Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie_________

Ile zarabia ekspedientka w sklepie?

Polecane posty

Gość mam pytanie_________

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy ja mam prawie 1500 na ręke a moja koleżanka w spozywczym 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie_________
:( ale pewnie na ogół jest to najniższa krajowa?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam 1500 ale mam na
glowie caly sklep: zamawianie towaru, wysylki na allegro, magazyn, prowadzenie sklepu itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesto jest to najniższa krajowa plus premia a po latach z tytułu doświadczenia moga ci podnieść, ja jak zaczynałam prace to miałam chyba 760zł na reke [hoho kiedy to było] a teraz mam 2 razy tyle a nawet i wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie_________
*anoushka* a w jakim sklepie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie_________
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja coś dodam...............
ja wyjściówki mam 1850 z premią potrafie wyciągnąc 2000 tys z groszami teraz jestem na zwolnieniu i mam 1500-1700 sklep spożywczy państwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie_________
A ktoś pracuje w sklepie z odzieżą?W małych butikach albo w centrach handlowych?Ile tam się zarabia i jakie są warunki pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie mam pracy
po 2 latach wypadlam z rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie mam pracy
madralinska sie znalazla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie mam pracy
1000 czy 1500 to jest nic ale trzeba sie cieszyc w dzisejszych czasach ze wogole ma sie prace :O lepsze to nic siedzenie w domu i gnicie przez kompem :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski...
podosze! jak to wygląda w centrach handlowych, dużo godzin sie tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekumacja szefostwa doprowadza mnie do furii, chyba w akcie desperacji przyjmę pracę ekspedienta za byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski, w centrach handlowych jest najgorzej, z reguły robi sie 12h [w niedziele ok. 10 zalezy jak długo otwarte jest centrum handlowe] no i oczywscie weekendy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski...
pracuje sie każdy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski...
tez sie zastanawiam nad bershka i stradi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje znajome pracujące w butikach np. Cubus, Adidas albo Orsay mają najniższą krajową+ prowizja od sprzedaży. Im więcej towaru wcisną klientom, tym większa wypłata. Z tym, że mają narzuconą pewną ilość towaru, którą muszą sprzedać, bo jeśli nie, to szybko tracą pracę. Znajome pracujące w centrach handlowych pracują praktycznie codziennie od poniedziałku do poniedziałku (wszystkie weekendy), a wolne mają tylko po 12 h, czyli jednego dnia 12, drugiego dnia wolne. Panie w sklepach spożywczych- najczęściej najniższa krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no z reguły w marketach jest na sklepie wiecej niż 2 osoby wiec w weekendy jest to jakoś podzielone, albo weekend na weekend albo jeden dzien weekendu, róznie to bywa, zależy na pewno od sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
ja pierdziele, nie wyrobilabym 12 godzin w sklepie bez mozliwosci wyjscia. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka, która pracuje w sklepie spożywczym na mięsie zarabia 1000zł., ale z nadgodzinami i jakąś premią to wychodzi jej z 1300-1500zł. Panie w zaprzyjaźnionym kiosku na przystanku autobusowym zarabiają po 1200zł. Moja przyjaciółka w sklepie z sukniami i kostiumami zarabia od 1350zł do 1600zł. Inna kumpela w sklepie z sukniami ślubnymi ma 1600zł podstawy plus dodatki. W slepie komputerowym dostają od 1050 do 1250zł, zależy od miesiąca i sprzedaży. Na bieliźnie Henderson i Kinga dziewczyny dostają po 960zł niezależnie od miesiąca. Ale poznałam przez neta jedną dziewczyne, która od trzech miesięcy pracuje w firmowym butiku i najmniej dostałą 2250zł. Tyle, że jest z większego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×