Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

ja miałam prościej przez to krwawienie. weszłam do biura szefa i powiedziałam "PRZYCHODZIMY poprosić o urlop" (zamiast zwolnienia lekarskiego). najpierw powtórzył pytająco "przychodzimy" a potem pogratulował. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ciagle sie waham....najgorsze jak zaczne to odkladac na wieczne jutro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja właśnie dziś pwiadomiłam szefa o ciąży. W czwartek byłam u gina i upewniwszy się że jest wszystko ok, poprosiłam gina o zaświadczenie o ciązy i zaczęłam czatowac na szefa. Wiadomość o ciąży przyjął spokojnie (przynajmniej takie sprawiał wrażenie ;) ) Jestem już w 3 miesiącu więc uznałąm że nie mogę już czekać i muszę mu powiedzieć. Wiadomo, że jest to stresujące, ale wierzę, że sobie poradzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka..ja na 99% mam miec cesarke...pierwsze dziecko urodziłam z wadą serca( i nigdy nie paliłam!) i dodatkowo Bartek miał zap.m.sercowego i płuc.Meczylismy sie 12 godz i potem miałam cc bo spadało tetno,potem juz nie było słychac serduszka...drugi raz takiego stresu nie przezyje..przez uparcie lekarza moje dziecko mogło umrzeć...sam kardiolog po porodzie powiedział ze Bartkowi ten poród bardzo zaszkodził. Mnie cieli dopiero jak sie dowiedzieli ze jestem lekarzem weterynarii i madry pan doktor powiedział do pielegniarki:Tniemy bo nam brudu narobi..! Dlatego ja rodze tylko przez cc a Bartka teraz tez nie dzwigam wiec miesiac dłuzej da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novamama.
tydzien temu mialam robione pierwsze usg i dzidziul mial prawie 2 cm.serce bilo pieknie.tatus sie tak zapatrzyl w monitor,nie mogl oderwac wzroku.lekarz zauwazyl jak powiedzial "krew na macicy"taka 3cm kreska widoczna na usg i powiedzial,ze to nic dobrego i by na siebie uwazac.przepisal progesteron.czy ktoras z was slyszala o czyms takim?czy to cos czym powinnam sie martwic czy tez moze wwystepuje czesto.zbyt wielu informacji mi nie udzielil tylko kazal mi przyjsc za tydzien,2 na kolejne usg(dodam,ze wizyta prywatna w UK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novamamma..moze to krwiak...oszczedzaj sie i jak mozesz to leż najwięcej jak sie da. Życze powodzenia i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, szef wczoraj wyszedl wczesniej wiec nie zdazylam. moze dzis sie zbiore na odwage i powiem.... bylam dzis na kolejnej wizycie kontrolnej, wyniki w normie, 11 tydzien- ale niestety usg dopiero za tydzien. Tylko zamiast przytyc to schudlam pol kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha_hm- też tak mam, wczoraj jak wróciłam z pracy obiad i prosto na łóżko i już nie wstałam....czułam się tak fatalnie, jak gdyby każda część ciała mnie bolała! koszmar. Myslałam że chociaż dziś będę wypoczęta, a od rana jak spojrzałam w lustro to masakra, twarz zaczerieniona, skoki temperatury + 2 nowe krostki + opryszczka wrrr. Najlepiej jakbym została w łóżku, ale niestety praca wzywa. Nie mogę na siebie patrzeć....'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie wiem od czego ale mam wysypke..czy mogę pić wapno? Mysle ze od cyrtusów,jem codziennie taka mam chęć:) A co do wagi to nie wiem jak u mnie, jak byłam na wizycie 31.03 bylam chyba w 9 tyg i od poczatku ciazy przytylam 15 dkg:) ale teraz na pewno waga sie ruszy. mam nadizeje ze nie za duzo:) Zresztą widzę ze brzuszek pwoli sie pokazuje:) to 12 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Temin mam na 6 listopada. To drugie dziecko. Corcia bedzie miala 6 listopada dwa lata i 1 miesiac. Staralismy sie,zeby bylo w tym samym miesiacu,ale nie klaplo. Ale i tak sie cieszymy. W pierwszej ciazy mialam problemy - w 16 tyg