Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowana na swiety spokoj

Praca za najnizsza krajowa jest upokarzajaca

Polecane posty

Gość zdecydowana na swiety spokoj

miesiac temu rozpoczelam nowa prace, wynagrodzenie najnizsza krajowa a wymagania jak za 5tys. m-cznie. Do moich obowiazkow ma nalezec obsluga klienta, praca biurowa w tym kadry, bhp, prowadzenie drugiej firmy szefa, sprzatanie biura itd... do tego wszystko na juz do zrobienia,to jakis koszmar, za gowniane pieniadze :( On chce zaoszczedzic na sprzataczce i to moim kosztem, no szok...jak sie nie ma pracy, to za takie pieniadze trzeba sie upokarzac 😭 Chcialam sie tylko pozalic, bo nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek w modize
współczuję, znam ten ból🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załoz wlasna firme
bedziesz jebac ale za własne pieniadze i to nie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxdcfvgbnm
bo jak sie Polacy godza na taie wynagrodzenie to tak mamy wiec przestan biadolić.Zgodziłaś sie to tak pracuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, godzimy się, to mamy. Ale to też nie takie proste, nie każdy niestety może sobie pozwolić na rzucanie pracy, bo wynagrodzenie nie odpowiada dumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety często tak jest i coś powinno się zrobić, tylko co ma zrobić osoba, która nie ma wogóle kasy i oferte pracy raz na pół roku :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko mozna jak sie chce
niepracowałam dwa lata , pół roku pracowalam na lewo sama, po pól roku wywalczyłam załozenie firmy (niestety brak meldunku, inne miasto, głupi ośli upór biurw etc.) i od razu mówie bez kasy, bez niczego, z głowa pomysłow i nic wiecej, teraz firma hula już 7 miesiąc , powoli staje na noge, bywały ciezkie dni, ten miesiac tez , ale juz sie udalo załatwic trocge gotowki, towar ..powoli małymi krokami do przodu, ozywiscie nie mam wolnego, nie dosypiam, prowadze to sama, ale nie pracuje za głupia najnizsza krajowa tylko na siebie idla samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
Co z tego, że jak ja się nie zgodzę to inny jeleń się zgodzi? I ja będę bez pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgbhnjmk
bo to zalezy od człowieka.Z takim myśleniem pracuj i męcz się .Nie odpowiada Ci to poszukaj czegoś lepszego.A co sie martwisz o kogos kto przyjdzie po tobie?jak jest jeleniem to niech robi.Ja jestem pracodawcą i wiem ze takich ludzi jest pełno ale czy mam do nich szacunek to co innego.Badziej cenie pracownika ktory sie CENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×