Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09

czy jestem gruba?

Polecane posty

Gość ania09
teraz otyla nie jestem . a wczesniej bylam bo sama sie do tego doprowadzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ DOBRĄ WAGĘ
I NIE WIDZĘ W TYM NIC DZIWNEGO W OKRESIE DOJRZEWANIA RÓŻNE RZECZY SIĘ Z ORGANIZMEM DZIEJĄ. NIE SŁUCHAJ NIKOGO, JA MAM TAKI SAM WZROST I TAKĄ SAMĄ WAGĘ I UWAŻAM ŻE JESTEM ZAJEBISTA.....NIGDY NIE MIAŁAM PROBLEMU ZE ZDOBYCIEM CHŁOPAKA KTÓREGO TYLKO CHCIAŁAM, NIKT MI NIGDY NIE POWIEDZIAŁ ŻE JESTEM GRUBA, MAM ŁADNE DUŻE PIERSI I ZGRABNE NOGI I TEZ MAM KOLEŻANKĘ KTÓRA JEST O 10 KG LŻEJSZA ODE MNIE I WCALE NIE JEST SZCZUPLEJSZA A GALARETKA JEJ SIĘ TRZĘSIĘ WSZĘDZIE, JA MAM JĘDRNE, GŁADKIE CIAŁO. TU CI I TAK BĘDA PISAĆ ŻE JESTEŚ GRUBA BO TU SIEDZĄ SAME ZAKOMPLEKSIONE MAŁOLATY. GŁOWA DO GÓRY MAŁA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
do Amper - tak mi wyskoczylo gdy obliczylam swoje BMI Ważysz trochę więcej niż wynosi Twoja idealna waga, ale to nie jest duża różnica. Nie panikuj zatem i postaraj się ograniczyć trochę liczbę kalorii w posiłkach. Pomyśl też o jakiejś diecie i zażywaj więcej ruchu na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novnoifvf
ja mam 166 i 58 kg i jestem mocno przy kości, 10 kg w dół bo mnie satysfakcjonowało najbardziej, ale 6 to byłoby już coś, przy wadze 50 kg czułam się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
schudne do 68 i będe zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również ważyłam tyle co Ty 75kg. Najpierw chudłam do 68kg.. ok fajnie. Jednak nie podobało mi się, kolejnym celem było 65.. - super fajnie. Ale dalej mi się nie podobało. Więc uparłam się że zejdę do 58kg, też nie byłam zadowolona - ciągle za gruba i tłusta byłam. Później 55kg nie widziałam wielkiej różnicy pomiędzy 55 a 58kg, więc dalej było 50kg. Niestety ciągle za gruba. Więc mimo że nie odchudzam się to waga i tak mi ciągnie w dół. Chodzę na terapię ponieważ mam okropnie zaburzony obraz własnego wyglądu. Ciągle mam za grube nogi. Po prostu są one obrzydliwe - codziennie poświęcam na nie 30-40min w zależności od tego czy mam więcej czy mniej czasu. Wiem że muszę przytyć, bo mam wszystko co wiąże się z niedowagą ;p Do tego mój chłopak mówi że coraz mniej mu się przez to podobam. Ale ja nie chcę utyć :/ Chciałabym schudnąć do 45kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amper..
ania09 schudne do 68 i będe zadowolona. Powodzenia Aniu jesteś na dobrej drodze powodzenia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też uważam
że jest ok, a jeśli ci przeszkadzają fałdki na brzuchu (każdy jak siedzi to je ma) to poćwicz jakieś brzuszki, żeby mięśnie sobie wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty lacrymoska
czy jak Ci tam ,zapierdalaj do lekarza i to odrazu do psychiatry....Ty anorektyczka jestes . Zdechniesz smiercia glodowa!!!!!!!!!! Nie zartuje . To w trosce o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amper..
Do "o jezus maria " Nie wiadomo co Ciebie czeka. Ania już walczy nie stchórzyła, a Ty czy dasz rade ...nie wiem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
spokojnie bez wyzwisk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swojego posta dokładniej napisałam dlatego żeby dał do myślenia Ani. Jeżeli czujesz się w swojej skórze dobrze to nie chudnij tylko dlatego że jest teraz era super chudych modelek. Nie wpadnij w paranoję bo to się tak zaczyna.. Ja zaczęłam się odchudzać bo się sobie nie podobałam, teraz dalej się sobie nie podobam - a to wynika z braku samoakceptacji. Gdybym siebie wcześniej lubiła, to nie wiem czy cokolwiek byłoby w stanie skłonić mnie do odchudzania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