odkleilo mi sie lozysko i teraz musze uwazac podwojnie. Corcia za to super samodzielna. Wchodzi sama na 3-cie pietro, smigala juz jak miala 9 miesiecy, wiec teraz mi duzo pomaga,bo nie musze jej dzwigac. Objawow ciazy juz nie mam. tylko od 6-9 tyg mialam mdlosci i to wszystko. Codziennie po poludniu robie drzemke z corcia i czuje sie silniejsza. Rano spacer, potem objadek, dom i itd i teraz jak jest ladnie po poludniu jeszcze rower,ale tylko 30 min. Czuje sie duzo lepiej na swiezym powitetrzu w ruchu. Mam za tydz USG, juz trzecie. To bedzie 13 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona a jak u Ciebie z wagą? przytyłaś od początku ciąży? a ile przytyłaś w poprzedniej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... zaręczona ... witam szczególnie bo też planuję rodzić 6 listopada :P No i mam córeczkę ale troszkę młodszą /grudniówkę/. Może i dobrzez że wam się nie urodzą w tym samym miesiącu, bo podówjny wydatek na urodziny w jednym miesiącu :) Ja niestety nie mogę drzemać z córeczką, bo ona śpi jak jestem w pracy i jak przychodzę to trzeba się nią zająć. No i wieczorami jestem padnięta... ale w odróżnieniu od Aishy nie mam problemów z zaśnięciem... kurcze nawet filmu nie mogę oglądnąć hehe Co do wagi to w pierwszej ciąży przytyłam 8 kg- tak do 4 miesiąca wręcz schudłam, wyrównałam w 6 a potem delikatnie przybierałam... laska byłam. A teraz brzuszek mi wzdęło, ogólnie wyglądam jak kiedyś w 6 miechu :-D Ale wtedy miałam większe mdłości i niechęć do wielu jedzeń, teraz wręcz mam wilczy apetyt i aż się boję co będzie pod koniec ciąży/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Znowu mam za sobą kolejną nie przespaną nockę, teraz jestem w pracy i czujeęsię strasznie zmęczona, może dzisiaj uda mi się normalnie zasnąć. A jeśli chodzi o wagę to 1kg więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak była m u lekarza to waga nie drgnęła w żadną stronę a było to tydzień temu. Macie jakiś sposób na mycie zębów bo dla mnie to straszny dramat mam potworne odruchy wymiotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu dzisiaj trochę pusto... ankanka i zaręczona- ja mam na 7 listopada, tylko ze to termin ustalany q 7 t.c wiec myślę, że jeszcze się przesunie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankanka ja przytalam cale 400 gram jak na razie. W pierwszej ciazy przytylam 17kg,ale teraz zaczynalam z ta sama waga wyjsciowa. 60 kg. Mam identyczna ciaze jak pierwsza. Objawy i smakow brak. Ja mieszkam w Niemczech i mam 3 lata wolnegona opieke nad dzieckiem + 3 lata na nowe baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, do dziewczyn, które są już na chorobowym w ciąży, ile wam wychodzi pensji, bo jest płatne niby 100% ale wiem, że wychodzi coś tam troszkę mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia25 mojej kolezance wyszlo wiecej na chorobowym,bo liczy sie srednia, a trzynastke tez biora pod uwage. Dziewczyny twardnieje Wam czasem brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Dawno nie pisałam, ale cały czas was czytam. Ja od początku ciąży schudłam 300 gram.Wczoraj miałam usg prenatalne i wiecie co?... prawdopodobnie będzie to chłopczyk:) chociaż lekarz powiedział że nie daje 100% pewności bo jest jeszcze za wcześnie ale podejrzewa że jednak będzie to synek.Bardzo się cieszę bo wyszło wszytko w porządku, moja dzidzia w 11 tyg. i 5 dniu ma ponad 6 cm, lekarz powiedział, że jest duży i wyprzedza swoich rówieśników o 6 dni ale to nic złego. Niesamowite uczucie, bo widziałam jak się rusza, mąż też był pod wrażeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no ale u mnie tylko pensja, nie mam żadnych premii, dodatków, 13stek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka1986- gratuluje! naprawde! też