncu jesien:( Mąż dzisiaj ma wolne także ja sie wyleguję hi hi a on goni kolo mnie:) jajecznice mi zrobil:) pychota!!myslalam ze patelnie wyliże;) Zyczę dobrego humoru,choć pogoda nie sprzyja 3majcie sie cieplutko buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki mazia ciesze się że już lepiej , trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie i maleństwo eldcia jak tam z M ? mam nadzieję, ze wszystko się ułożyło. też dbaj o siebie i maleństwo czrna gratuluję zrzucenia tylu kilogramów . u mnie jakoś ciężko trzymać mi dietę anitia nie ma jak to klinika oni wiedzą jakie badania co i jak. i bardzo ważne że masz ją za darmo , nie tak jak w polsce gdzie wszystkie badania tyle kosztują heyo ciesze się że już niedługo zaczynasz staranka . czekam na rezultaty tych starnek miska ta praca znowu wciągnęła cię na maksa i cięnjie widac ani nie słychać. pisz co u ciebie aga_ ton co tam u Ciebie słychać ? odezwij sie do nas a u mnie @ nadal brak , czuję ciągnięcia macicy i caly czas mam wrażenie ze @ się zbliża . Jest już 2 tygodnie opóźnienia. czekam do końca miesiaca, jesli nie będzie @ to umawiam sie na wizytę u lekarza na wywołanei jej. Nie wiem dlaczego jej nie mam. Boje sie żebym tak wcześnie nie zaczęła przekwitać bo to byłaby katastrofa. -- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a co tu taka cisza ? Aktualizuję tabelkę bo @ wreszcie przyszła z 3 tygodniowym opóźnieniem NICK..............WIEK........ILOSC CYKLI.......................TEST groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. heyo.............25............PRZERWA................... .. ............. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ................... czekająca ......21 ...............11(2 z luteiną)=12.......ok.04.07.10 anitia............28..................8.................. .........03.09.2010 czarna_06.......27.............26... oby nie, ale jak juz to 06.10.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.22.09.2010 Miśkaaaa........32...............27(7).................. .ok.20.-22.09.2010 aga_ton.........26................17.................... . ....02.10.2010 Słonko_ona7....32.................7..................... .. ....18.10.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ CIĘŻARNE NICK............WIEK..........CYKL STARAŃ...........TERMIN PORODU Eldcia......... 24............... 5 (2 z luteiną)= 7..........31.01.2011 pyskapyska....25.........16(2 iui)...................... 08.03.2011 maziaa..........32..........4lata........................ ..17.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko -poukladalam tabelke datami, zebysmy wiedzialy ktora po kolei. NICK..............WIEK........ILOSC CYKLI.......................TEST groszek27........27..........PRZERWA.............................. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3).......................... ava85.............24,5........PRZERWA (4).......................... heyo...............25..........PRZERWA............................... kachna79.........31................6............................???????? magusia9........30............PRZERWA(9)....... ................... czekająca ......21 ............11(2 z luteiną)=13...........ok.04.07.10 chuda845.......26.............długo.........................ok.22.09.2010 Miśkaaaa........32...............27(7)..................ok.20.-22.09.2010 anitia.............29................9.............................02.10.2010 aga_ton.........26................17............................02.10.2010 czarna_06.......27.............26.............................. 06.10.2010 Słonko_ona7....32.................7.............................18.10.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ CIĘŻARNE NICK............WIEK..........CYKL STARAŃ...........TERMIN PORODU Eldcia......... 24............ 5 (2 z luteiną)= 7..........31.01.2011 pyskapyska....25..............16(2 iui)..................08.03.2011 maziaa..........32..............4lata......................17.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moja psiapsiola dzisiaj urodzila corczke :) A ja dalej nic, do gina sie na koniec miesiaca wybiore bo juz sie siostry o mnie pytal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×