ja wszystko rozumiem, poroblem w tym ze dobrze sie czuje ze soba, rodzice- faktze zawsze mowia cos milego dziecku, mama sama mowi, ze kiedys bylam gruba. a teraz jestem w sam raz, i wiem ze w jej oczach jestem tak postrzegana. bo nieraz mi mowi "idz do lazienki sie ogarnij bo wygladasz jak 7 nieszczesc'' . chodzi o to ze wolalabym byc nieco mniejsza, mimo ze kocham moj wyglad jest co dotknac. a znowu nie uwazam zebym byla otyla, albo bardzo gruba, a nawet gruba. jestem taka pulchna. nosze M-L koszulek. a spodni 29-30. mam jedne 28 ale to dresy wiec wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
z zapieciem kozakow jakichkolwiek nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie jesteś dość hmm "ubita" i dlatego po Tobie nie widać że masz parę kilosków więcej ;) u mnie niestety było tragicznie :/ góra szczupła a dół tragiczny - figura gruszki. Mały rozmiar spodni nosisz ja przy tej wadze nosiłam 33-34 ;o Mi znowu matka jak miała zły dzień mówiła że powinnam schudnąć, bo nigdy sobie faceta nie znajdę, że jestem tłusta jak świnia i żebym nie wpierdalała tyle bo będę jeszcze grubsza. A chłopaka i tak jakoś przy tej wadze sobie znalazłam :] Ale kompleksy pozostały i tak.. Zazdroszczę Ci tego że siebie lubisz, ile ja bym dała żeby siebie akceptować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
moja kuzynka, wzrost ten sam waga 61. kawal tylka jest, waska talia, piersi duze B. sciagnie ubranie i ze sie tak wyraze obwisla galareta. co jest obrzydliwe. gdy zobaczylam ja i mowi zobacz wole byc taka jak ty, a nie taka jak ja. jak sie chlopakowi pokaze z takim cialem? ja mam podobne ksztalty, tyle ze nabite i wieksze. twardsze. i dlatego polubilam troche siebie. kiedys jak bylam u lekarza na bilansie to mnie wazyla 3 razy bo mowi ze niemozliwe ze az tyle waze mimo ze jestem ''duza'' . moze rzeczywiscie cos jest w tym ze kosci sa ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. z tego co ostatnio czytałam to nieprawdą jest że jest coś takiego jak lekkie lub ciężkie kości. Jedynie wagą się różnią i to całkowicie nieznaczną bo jedyne od 200 do 300 gram. Więc to nie wiele. A Twoja kuzynka tak ma bo ma więcej tłuszczu niż mięśni - a wiadomo że tłuszcz jest lżejszy niż mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co ja czytałam,to można mieć "grube kości" albo po prostu inną budowę kośćca,jak ktoś ma szeroką miednicę,to choćby nie wiem ile schudł,i tak będzie szeroki w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja właśnie mimo że ważę 48kg przy swoim wzroście to dalej wydaję się gruba przez wielkie biodra -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania09
nie masz duzej pupy ja mam w biodrach (tzn. w najgrubszym miejscu posladkow) 98 cm. nie wiem czy to tak sie mierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dobrze mierzysz ;p choć wszędzie podają inaczej jak się mierzyć :/ inni piszą że w najgrubszym miejscu pośladków, inni że na wysokości nadgarstków (wiesz ręce trzymane w dół ;p) ale na pewno nie na kościach biodrowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda122222222
ja dziś się zważyłam i 4 kilo więcej mam. ważyłam 61 kg i przy moim wzroście(176 cm) najlepiej się czułam właśnie gdy miałam te 61. a teraz kurde 65. załamałam się dziś.ja mam dużą różnicę między talią a biodrami, bo właśnie dół mam masywny i chciałabym trochę zrzucić w tych dolnych partiach ciała, ale ciężko jest. czy ta maja waga jest aż tak masakryczna przy tym wzroście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccooo
ta jagoda rowerek,jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×