Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

ava - ale ja sie nie obrazilam, ja chcialam meza pochwalic :D :P U mnie ylko bol jajnikow, ale nie wiem czy to przez zblizajacy sie malymi kroczkami okres ktory ma nadejsc ok. 6 pazdziernika czy jaiies chorobsko sie kreci, bo na ciaze nie licze i w ogole juz nie mysle o tym, a lekarz dopiero po @ na monitoring :) Pozdrawiam laski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przyszła @ :( po prawie 2 tygodniach totalnie nie wiem teraz co kiedy jak :( przerabane :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja już po wizycie. nie było aż tak źle ale skłamię jeśli powiem, że nie bolało. bolało jak cholera:( jeśli chodzi o te nieszczęsne ósemki to muszę się umówić na zabieg wycięcia dziąsła, bo cholery nie chcą się do końca wyżnąć i może dojśc do stanu zapalnego. boję się niesamowicie ale chyba się jednak odważę. a poszłam głównie dlatego że jakieś trzy tygodnie temu strasznie spuchły się dziąsła i zaczęły mi krwawić. okazało się że miałam kamień ale pod linią dziąseł, bliżej korzenia i nie było go widać. na szczęście już po wszystkim :) wszystko ładnie mi oczyściła. poza tym dostałam mam różne maści i witaminy, dobrze przynajmniej, że obeszło się bez antybiotyku. za dwa tygodnie mam kolejną wizytę, dentystka musi sprawdzić czy wszystko ładnie się goi, bo póki co masz strasznie zmasakrowane dziąsła :( tyle u mnie. a co u Was? heyo, przykro mi. trzymaj się dzielnie. wiem, że to żadne pocieszenie ale za kilka dni dołączę do Ciebie... wszystkie znaki na to wskazują. no nic, może następnym razem... :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo, nie martw się na zapas, może to tylko takie jednorazowe opóżnienie. ja miałam tak jakiś czas temu, okres przyszedł po 45 dniach ale następne cykle były już regularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę :):) NICK..............WIEK........ILOSC CYKLI.......................TEST groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo.............25............PRZERWA................... .. ............. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ................... czekająca ......21 ...............11(2 z luteiną)=12.......ok.04.07.10 Słonko_ona7....32.................6..................... .. ....30.08.2010 anitia............28..................8.................. .........03.09.2010 czarna_06.......27.............26... oby nie, ale jak juz to 06.10.2010 aga_ton.........26................17.................... . ....02.10.2010 ava85............25............1 po przerwie ...............ok 18.10.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.20.10.2010 Miśkaaaa........32...............28(8).................. . .ok.21.-2.10.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ CIĘŻARNE NICK............WIEK..........CYKL STARAŃ...........TERMIN PORODU Eldcia......... 24............... 5 (2 z luteiną)= 7..........31.01.2011 pyskapyska....25.........16(2 iui)...................... 08.03.2011 maziaa..........32..........4lata........................ ..17.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę . Wczoraj dostalam@ dzis bylam zrobic sobie badanka. Teraz czekam na usg w polowie cyklu i u mnie tyle :) NICK..............WIEK........ILOSC CYKLI.......................TEST groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21.........