Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nieszczęśliwie zakochany

Czy ona jest egoistką?

Polecane posty

Gość nieszczęśliwie zakochany

Przedstawię Wam pewną sprawę, która mnie dziś bardzo boli. Zakochałem się w pewnej dziewczynie. Można powiedzieć że z pracy. Mam 45 lat, jestem po rozwodzie, ona nie ma jeszcze 30 i też jest po rozwodzie, ma dziecko. Duża różnica wieku. Może o to chodzi. Ale do rzeczy. Ok. rok temu postanowiłem o nią zawalczyć. W dość niefortunnych okolicznościach wyznałem jej miłość. Wogóle tego nie skomentowała , wogóle nic nie powiedziała okazała mi tylko swoją dezaprobatę- wsiadła do samochodu i pojechała. Potem była z jej strony cała seria gestów świadczących o jej dezaprobacie. Po miesiącu wiedząc , że mnie nie chce zapytałem ją "dlaczego nie" Ona zamiast mi odpowiedzieć skrzyczała mnie. Dziwne. Od tego lata ona zwolniła się z tej pracy a ja postanowiłem ponownie o nią zawalczyć. Ponieważ nie miałem jej nr telefonu ani m-aila postarałem się o jej adres domowy. Nie chciałem z nią rozmawiać osobiście bo pomyślałem, że rozmowa może skończyć się tak jak ta poprzednia. Napisałem do niej list , w którym wyjaśniłem jej pewne sprawy i prosiłem o odpowiedź "dlaczego nie". Nie odpisała. Z tego powodu postanowiłem , że pojade do niej do domu i porozmawiam z nią osobiście. Kupiłem kwiaty i pojechałem. i znów rozczarowanie. Rozmawiałem z nią tylko poprzez domofon. Nie wpuściła mnie do domu - pytała mnie po co chcę do niej wejść. Ja na to , że porozmawiać. Ona chłodnym głosem oświadczyła mi że nie mamy o czym. To już koniec. Już o nią nie będę zabiegał. Uważam, że kobieta może mieć 100 powodów żeby mężczyzny nie chcieć i te powody trzeba uszanować ale nie ma moralnego prawa okazać mu takiej obojętności. Jak uważacie czy ona jest egoistką? Czy powinna ze mną porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×