Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobry duch

Kobiety chcą łajdaków i zajętych a mężczyźni zołzy i suczki?

Polecane posty

Gość Oleńka234
Ola22-s (oleksandra22@o2.pl) - to to o czym pisałam .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
dobry duch (wizzardp@onet.pl) - owszem, trzeba zachować dobre proporcje ... Myślę, że do 90% można się oddać ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe...:))Bo moze lepiej miec te decydujące 10% no właśnie jak to jest i co wchodzi w zakres tych 90 i 10?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestem ciekawa, jakie kobiety chcielibyscie miec kochani mężczyzni, ostre w łozku, a na codzien potulne?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostre w łozku, a na codzien potulne" przede wszystkim żebyście były sobą i nie udawały kogoś kim nie jesteście ... i nader wszystko byście te poradniki w stylu "faceci kochają zołzy " zaniosły w końcu na skup makulatury , bo ... one wam wiecej złego niż dobrego niosą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
Wiadomo, że to 90% to tylko dla zobrazowania tego "oddania się"... Ogólnie chodzi o to aby pozostawić trochę niedopowiedzeń, tajemniczości itd. Mnie ostatnio ten drugi napisał, że nie może mnie rozgryźć, bo wysyłam mu sprzeczne sygnały ... a mimo to chce zostawić swój dom (bardzo daleko) i przeprowadzić się bliżej mnie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Regres:))Te gierki,piórka na cholerę mi taka kobieta,co zwodzi a nie uwodzi mnie i tylko mnie,bo to jest jakis egoizm związku jednak a faceci też nie muszą sie tak puszyć i prężyć muskle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Regres no ale spójrz, nie wszystkie cechy są nabyte odrazu, my kobiety po kazdym związku stajemy sie inne, i u kazdej "bycie sobą" wygląda inaczej. chodzi mi jak Ty to widzisz z punktu widzenia faceta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale spójrz, nie wszystkie cechy są nabyte odrazu, my kobiety po kazdym związku stajemy sie inne," ale niektóre cechy macie wspólne przypisane z urzędu ( bezpodstawny płacz , humory uzaleznione od dnia cyklu ) :P my faceci po kazdym zwiazku tak samo jak wy stajemy sie inni i czegos innego oczekujemy od nastepnego to normalne bez względu na płeć chodzi mi jak Ty to widzisz z punktu widzenia faceta" ostre w łozku, a na codzien potulne" nie mam takiego czegoś że ostra w łóżku a potulna na codzień ... bo albo kłamie albo nie jest sobą ... będąc ostrą w łóżku nie wyobrażam sobie bys z rana nagle poszła na kurs szydełkowania , jakos do mnie to nie przemawia ... mam kobiete która daje mi satysfakcje w łóżku i w dniu codziennym ... a czy jest ostra w nocy ? i potulna w dzień ? to już pojęcia względne , bo dla każdego innego te słowa oznaczają co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dla każdego te słowa oznaczają co innego* tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres usmiałem się z tym szydełkowaniem:)):))Bingo! Gierki facetów męczą a potem laski się dziwia,że facet nie halo i o co w tym kaman? uczą się dziewczyny i trenuja na lalkach a potem wyłazi szydło z wora:))Oczywiście nie wszystkie panny i bez obrazy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale potulna-niekoniecznie chodziło mi o taką co zawsze zgadza sie ze zdaniem partnera. miałam na mysli normalną kobiete, która spełna sie zawodowa, badz po prostu jest szczesliwa, a w łozku staje sie naprawde "boginia" chodzi mi o takie zmiany, i tak naprawde nie wiesz, a ona jest sobą, tylko sa momenty, w których zachowuje sie inaczej zaleznie od okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak naprawde nie wiesz, a ona jest sobą, tylko sa momenty, w których zachowuje sie inaczej zaleznie od okolicznosci" ????????? nie kumam tego co piszesz skoro zachowuje sie inaczej niż zwykle w danej okoliczności więc nie moze być sobą :P bo wtedy udaje kogoś innego ... a w łozku staje sie naprawde "boginia" chodzi mi o takie zmiany" ustalmy co oznacza u ciebie okreslenie "bogini " w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na mysli cos takiego: nigdy nie przypuszczałbys, ze ta fajna, miła babka moze byc taka w łozku: odwazna, ostra-niegrzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie przypuszczałbys, ze ta fajna, miła babka moze byc taka w łozku: odwazna, ostra-niegrzeczna" ale to żadna nowość , zazwyczaj tak jest .... ze te tzw figi - fago co to nie wiadomo jakimi są boginiami w łóżku okazuje sie ze nie potrafią fajnego loda nawet zrobić że o całowaniu penisa nie wspomnę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ola22 to rzeczywiście jest fajne i mile:)) niestety muszę spadać:(( supcio się gawedziło...do miłego wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowosc to moze jest wielka dla tych co mysla stereotypowo:-P z tym lodem było dobre:-) pierwsze wrazenie: sexy i taka pewna siebie, a w łozku lezy, nogi rozwali i mysli ,ze jest ok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jest tak że jak kobieta ma coś do powiedzenia w życiu codziennym to także spoko radzi sobie w łóżku i jest git :) gorzej jak radzi sobie tylko w łóżku a na codzień nie ma planu na życie , wtedy jest nie zbyt :O i żadna laska dobrze zrobiona i żaden sex w Tescowej przymierzalni nie zrobi z niej kogoś z kim wartościowy facet chciał by być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love to suffer
no taak wszyscy są masochistami. Nie ma to jak nas partner/ partnerka dręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie przyszło Ci
do głowy Regres ,że gówno wiesz o kobietach ?!!! znawca sie znalazł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×