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo.............25............PRZERWA................... .. ............. kachna79.........31................6.................... ...........???????? magusia9........30.................PRZERWA(9)....... ................... czekająca ......21 ...............11(2 z luteiną)=12.......ok.04.07.10 Słonko_ona7....32.................6..................... .. ....30.08.2010 anitia............28..................9.................. .........28.10.2010 czarna_06.......27.............26... oby nie, ale jak juz to 06.10.2010 aga_ton.........26................17.................... . ....02.10.2010 ava85............25............1 po przerwie ...............ok 18.10.2010 chuda845.......26.............długo................... .....ok.20.10.2010 Miśkaaaa........32...............28(8).................. . .ok.21.-2.10.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ CIĘŻARNE NICK............WIEK..........CYKL STARAŃ...........TERMIN PORODU Eldcia......... 24............... 5 (2 z luteiną)= 7..........31.01.2011 pyskapyska....25.........16(2 iui)...................... 08.03.2011 maziaa..........32..........4lata........................ ..17.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza? odezwijcie się w wolnej chwili:) bo zapewne troszke się pozmieniało u Was, więc czekam na relacje:) u mnie po staremu samopoczcie dobre, mały kopie coraz bardziej czyli wszystko w normie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej eldcia u mnie nic sie nie zmienilo, dalej sie staram,no moze akurat nie teraz hehe bo dopiero 9 dc ale bede. We wtorek na monitoring i apotem badanie droznosci jajowodow, jesli wyniki beda ok, a potem to zalezy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki.zbieram sie do odpisania do was i nigdy nie moge dojsc do kompa. ja zaczelam 20 tydzien ciazy brzuszek rosnie,wydaje mi sie dzidzi czuje ale nie sa takie mocne ruchy. w czwartek ide na usg 4d u nas we wroclawiu kosztuje juz 300 zl na grabiszynskiej,no ale niewazne codziennie takiego sie nie robi. z moimi przygotowaniami do malenstwa wyglad ato tak ze nic nie mamy jeszcze,czaem jak pomysle czemu powoli nie kupuje to mnie przeraza mysl ile tego potem bedzie ,mi sie teraz nie chce latac po sklepach(choc jak nie bylam w ciazy to czesto tam zagladalam )mam na mysli sklepy dzieciece.czaasem mam taki dzien ze swiat bym zwojowala a czasem tak jak dzis tylko leze bo wszystko boli a krzyz to mi do dupy wchodzi.przytylam juz 8 kg waze 81kg.dzieki ze jestem na zwolnieniu bo nie wyobrazam sobie do pracy chodzic,i wcale nie czuje sie ze naciagam to nasze chore panstwo bo mi sie nalezy i tyle,potem oni po macierzynskim tez nas maja w duszy bo zarobki przekrocza i wychowawcze za darmo w domu,aw moim przypadku bede musiala siedziec jakis czas bo nie ma z kim malenstwa zostawic, ELDCIA a ty cos juz kupujesz dla dzidzi jak tak to co?bo ja nie wiem od czego zaczac niby takie proste wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskapyska to fajnie że dobrze się czujesz:) A najwspanialsze uczucie to te najpierw delkikatne a potem silne ruchy dziecka:) Ja do tej pory przytyłam 4,5 kg i waże 74,5 ale prawie codziennie spaceruję po 6 km chociaż nieraz nie chce mi się ale mama mnie wyciąga na zakupy więc idę... I też miewam dni że myślę ile to ja nie narobię a nieraz to nie mam nawet ochoty palcem kiwnąć... W nocy spac nie mogę bo synek oczywiście w nocy jest najbardziej ruchliwy:D Pytasz co kupiłam? To już odpowiadam że nic.... Ale z takich początkowych zakupów nic kupowac z ubranek nie będę kiedyś mój mąż miał sklep z niemowlęcymi ubraniami