Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Też mi się wydaje że to może zapalenie pęcherza / a masz pieczenie przy oddawaniu moczu a moze zbyt często go oddajesz i małe ciśnienie? /. Jak mówiły dziewczyny przy nerkach byłoby białka znacznie więcej. A zatrucie ciążowe to chyba później jest ryzyko?? No i jak się bardzo stresujesz to zadzwoń do gina albo pójdz do lekarza pierwszego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankanka a no zrobiłam porządki chociaż w tabelce bo w domu mi się nie chce :( Taki jestem flak i nierób że aż mi wstyd za siebie. Nie wiem jak się zmoblizować do roboty. Jakiś porządny kop w doopę by mi się przydał :) Gotuję sobie ogórkową bo znowu mnie na kwaśne ciągnie a słodyczy nawet na siłę ciężko zjeść :P Tak bym chciała juz znać płeć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, żadnego pieczenia nie mam. tak często nie biegam do łazienki ale to dlatego że bardzo mało piję, może to jest przyczyną tego białka, ale od picia mnie odrzuca. Poczekam cierpliwie ten tydzień, a 6.04 okaże się co jest grane, dzięki dziewczyny za porady, jak będę wiedziała co i jak to dam znać. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migrena 73... no niezłą masz trzudkę :) A dlaczego chcesz dziewczynkę? Ja chcę chłopca bo Lidkę już mam... ale wezmę co dadzą :-D A myślę że najpewniej oceniać płeć ok. 20 tygodnia. Sirusho... mi się też nic nie chce, w domu chaosik, i chyba przed świętami już nic nie zdążymy z tym zrobić. Na szczęście święta wychodzone - do rodziców i teściów. Choć miłoby było tak odświerzyć chatkę. Ale nic kosztem mojej siły... a mam jej ostatnio mało. Pamiętam że w drugim trymestrze siły wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam zabieg ..... Podświadomie czułam, że nic z tej ciąży nie będzie ..... Trzymajcie się zdrowo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam zabieg ..... Podświadomie czułam, że nic z tej ciąży nie będzie ..... Trzymajcie się zdrowo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam zabieg ..... Podświadomie czułam, że nic z tej ciąży nie będzie ..... Trzymajcie się zdrowo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się tak zamartwiałam no i mam podwójne szczęście :) Jeszcze nie wierzę i nie bardzo się cieszę. Wiem że to głupie zwłaszcza do dziewczyn które straciły ciążę ale jakoś tak ciężko mi to przyswoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, chętnie do WAS dołączę. @miała byc 22.03. ale nie pojawiła sie..,23go teścik pokazał 2 kreseczki ale taważna była jaśniutka i bladziutka., 24.03 beta150,7 , 26.03 310,7 a dzis po 72h 1177,4..,rosnie chyba dobrze..,wg moich obliczeń to 5tyydz (19dnio od owu) termin na koniec listopada , jesli bedzie ok.., jutro wizyta u gina. Jak myslicie usłysze juz serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce1976-współczuje.., bardzo., nastepnym razem napewno bedzie ok, musi być.., pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce tak mi przykro, trzymaj się! Ananka, wiesz jakoś ze swoimi dziewczynkami lepiej się dogaduję, może dlatego wolę kolejną córkę. Ale i tak najważniejsze żeby wszystko było w porządku, żeby było zdrowe. W 13 tyg jestem umówiona na usg 3D, jestem z racji wieku bardziej narażona na choroby genetyczne płodu ale wierzę, że będzie ok. Jak na razie czuję się doskonale, czasem tylko senność mnie dopada ale już cały dom wysprzątałam na święta, zostało tylko gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Niestety od wczoraj mam plamienia takie bardzo ciemno brązowe:(czasami nawet czarne.Po południu idę do gina jestem umówiona na wizyte...ciekawe:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko*
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie czesc dziewczyny,zmienila mi sie data porodu po wczorajszej wizycie. dzidzia mierzy juz 2cm i serduszko pieknie bije. bardzo sie martwilam,ale wszystko jest elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
Witam jeśli szukacie fajnych, tanich ubranek polskich producentów dla Waszych pociech to zapraszam do sklepu internetowego www.patryczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagetka
Cześć dziewczyny, ciąża oficjalnie potwierdzona serduszko bije, więc mogę do was dołaczyć. Wcześniej nie chciałam zapeszać. Strasznie mi przykro za te spośród nas którym się nie udało. Trzymajcie się cieplutko, następnym razem napewno wszystko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagetka
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie dagetka ............29.................15.11..............?...........Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wprowaddziłambałagan w tabelce. Jeszcze raz więc dla porządku: NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................12.11......bliźniaki płeć ?? ........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie U mnie również zmiania w terminie no i ze zględu na to że jest dwójka pewnie nie będą z listopada a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Serce... przykro mi bardzo Monikadg2... trzymam kciuki. daj znać co i jak lenna 1982... no gratulacje... bliźniaki :-D JA zawsze myśląłam zę bliźniaki w pierwszej ciąży to super sprawa ale przy drugiej już nie tak bardzo. Rzeczywiście możesz urodzić wcześniej, będą jak nic wagi ;) Ale oczywiście zostań u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
JESZCZE RAZ DOPISUJE SIE DO TABELKI, BO CHYBA MNIE WYWALILO... NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................12.11......bliźn iaki płeć ?? ........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antalya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie niesamowite z tymi blizniakami - gratuluje! mnie jest dalej tak strasznie niedobrze, chociaz jesc mi sie chce non-stop, a moze to sugestia, bo w pierwszej ciazy przytylam tylko 8 kg - i corcia urodzila sie bardzo malutka. myslicie juz nad imionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce_1976 bardzo Ci współczuję. Trzymaj się mocno, pozdrawiam. Lenna1982 - Ty szczęściaro jedna!! :) ;) ;) bliźniaki ;) A ja się tak czasem zastanawiałam, czy mnie by sie mogły udac bliźnięta, ale oczytałam się w necie, że przy ciąży mnogiej ma się o wiele gorsze objawy. A ja objawy mam łagodne. A tu proszę, przecież Ty dobrze się czujesz, i będziesz mieć dwójkę ;) serdecznie Ci gratuluję! monikadag2 daj znać co było na wizycie u gina jak wrócisz. Mam nadzieję, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to hormony bo raz jestem szczesliwa ze dwoje a raz jestem załaman Wszyscy się cieszą mój mąż bardzo a ja jakaś taka przerażona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc po wizycie u gina ulżyło .....serduszko bije wg usg 6 tydz.Plamienia związane z tym że zrobił się krwiak:(:( więc mam leżeć i leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła pomarancza
dziewczyny sirusho jest w szpitalu dostala brązowego planienia ale już podobno wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech odpoczywa i zdrowieje. Ja jutro mam znów wizytę u gina przez te bóle brzucha... Jeszcze nawet serduszka nie słyszałam tylko maleńką kropeczkę widziałam jak był 5 tydzień. A to już jakoś 9, czy nawet 10 tydzień się zaczął. Czy któraś z Was bierze feminatal800? Bo mam do kupienia całe op. 30szt., a będę potrzebowała jakoś na 2 tyg., bo to do końca 12 tyg. się bierze, więc jakby któraś potrzebowała to mogę odstąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×