Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość kicia-kiciunia
kaasik26 spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe dla wspaniałego 3 latka Bartusia👄🌼❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) mogę się do was przyłączyć? Jestem w 12 tygodniu ciąży a termin mam na 16 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shorty wszystko będzie dobrze! nie stresuj sie na zapas.daj znać po badaniu! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właściwie to mam 27 lat:) jeszcze miesiąc i się troszkę oszukuję heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego maleństwa przezierność wynosiła 1.2, mam 24 lata czyli też jest dobra, shorty trzymamy kciuki, napisz po badaniu. majnona zapraszamy i witamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
asiu25 ja chodze prywatnie do ginekologa i wiem że to badanie kosztuje 120 zł, a jeżeli chcemy w 3D to 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
Maluszek rośnie :) Był baaardzo widoczny pęcherzyk i taka mała kropeczka. Lekarz kazał mi brać witaminy. Beta wyniosła u mnie 3 668. Jednakże nie założył jeszcze karty ciąży... Chyba dla 100%pewności woli jeszcze poczekać. Za tydzień kolejna wizyta. A w poniedziałek znowu badanie beta. Stwierdził też że wszystko wskazuje na wczesną ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shorty super że wszystko dobrze!! Gratuję, dbaj o siebie i wypoczywaj, spij jak tylko będziesz senna i będzie czas. maluchowi to potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
bardzo możliwe, że jednak bedzie grudniowe dzieciątko. Dziękuje wam :) Juz mam stracha przed kolejnym pobieraniem krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z okresu to na kiedy wychodzi termin? bierzesz folik albo jakiś inny preparat z kwasem foliowym? bo to wazne dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
biore od dzis. Bo zalecił - feminatal. Od miesiączki to byłby 10tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory brałam sam kwas foliowy FOLIK, a od teraz mam brać zestaw witamin, jakiś falvit albo coś takiegoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam Centrum Meterne + kwas DHA. Drogi,ale ma wszystko. Feminatal nie ma. Shorty. z Beta wychodzi 5 tydz,a jak lekarz ocenia? Ale w sumie skoro pecherzyk to tez tak jakos. Czy sie myle? Kiedy masz nastepna wizyte,zeby zerknac jak serduszko bije? Ja bylam w 5 tyg i nie bilo i potem zaraz w 8-mym bylam. No i teraz w 13-stym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku:) zasypiam nad papierami:( normalnie głowa mi leci hehehhe. a tu jeszcze do 15.30 troszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
Tydzień temu mówił że 5, tym razem nic nie powiedział Tylko pokazał pęcherzyk z kropeczką i za tydzien mam isc na kolejną wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajnie shorty,ze tak czesto.To znaczy,ze chce byc pewny. Dla Ciebie tez ok, ze jestes po dobra opieka. Z malego pecherzycha potem wyrosnie piekne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze tydzień czekam na USG! ależ ten czas się wleeeeczeeee.... Co do zasypiania, to też dzisiaj padam, bo wczoraj wieczorem miałam niespodziewany napad "najdziwniejszej-'depresji-ciążowej-na-świecie": po bardzo miłym dniu i wieczorze nagle zrobiłam się zła, potem strasznie smutna, przerażona tym wszystkim, długo rozmawialiśmy z mężem o różnych rzeczach i w końcu, ale bardzo późno jak na mnie padłam. A dziś była pobudka do pracy o 6 rano - więc się nie wyspałam. Na szczęście obudziłam się już w dobrym humorze i pełna pozytywnych nadziei:) Ale to strasznie dziwne i śmieszne, takie nagłe wahnięcia nastroju, sama siebie nie poznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojjj
feminatal też ma dha ale feminatal 400 zalecany od 13 tygodnia ciąży - a wczesniej feminatal 800 który ma więcej kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
ja biore feminatal n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj po długim zastanowieniu:) kupiłam Feminatal METAFOLIN 400 + DHA. bierze się raz dziennie : 1 kapsułka+ 1 tabletka. Podobno fajna rzecz, bo zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe, których w normalmnym pożywieniu nie spożywamy za wiele. No zobaczymy czy to "dobre" :) Jem pyszne truskawki,:) mniaaaam, jak na hiszpańskie wyjątkowo dobre i słodkie - oczywiści enie to co nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
Ja objadam sie bananami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja na krótko... mąż już czeka :P zaręczona... a co? mieskzałaś w opolu? ja słyszłam ze dobry jest kowalczyk. przyjmuje w przychodni przy szpitalu ginekologicznym na reymonta. a cena nie wiem pewnie standard 200- 250 zł. sama jeszcze nie byłam wieć polecam tylko z opowieści ;) shorty... fajnie że się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam smaka na pomidorki taie małe koktajlowe i wogóle na pomidory... tylko duże są jeszcze wodniste... z witamin to zażywam jak sobie przypomnę feminatal... no i czasem ale nie jednocześnie takie kapsułki z kwasami omega albo tranik razem z moim dzieckiem :) ogólnie często zapominam ale w pierwszej ciąży teżz tak robiłąm i mi dziecko fajne wyrosło, nawet duże, więc nie chcę przesadzić bo podono od witamin one rosną:P [papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31101990
a powiedzcie mi jeszcze jedno. Ten mój wynik bety czyli 3 668 to oznacza 5tydzien ciąży od poczęcia? Czy już 5tydz. płodu? Bo biorąc pod uwage mój ostatni @ to powinien byc 10tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×