ale biznes kiepsko szedł więc zlikwidował a towar rozdaliśmy po rodzinie i do caritasu ale zostawiłam sobie po kilkanaście par śpioszków, body, kaftaników, koszulek niemowlęcych, czapeczek i drapek więc dlatego nie będe tego kupować:) Mam także łóżeczko, materacyk wanienkę, przewijak, nożyczki, smoczki, butelki, gruszki nawet chodzik i nocnik:D Ale niestety kupić muszę jakies cieplejsze ubranka dla małego (sklep miał zatowarowanie tylko na wiosna-lato) tj. kombinezon jakies spodenki, bluzeczki, sweterki, czapeczki zimowe itd ale to kupować będę dopiero w grudniu... A do tego wózek(tutaj kompletnie nie wiem jaki) nosidełko, kocyk kosmetyki, pieluchy i mase potrzebnych rzeczy ale wiadomo zawsze to mniej teraz wydam na ubraka pieniędzy:) A powiedz mi zasz już płeć> bo ja dowiedziałam się w 16 tyg:) Anitia to super że się nie poddajesz tylko idziesz na przód z podniesioną głową:) A kiedy masz mieć ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze kiedy bedzie ten zabieg. We wtorek mam usg i dowiem sie o wynikach jakie wyszly i wtedy oni zdecyduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzis w tej klinice, robila mi usg no i nie bardzo mogla cos zobaczyc, widziala pecherzyki ale slabo jakos, i musze zrobic badanie krwi w przyszlym tygodniu zeby potwierdzic ze owulacja byla. Mialam wczoraj bardzo bolesne piersi i klucie w jajniku wiec mysle ze ta owulka byla, no ale dobrze bedzie potwierdzic. Powiedziala mi tez ze wszystkie moje wyniki sa dobre, prolaktyna i tarczyca no i meza robaczki tez smigaja wrecz super, no wiec teraz to badanie krwi i czekam na wyznaczenie terminu na badanie droznosci jajowodow. Powoli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki!bylam wczoraj u lekarza na usg i okazuje sie ze bede mama chlopca nasz synus bedzie mial na imie Igor.na badaniu byl bardzo ruchliwy,wiec lekarz mogl go zobaczyc z kazdej strony i pomierzyc i poogladac.po badaniu mialam ciezki wieczor wiercil sie bolal mnie brzuch widocznie nie lubi podgladania hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyska super!!! mi marzy sie synio:) ja juz nawet z córka plan mamy:) my na zakupy a synio z tatusiem mecz czy tam inne męskie sprawy:) imie piekne!!! mi jak trafi się syn bedzie Bartosz albo Mikołaj:) a na drugie Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Pyskapyska gratuluję synka:)!!! Igor - pięknie! A ja dostałam wczoraj @. I o dziwo... przyjęłam to z wielką ulgą. Wiem,. że to nie najlepiej świadczy o moich macierzyńskich planach... dlatego postanowiłam z nimi poczekać rok. Wyłamuję się więc z grona staraczek i chyba powinnam zniknąć z tabelki. Na moją decyzję miały wpływ moje nadal nie najlepsze relacje z mężem i... moje niezdecydowanie oraz po części studia. Mimo wszystko nadal będę do was zaglądać ( jeśli mi pozwolicie) bo jestem z Wami prawie od samego początku i kibicuję każdej z Was:)!!! Serdecznie pozdrawiam! Buziaki dla wszystkich przyszłych mamuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyskapyska witaj wśród mam chłopców:) Igor super imię mieliśmy tak dać synkowi ale już w dalszej rodzinie jest a u nas panuje taka zasada że imiona się nie powtarzają. Mój synek będzie miał na imię Bartosz:) Ava85 zaglądaj do nas życzę Ci wszystkiego dobrego, żeby poukładało Ci się w każdej płaszczyźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja też wpadłam tylko na chwilę, by się z Wami pożegnać. odebraliśmy wyniki mężą i są tragiczne, nie wiadomo nawet czy in vitro będzie wchodziło