Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Miśka mi to się raczej wydaje, że to były oznaki raczej owluacji niż zbliżającego sie okresu. mnie zazwyczaj tak boli przed owulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton - no ja właśnie miałam na myśli owulkę - dziś mam 12dc :):):) Czarodziejka - pewnie, że trzymamy kciuki, ale naprawdę- pewność da Ci badanie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czyżby każda z was przerabiała teraz kalendarzyki ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkka79
Miśkaaa A czy to nie jest za wcześnie na takie badanie..? Pytam, bo w zasadzie nie wiem, kiedy można zrobić betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejka - to dla Ciebie :):) Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (> 1 mIU/ml). Jednak ze względu na możliwość wystąpienia „mikroporonienia”, dopiero wynik > 5 mIU/ml (dla niektórych kobiet > 25 mIU/ml) oznacza ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej ----- Normy wartości HCG w zależności od zawansowania ciąży, liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki mają bardzo szeroki zakres, przykładowo: 3 tydzień ciąży: 5.8-71.2 4 tydzień ciąży: 9.5-750 5 tydzień ciąży: 217-7138 6 tydzień ciąży: 158-31 795 7 tydzień ciąży: 3697-163 563 8 tydzień ciąży: 32 065-149 571 9 tydzień ciąży: 63 803-151 410 10 tydzień ciąży: 46 509-186 977 12 tydzień ciąży: 27 832-210 612 14 tydzień ciąży: 13 950-62 530 15 tydzień ciąży: 12 039-70 971 16 tydzień ciąży: 9040-56 451 17 tydzień ciąży: 8175-55 868 18 tydzień ciąży: 8099-58 176 Bardziej precyzyjne zakresy norm można uzyskać znając termin owulacji. Przy ocenie wczesnej ciąży od bezwzględnych wartości HCG ważniejsze są przyrosty jego stężenia w czasie. W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_ton - nie :) ja jestem....byłam na dole po coś do picia, strasznie mnie suszy.... My wczoraj pozwoliliśmy sobie na małe szaleństwo, a co tam...myślę, że jutro powtórka :) A Ty co porabiasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka beta wykazuje juz podobno tygodniową ciążę, wiem to od dziewczyn z innego forum. pozwój, że ci jednak cos doradzę, poczekaj lepiej cierpliwie (wiem, że łatwiej napisać, trudniej zrobić)do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test lub idź na betę, wcześniej nie warto. naczytałam się sporo o dziewczynach, którym wyszły 2 kreseczki a @ przyszła w terminie :-( takie poronienia zdarzają się niestety dosyć często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej razem z facetem tez sie staramy o dziecko nawet lecze sie w tym kierunku ale niedawno weszlam na forum i od tak przeliczylam dni plodne. wypadly dzisiaj wlasnie jestem po stosunku i trzymam mozno kciuki zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkka79
Dziękuję WAM bardzo za zainteresowanie i informacje, Jutro wracam do pracy po 10- dniowym urlopie i nie będę miała raczej czasu na wyrwanie się do labolatorium.. ale tak czy inaczej zrobię to badanie jeżeli @ się nie pojawi, a okres mam jak w zegarku co 28 dni. Życzę spokojnej nocy, dla staraczek- owocnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz lezalam 20 minut ale powiem wam dziewczyny ze dzis pierwszy raz naprawde sie kochalam z moim facetem bo juz bylam tak zalamana bo staramy sie od lipca i nic ze kochalam sie tylko dlatego ze moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustka
Witajcie, przeczytałam Was od deski do deski i chętnie do Was dołączę. Zawsze raźniej w większym gronie cieszyć się swoimi smutkami i radościami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - trochę przeglądałam te kalendarzyki. może to i dobre jak ktoś ma regularne cykle bo tak to chyba trudno cos przewidzieć. powiedz mi, jesli oczywiście możesz, jak często sie staracie, bo ja w tym miesiącu co 2 dni. już tyle miesięcy za nami, że zaczynam kombinować i w każdym cyklu próbujemy inaczej. w następnym mamy zamiar codziennie w okolicach owulki. Tonący brzytwy sie chwyta więc i ja próbuję. do tego zamierzam powrócić do testów owulacyjnych, zobaczymy jagódka witaj. w takim razie nóżki do góry, nie zaszkodzi a może akurat Ci pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - nie załamuj się, na pewno nam wszystkim się uda - potrzebujemy trochę więcej cierpliwości. Na pocieszenie powiem Ci, że my z mężem staramy się już 20 cykl i też nic. Ale nadzieje mam wciąż. NIE MOGĘ SIĘ PODDAĆ !!!!!!!!!! :) Głowa do góry, będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki. Wskakujcie do naszej magicznej tabeleczki :-) mam nadzieję, że niedługo dopiszemy jej drugą część. kto się pisze jako pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ze jestescie bo w gronie zawsze razniej ale mysle ze od dzis zmienie swoje nastawienie trzymam za was kciuki i oby nam sie wszystkim dobrze powiodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyo
aga- fakt - kalendarzyki najlepiej sprawdzają się w przypadku regularnych okresów, przy nieregularnych może być różnie... u mnie termin owulacji się zbliża :) zaczęłam odczuwać bóle brzucha, ale jeszcze nie bolą mnie jajniki i dziwi mnie brak śluzu... hmmm.. może faktycznie to jakiś "bezowocny' cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nowe Staraczki - zapraszamy :):) Aga_ton - powiem Ci szczerze, że lekarz zalecił nam staranka między 11 a 14 dc, żeby "nie marnować materiału" ale różnie z tym bywa...teraz w ty cyklu tak co 3-4 dni. Czasami robiliśmy sobie dłuższe przerwy :( z przyczyn od nas niezależnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustka
NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ euforia84........26.............6....................... ....01.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .???????? Olka.P............29...............8.................... .....02.03.2010 aga_ton..........25..............12..................... ..07.03.2010 malutka8479.....26............1......................... .10.03.2010 czarna_06........27............17....................... .10.03.2010 heyo............25...........1.................... ..........10.03.2010 Miśkaaaa..........31............20...................... ...09.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4........................ ..22.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 Faustka.............28..........3............................????????????? Termin spodziewanej miesiączki jest nieznany. Zawsze miałam 31-33 dniowe cykle, w ostatnim miesiącu natomiast cykl trwał 40 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejka ja tez jutro do roboty po 9 dniach przerwy :) Co do sluzu, czasem sluz jest w srodku i nie wyplywa na zewnatrz co podobno jest lepsze, niz jak sobie wycieka, bo wtedy mocniej lapie plemniki ( tak czytalam :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ euforia84........26.............6....................... ....01.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .???????? Olka.P............29...............8.................... .....02.03.2010 aga_ton..........25..............12..................... ..07.03.2010 malutka8479.....26............1......................... .10.03.2010 czarna_06........27............17....................... .10.03.2010 heyo............25...........1.................... ..........10.03.2010 Miśkaaaa..........31............20...................... ...09.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4........................ ..22.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 jagódka20.......20..............8..........................???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki - tak na pocieszenie dla nas wszystkich :):) znam dziewczynę, która miała straszne wyniki hormonów, brak owulki, mąż słabe plemniki, do tego wrogi śluz i co niebawem zostanie Mamusią :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyo
czarna to trochę mnie pocieszyłaś :D oby tak było :) czytałam też, że podobno to czy kobieta ma orgazm też ma znaczenie, bo skurcze "przesuwają" plemniki bliżej celu:) słyszałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny ja mam problemy z @ czasami czekam pol roku dlatego sie lecze ela nadziei nie trace a moja kuzynka tez miala problemy i pozniej @jej zanikla i zaszla w ciaze bez miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalysmy o tym, ze te wlasnie skurcze je przesuwaja i wbijaja gdzie ich miejsce:D jagódka: rozne rzeczy sie dzieja nie zawsze co mowi lekarz jest ostatecznoscia, bo nie wiadomo co jest nam pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo - mnie się obiło o uszy z tym orgazmem, ale nie wiem ile w tym jest prawdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyo
w sumie taka teoria nie wydaje się być zła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×