Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobry duch

Kobiety chcą łajdaków i zajętych a mężczyźni zołzy i suczki?

Polecane posty

Jakie są wasze typy kobiet i mężczyzn? Witam...Liczę na spore zainteresowanie,bo jak zauważyłem zajęci faceci pociągaja najbardziej a także atrakcyjni ,szmalowni i ustawieni:)) a kobiety zołzowate i suczki też mają branie:))Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz
jestem złym chłopcem lubie zdradzac niszczyc psychike kobiet i szukam zawsze wrażliwej istotki by ją stłamsic i upodlic wtedy bedzie tylko moja bo one to uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pierwszą wypowiedź typowego faceta,który ma podejście jakie ma. Niszczenie to objaw chyba jakiegoś kompleksu,bo nie o to w tym chodzi Nie jesteśmy w buszu:))gdzie kto silniejszy ten lepszy i przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowny topik! :D ja niby nigdy nie szukałam łajdaka, tylko takiego, któremu można zaufać, ale jakoś "sami się wybierali" ci niegrzeczni chłopcy ;p taki ich urok ;) Trzeba miec do nich dystans i brać zawsze margines, że prędzej czy później nas wystawią. Z porządnym chłopcem trzeba sobie ułożyć życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt,ale Ci porządni są w promilu a często stają się niegrzeczni z czasem:))A te niby grzeczne panny są często bardzo niegrzeczne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy o jakiej niegrzeczności mówimy ;p bo jak o takiej w związku na użytek własny, to jestem jak najbardziej za! ;) a jak o zdradzaniu na prawo i lewo, no to siłą rzeczy jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczności mówimy ;p bo jak o takiej w związku na użytek własny" rozwiniesz ta tezę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na użytek własny to idealnie by było:)) Niestety za często dzieje się to co w temacie topiku. Nie mogę tego skumać za chińskiego boga:))Fajni faceci mają często wredne baby a fajne dziewczyny sukinsynów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz
mam paru kumpli co sa mili grzeczni i raczej nigdy nie maja zbyt wiele panienek po prostu za bardzo im słodza........ a babie to trzeba homoto załozyć i jak to przed wiekami bywało najlepiej to pele nimi orać. taka prawda nie doceniacie tych wrazliwych za to wolicie nas "niegrzecznych" i sie potem dziwicie ze taki was skrzywdził. Same sie pchacie w łapy tekiego kolesie to macie co chciałyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in orangeeee
ja zawsze gram dobrego chlopca i usypiam czujnosc lasek, a wtedy moge robic na boku, co mi sie podoba :D tez lubie wrazliwe i dobre dziewczyny, bo sa bardziej kobiece i seksy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajni faceci mają często wredne baby a fajne dziewczyny sukinsynów" a możesz skumac to że że często jest tak że fajne dziewczyny , trafiają na fajnych facetów a teraz napisz co znaczy dla ciebie fajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - z radością rozwinę :D niegrzeczność na tak - normalny, niepatoligiczny związek, w którym iskrzy i w dzień i w nocy :D niegrzeczność na nie - to patologiczny związek, w którym jedna strona jest wykorzystywana / oszukiwana przez drugą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, że kobiety potrzebują silnych mężczyzn a potem chciałyby wrażliwców z nich zrobić. Pakują się często same w taki związek. Może to jakis rodzaj masochizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczność na tak - normalny, niepatoligiczny związek, w którym iskrzy i w dzień i w nocy " chyba ci sie wyrazy pomyliły :) miałas chyba na myśli że fajnie jest jak jest ciekawy związek w którym iskrzy i w dzien i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia Jedyne co mam to złudzenia... że mogę je mieć ot i całe takie życie i wybory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie pomyliło Regres " dobrze już dobrze twoja interpretacja słowa niegrzeczny jest nader imponująca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczyniłam znaczące odróżnienie pomiędzy niegrzecznością a niegrzecznością ;p jak słusznie zauważyłeś to tylko MOJA interpretacjia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczność na tak - normalny, niepatoligiczny związek, w którym iskrzy i w dzień i w nocy niegrzeczność na nie - to patologiczny związek, w którym jedna strona jest wykorzystywana / oszukiwana przez drugą ;/ " bardziej bym oponował przy tym że porównałaś fajny ciekawy związek oparty o namiętnośc i uczucia do związku w którym jedna ze stron jest "niegrzeczna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ergidyna nie podchodź tak pesymistycznie...To nie jest tak zawsze i do końca:))Lubie być niegrzeczny na użytek własnego związku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz
dobry duch czyli z partnerą panna Kafeteria :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry duch ty facet :) więc sorka że zwracam sie do ciebie w wersji żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz
pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie lubię i ciągnie mnie do "dobrych" ludzi. Elementy to ma intuicja, nauczki i odrobina zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nierzeczność na tak"? cóz to w ogóle za nietrafione sformułowanie. "Niegrzeczność "ma wydźwięk negatywny więc to co piszesz jest bez sensu.. W tym kontekście to paplanina jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie pociągają mnie "niegrzeczni" tyle tylko, ze stanowią zwykle słabe wyzwanie- z gruntu sa łatwi;) porządnego faceta nie da sie odkleic od obecnej partnerki, ściemnic na podstawowe "sztuczki"- trzeba się wysilić, dlatego uważam, ze sa o wiele bardziej atrakcyjni. Nie mówiac o tym, że jak sie już takiego upoluje, gwaranruje spokojne, wygodne życie u swojego boku...dopóki się nie znudzi...no ale niejeden "niełatwy" chodzi po tej planecie, prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niegrzeczność "ma wydźwięk negatywny więc to co piszesz jest bez sensu.. " widzisz predatorka ... dla niektórych jeśli jest fajnie w związku i miło a do tego niezle iskrzy w dzień i w nocy ... to taki zwiazek jest zaliczany do zwiazków "niegrzecznych na tak " :D ni cholery to skumać :D ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×