w grę, czy trzeba będzie skorzystać z nasienia anonimowego dawcy bym została matką... jak się domyślacie jesteśmy załamani, zwłaszcza mąż. mówi, że jeśli zechcę odejść to się z tym pogodzi... tłumaczę mu, że to nie jego wina, że problem dotyczy pary a nie jednej osoby ale nie za bardzo mi wierzy... przy nim jakoś się trzymam ale nie wiem co będzie dalej.jakoś to jeszcze do mnie nie dociera, jeszcze się łudzę że się jakoś ułoży. zobaczymy, czas pokaże. na nic monitoringi, pomiary temeratur, wiesiołki i inne duperele kiedy nasienie zawodzi. tak więc dziewczyny, najpierw przebadać małżonka, póżniej siebie, przekonałam się o tym na własnej skórze. tak się cieszyłam, że dałam sobie radę ze szwankującą tarczycą, że jest owulacja, są piękają pęcherzyki,żyłam nadzieją od cyklu do cyklu a tu taki cios... do usłyszenia, odezwę się do Was jeśli uda mi się jakoś pozbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_ton trzymaj się dzielnie nawet nie wiem co napisać. Pamiętaj że jeśli będzie ci bardzo źle napisz tutaj chętnie wysłuchamy. Głowa do góry:) A u mnie kryzys goni kryzys.... i co z tego że jestem w ciąży jak małżeństwo się rozpada i nie wiem co będzie dalej. Więc widzicie że ciąża nie zawsze idzie z tym że w małżeństwie jest dobrze a tak wiele osób pisze... No cóż przynajmniej synek jakoś daje mi siłę do znoszenia tego wszystkiego już nie moge się doczekac narodziń:) A z M nie wiem co będzie prawdopodobnie sie rozstaniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie poddawajcie sie. Aga ton ja wiem ze to cios dla ciebie kochana, ale warto wierzyc w cuda, a przeciez jakos nasienia meza mozna poprawiac innym trybem zycia czy troche lekami, a noz sie uda i jeszcze bedziesz szczesliwa mama. Wyniki nasienia nie sa takie same caly czas i jeden wynik jeszcze o niczym nie swiadczy. Przebadajcie meza za jakies 3 miesiace, niewiem jaki tryb zycia prowadzi twoj maz ale z tego co wiem to tez ma duzy zwiazek z wynikami nasienia. Wiec nie poddawaj sie kochana, jeszcze wszystko sie ulozy, a najwazniejsze jest byscie sie wspierali nawzajem. eldcia do ciebie to samo. Moze jeszcze wszystko sie ulozy. Nie wiem jakie sa wasze problemy bo to nie moja sprawa wchodzic w wasze zycie z buciorami ze tak powiem, ale moze jeszcze wszystko da sie rozwiazac, przedyskutowac. Jestem z toba calym serduchem zeby bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane co się dzieje same zle wiescio trzymajcie się dziewczyny nie mozemy sie zalamywac .u mnie tez nie za ciekawie maz wyjechał na 3 m,iesiące więc starania na bok nad czym bardzo ubolewam bomielismy jechac teraz do kliniki a bez m to nie ma po co :( a do tego dzis przyszla @ i mam oczywiscie doła :( trzymajcie się kochaniutkie mam nadzieje że kolejne posty beda radosniejsze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aga_ton - nie martwcie sie, tak jak pisała chuda, raz sa lepsze badania a raz gorsze, czasem to moze byc wina zylakow powrozka nasiennego, maly zabieg i super. Maz zacznie sie leczyc i sie uda. Nie lamcie sie, Wy jestescie wazni, wasze malzenstwo, a jak nawet nie ebdzie dziecka to co? tylko to was laczy? jestescie razem, bo sie kochacie, a dziecko to tylko "dodatek". My tez nie wiemy czy ebdziemy miec dziecko, maz ma wyniki w miare ok, ale tez bez rewelacji, ja bez rewelacji, ale wiemy, ze jak sie nie uda to trudno, nie kazdy moze miec dzieci. eldcia- idzcie na terapie malzenska moze. Czasem tak bywa, ze ciaza zmienia na gorsze, bo maz sie nie czuje dowartosciowany, zycie sku[ia sie na nowym czlonku rodziny. No chyba ze to problemy innego typu, to wspolczuje, ale nie warto sie poddawac. A u mnie narazie ok. Starania moze nie zawieszone, ale jak wypadnie tak wypadnie, brak czasu. Za 2 tyg, slub siostry, dostalismy mieszkanie, trzeba oszczedzac na wyposazenie, wiec co ma byc to bedzie :) Schudlam juz tez ok 13 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwetta21