bym chciała synka ;ld masz/miałaś jakieś objawy co do synka? ja mam usg we wtorek, mam nadzieje, że też już coś zasugeruje co do płci, chociaż wiem, że to trochę wcześniej, nie wiem jaki będę miała rodzaj usg, Ty wiedziałaś wcześniej, od czego to zależy? zaręczona- brzucha prawie nie widać, więc trudno powiedzieć, jak mam wzdęcia to czuje twardy a tak to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie mam żadnych objawów na synka tzn. nie ciągnie mnie do kwaszonego, bardziej na słodycze tzn. lody, tylko raz miałam zachciankę na galaretkę w occie tak się napiłam tego octu że aż mnie usta piekły. Ja miałam usg prenatalne, ponieważ było wskazanie, gdyż jestem po operacji - miałam wadę serca od urodzenia(dziura między przedsionkowa). Co do objawów ciąży to wymioty i senność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirusho, cieszymy się że wszystko dobrze się skończyło, a jak u Ciebie z wagą przytyłaś już trochę?? Ja również tak mam że czasami boli mnie głowa ale to pewnie przez to że ciągle jestem zmęczona i tylko bym spała, a jeśli chodzi o sporadyczne skurcze to też tak miałam lekarz powiedział że wszystko tam rośnie dlatego tak się dzieję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
dziewczyny, no ja jestem waga przerazona. w pierwszej ciazy przytylam ksiazkowo 12 kg, mialam ogromniasty brzuch, ale wszystko bylo OK. W tej ciazy to nawet nie chce myslec, juz jestem chyba 3 kg do przodu. Jestem glodna co 3 godziny, musze jesc male porcje, bo inaczej natychmiast organizm wszystko zwraca. Dzisiaj rano sie zalamalam - majtki jakies bardziej ciasne, rajstopy, chyba jestem z 3 kg do przodu. No i brzuszek tez zaczyna sie juz pojawiac, taki zaokraglony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ja już dawno zauważyłam, że bielizna, spodnie, spódnice przestają na mnie pasować...przed ciążą miałam już brzuszek (nasza rodzinna skłonność) a teraz to już naprawdę urósł i jest widoczny ;) Zaczęłam juz przeglądac allegro w poszukiwaniu ciążowych ciuchów bo już niedługo nic nie będzie na mnie pasowało ;) Przytyłam 1 kg w ciągu 5 tygodni a apetyt mam ogromny. Sama się dziwiłam, że tak mało. Podczas ostatniej wizyty gin kazał mi mniej jeść, ale tak ciężko jest się powstrzymać, jak wszedzie naokoło smakołyki się widzi ;) Z dzidzią wszystko dobrze, widziałam ją na usg, machała rączkami i ruszała się ;) Dziewczyny pobolewa Was podbrzusze? mnie tak, albo pachwiny albo cały brzuch. Czuję tez kłucia, ale nie jajników. Bóle nasilają się jak się zmęczę, po kilku godzinach wypoczynku wszystko wraca do normy. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.CIesze sie że u Was fajnie w większosci i że już dużo z Was widziało swoje szkraby. Matko jak ja bym chciała synka:) ale znając życia bedzie dziewczyna,oczywiście tez fajnie, ale jakos od zawsze chciałam synka, może dlatego że miałam dwie siostry:) Kurcze, piszecie o mdłościach, o apetycie, o kłóciach,pobolewaniach brzucha...a ja siezaczynam martwić bo mi nic a nic nie dolega, pół skurczu nie czułam:( Za tydzień w środę mam wizytę u lekarza, mam nadzieję że mnie uspokoi troszkę. Ja na allegro kupiłam wlaśnie wczoraj spodnie ciążowe, wprawdzie używane, w idealnym stanie, ale szkoda mi kasy na nowe, ktore kosztują ponad 120 zł. A kupiłam firmy NEXT, stan idealny za 28 zł:) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomniałam dodać że lekarz powiedział że jest u mnie łożysko przodujące, nawet nie zapytałam się co to znaczy, bo myślałam że ok, ale teraz czytam w internecie i się trochę martwię. Mam nadzieję że się podniesie bo to przecież dopiero 12 tydzień ciąży...następną wizytę mam 4 maja będę musiała się go wypytać o te łożysko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×