Witam Dziewczyny... Widze że dużo sie u was pozmieniało;)... U mnie też:(...Po wakacjach zrobiłam badania, okazalo sie ze jest źle:(... W skrucie, no cóż... Odjeli mi obie piersi...:(... Teraz jestem po chemii... :( Lekarze oznajmili mi albo moje życie albo dziecka:(....Wiec kazali mi wybierać...Ciąża lub moje życie... Mam za słąby organizm i nie przetrzymała bym porodu:(... I to już w tak młodym wieku odebrali mi chęć dożycia:(... Mam nadzieje że wszystko wam jakoś sie układa, lub ułoży... Pozdrawiam was... Iwetta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwetta nie wiem co powiedziec, przykro mi bardzo, ze ciebie to spotkalo. Bardzo mi przykro. Trzymaj sie jakos, choc wiem ze ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-D :-D :-D Dawno do Was nie zaglądałam, i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie...:(:(:(:( Anitia - super, że te wszystkie badania jakie robicie są gratis, u nas niestety jest to N I E R E A L N E :(:( przynajmniej jeśli człowiek chce mieć coś w miarę szybko i przyswoicie....A u nas zastanawiają się czy in vitro powinno być refundowane...Paranoja jakaś....Trzymam kciukasy...Aaaa miałaś robioną drożność jajowodów?? Heyo - jak tam Wasze staranka...super, że je wznowiliście :-D :-D Czarna - gratuluję dietetycznych efektów, super...ja niestety chyba nadrobiłam to, co zrzuciłam....:(:(:( Byłaś w końcu u tego gina, co Ci powiedział....Fajnie, że macie swój własny kąt...jak idzie jego urządzanie??? Eldcia - cieszę się, że mały się zdrowo rozwija i że Ty dobrze się czujesz....:):) Jak kominek, mam nadzieję, ze juz możesz się przy nim wygrzewać.... Mazia - to nie fajnie Cie pani doktor potraktowała, ale najważniejsze, ze z maleństwem jest wszystko dobrze.... Aga - gratuluję odwagi w wyrywaniu "ósemek". Mi moja stomatolog powiedziała, że generalnie tych zębów się nie leczy, bo one się bardzo szybko psują....Odradzała mi wręcz....Zmobilizowałam się raz (jak mnie już tak solidnie bolał) i drugi już tak z własnej woli....Wyrywałam w Szpitalu Bielańskim za free na ubezpieczenie....Zostały mi jeszcze dwie do wyrwania :(:(:( a odwagi zero.... Przykro mi z powodu wyników Twojego M :(:(:( Mam nadzieję, że jakoś sobie radzicie...Jeśli mogę zapytać - czy konsultowaliście te wyniki z innym lekarzem (bo rozumiem, że oglądał je androlog?) Może wystarczy, że M przez jakiś czas pobierze odpowiednie leki i jakość nasienia się poprawił. Mam koleżankę, której M miał straszne wyniki, dostał leki i chyba po 3 m-cach były o niebo lepsze. Tak więc głowa do góry, pierś do przodu. NIE PODDAWAJCIE SIĘ!!!!! 🌼 Macie przecież Siebie!!!! Ava - mam nadzieję, że doszliście z M do porozumienia i wszystko dobrze się układa....No czasem tak w tym naszym życiu bywa, u nas też różnie czasem jest, też potrafimy zaleźć sobie za skórę....Będzie dobrze....musi być :) Pewnie, że zaglądaj do nas, nie musisz pytać....jak Ci idzie na studiach??? Pyskapyska - jak to zleciało....Gratuluję chłopaka!!!! Macie już wybrane imię?? zaczęłaś już robić jakieś zakupy dla Maleństwa... Iwetta - witaj Kochana....Normalnie mowę mi odjęło. :(:(:(:(:(:(:( Wiem, że żadne słowa nie ukoją Twojego cierpienia...PRZYKRO MI BARDZO, że spotkało to Ciebie....Mam nadzieję, ze jakoś sobie radzisz....Zajrzyj czasem i napisz jak się masz....😘 Groszku - a co u Ciebie....?? A u mnie, no cóż....pracuję i nadal narzekam na brak czasu - to się chyba nigdy nie zmieni....Po krótkiej przerwie wróciłam do leków - dalej Bromergon i Clostilbegyt 0d 2 - 5dc i w czwartek mam monitoring. Mam nadzieję, ze coś tam rośnie i może, może....Cieszę się, bo jakiś czas temu się uspokoiłam i już tak nie fiksuję, nie nakręcam się...to mnie baaardzo cieszy :):):):) Jak @ przychodzi to nie wpadam w histerię, przechodzę nad tym do porządku dziennego. Ostatnio trochę mnie szwagierka zaskoczyła - okazało się, ze jest w ciąży no i trochę mnie to zabolało. Ale generalnie jest dobrze....!!!!!! :-D :-D :-D Pozdrawiam Was ciepełko, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - fajnie ze nie fisiujesz:) ja tez juz spokojnie podchodze do wszystkiego, co mambyc to bedzie i na wszystko przyjdzie czas. Jesli chodzi o badanie droznosci jajowodow, to jeszcze nie mialam. Mam wizyte kolejna ustalona na 23 listopada. Mialam wczesniej, ale akurat w tym czasie co mi ustatlili wybieram sie do Polski, no wiec musialam przelozyc. No i wtedy jak pojde na ta wizyte to chyba bede miala to badanie. CHyba bo nie jestem pewna. Ale tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia - ale powiedział Ci lekarz, że aby mieć wykonanie badanie HSG musisz być po @....??? Wiecie co, zapomniałam Wam napisać...Byłam w zeszłym tygodniu (w piątek)na usg, żeby sprawdzić czy mogłabym ewentualnie znowu zacząć brać CLO i okazało się, że mam przerośnięte endometrium....hmmm co mogłoby zwiastować ciążę. No i trochę mi chodziły marzenia po głowie. Ale niestety po 24dniach @ przylazła....niestety :(:( Ale tak jak napisałam wcześniej, nie zdołowała mnie w ogóle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nic mi takiego lekarz nie powiedzial. Ale nie zdziwie sie jak tu robia wszystko inaczej. Jak juz sie przekonalam. W ogole nie badaja prolaktyny po obciazeniu. Prolaktyne badaja w 1-4 dniu cyklu a nie jak w polsce 5-6 itd. Ale nawet jakby wtedy jak pojde to mi powiedza wszystko i jakby trzeba bylo byc po okresie to nie bede musiala dlugo czekac, bo za jakies poltora tyg po wizycie mam miec @ no wiec spoczko. Wiesz, teraz jak juz sie mna zajeli w tej klinice to jakos tak spokojnie podchodze do wszystkiego, jak juz pisalam to co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Cieszę się, że znalazłam takie forum dla starających się... zawsze to raźniej razem. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie w poczet i wprowadzicie w arkana tego forumowego życia i bycia :) Teraz trochę o mnie. Mam 31 lat i poronienie za sobą w 7 tygodniu. Miało to miejsce 5 miesięcy temu i właśnie po leczeniu przeciwzapalnym i dobrym wyniku chciałabym zacząć ponowne starania. Badanie histopat. wykazało wyraźnie silną infekcję zapalną w obrębie endometrialnym :(. Boję się, le pora spróbować, dlatego tu jestem. O co chodzi z tymi tabelkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka123
Czesc dziewczyny. Mam na zbyciu 2 amp. Merionalu, 1 amp. Gonalu-F, 2 amp. Decapeptylu i 3 amp. Pregnylu. Mam jeszcze duphaston. Wszystko oryginalnie zapakowane i z aktualna data waznosci. Cena do uzgodnienia. Jeśli któraś byłaby zainteresowana podaje swojego maila: marcinia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×