Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JednaZWielu

Bezradna-Potrzebuję Pomysłów

Polecane posty

Gość JednaZWielu

Hej...:) Jeszcze w poprzednim roku (grudniu 2009) Dawałam tutaj posty razem z koleżanką , i o nia dziisaj tu chodzi. A mianowicie, znam się z nią dość długo , nie jesteśmy przyjaciółkami , ale strasznie dobrymi kumpelami :) Co my razem nie robiliśmy... Od pewnego czasu po imprezach i %% odbijało mi i jak między nami dochodziło do kłótni wyskakiwałam do niej z ręką... Nie raz ją uderzyłam. Fochała się , po rozmowie ze mną dawała następną szanse,aż do teraz . Po ost imprezie stało się to samo. Nie odzywała sie do mnie pozniej przez tydzien, a ja ją przepraszałam , błagałam i w ogole... no i nie chce jej przejsc w ogole , tłumaczyłam ze to moja wina wiem jak sie zachowałam , a ta teraz nawet nie chce mnie znać . Ale wiem ,że w środku tak nie myśli , ona jest uparta chce żeby było na jej ... co mam zrobić?... podkreślam ,że się do niej masakrycznie przyzwyczaiłam :( to taka dla mnie moja druga siostra... Co wy o tym myślicie? macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrament
chyba żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Taaa... jak wy coś napiszecie to oja;))) . Będę chodzić na psychoteriapię bo koleżance się w głowie poprzestawiało;-) . już od razu... Pytam o konkret , bo wiem ,że w tym wszystkim jest moja wina , ale czy reakcje jej jest normlana ?;/ Bo ja rozumiem obrazić się na jakiś czas , ale żeby tak przesadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Ssamosia
jesli tak Ci alkohol nie sluzy , to czemu pijesz.Nie pij alkoholu, siedz w domu -nie imprezy,by Cie nie kusilo i pojdz na terapie.masz problem z emocjami bo dochodzi do rekoczynow.Gdybym miala taka kolezanke, ucieklabym , gdzie pieprz rosnie.Jestes furiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Ale ja do niej nie podeszłam i jej nie uderzyłam od tak sobie ... Tylko ona stwarzała kłutnię , jest mądra w gębie , a ja nie . Ja walnęłam i już... a ta włacza swoje poematy i wyzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa perła
kolezance się poprzestawiało? to raczej ty powinnaś pomyśleć, co jej zrobiłas bijąc ją, bo z tego co widzę wcale nie zrozumialaś, jaką krzywdę jej wyrządzilas. w końcu ma cię dość i wcale się nie dziwię. ktoś, kto napisał o psychoterapii dla ciebie ma rację. masz problemy z alkoholem i agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
No własnie tak się składa ,że ją rozumiem :) i wiem co jej zrobiłam ;) . I do takiego samego nie pozwoliłabym ,żeby doszło . Ej ludzie ja nie podeszłam do niej i nie zaczęłam jej Lać , hellooooo! Ona do mnie miała jak zwykle jakieś woonty , to uderzyłam ją , a nie ,że ją lałam . Ona miała prawo mówić do mnie różne rzeczy, a ja miałam stać i słuchać ? z Alkoholem nie mam problemów . Wcześniej piłyśmy razem , i jakoś do tego nie dochodziło... Tylko tak nagle... Jakby ona specjalnie to robiła , wiedząc ,że ja wyjdę z siebie ...i to spowoduje jakąś większą kłótnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Ssamosia
wniosek jeden.Kolezanka szybciej zmadrzala i przeciela chore zachowania.Tobie nic nie pomoze, bo na dodatek malo kumata jestes.To tyle moich spostrzezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Mało kumata to może jesteś ty ;-) bo mimo co pisze nie widzisz ,że nie tylko ja jestem winna tego co się stało . Fakt to ja bardziej odpierdzieli*łam o uderzyłam ją ale nie zrobiłam to bez niczego ...:) Koleżanka zmądrzała?. tylko ,że jeszcze wczoraj bylo już lepiej , już normlanie ze mną gadała , tylko kolega coś odpierdzielił i poszło na mnie wsyztsko i od nowa wszytsko się zaczeło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa perła
potrzebujesz pomocy. im prędzej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie. bicie nie jest rozwiązaniem - nigdy!!! może pochodzisz z rodziny, w której drazliwe sprawy zalatwia sięza pomocą ręki, nie wiem. po prostu poczytaj posty pod twoim tematem: wszyscy mówią ci, że masz problem i tylko ty jedna nie chcesz przyjąć tego do wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Czyli waszym zdaniem , uderzyć raz kogoś to znaczy mieć poroblem? No prosze was , To nie działo się zawsze codziennie czy coś takiego . Jak każdy by tak myślał ,że jeżeli pod wpływem emocji uderzy kogoś , ma problem to wszyscy musieli by się leczyć . W domu tak nie mam :) . Ale sam przykład , małe dziecko coś narozrabiało , matka dała mu przez pupe to ma problem ? ... Dziwne myślenie . Może mam problem ,że nie raz tego nie kontroluje ok , jeżeli ktoś wyprowadzi mnie z równowagi to mogę uderzyć , ale ja potem wiem co zrobiłam , i potrafię zrozumieć całą sytuacje ,że był to błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa perła
no to dobrze- jestes super lala. fajnie ze bijesz kolezanki. gdyby mnie jakas uderzyla raz na zawsze zerwalabym z nia kontakt. a tak w ogole to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Nie Biję koleżanek ;-) Zdarzyło się to może 2 razy ,że tą jedną uderzyłam ... Widać diamentowa coś tam ,że nie czaisz o co mi chodzi;) . ) Chyba nie bardzo potrafisz , zrozumieć dwie strony ;)) . jeżeli ktoś raz uderzy , to już konieć Świata a jak jest najgorszy , a jak ktoś Ci bluzga w twarz traktuje jak nie powiem kogo to jest ok... Bosh 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa perła
wiesz co, wybacz. jestes po prostu głupia i tyle. powodzenia w zdobywaniu przyjaciól- chyba nie zostalo ci juz wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafcio xDeee
oj dziewczyno nie martw sie ;) i nie słuchaj tych dałnow xDee oni sami powinni isc na psychoterapie;) widac ze sie starasz ze załujesz ale tamta tego nie docenia bo trzeba wybaczec ale ona chyba tego nie kapuje i to o niej zle swiadczy nie o tobie ;) i nie przejmuj sie tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Głupia możesz być Ty ;-) . Więcej niż myślisz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa perła
i do tego idiotka- sama sobie piszesz odpowiedzi. przeciez zaden normalny człowiek nie powie, że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Idiotką nazywaj siebie ;) Ja Cepie nie piszę ,że to nie jest moja wina i w ogóle naucz się czytać ! ;-) Tylko nie rozumiem do końca jej zachowania ! Przecież łażę przepraszam ją tłumacze dlaczego tak się stało to nie docierało do niej ,,, a jak dotarło to znowu coś innego wymyśliła > więc albo nie komentuj w ogóle , bo jakiejś cyzi z neta nie pozwole po sobie jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Ssamosia
no i prosze im dalej w las , tym bardziej klaruje sie, ze wymagasz opieki psychiatrycznej.Nic nie mozesz skumac, ze inni moga miec Cie dosc i twojego zachowania.Gdybys byla normalna, to dalabys bie spokoj z tym molestowaniem kolezanki.Poza tym , agresja az buzuje z Ciebie.Potwierdzam calkowicie co napisala diamentowa perla.Jestes furiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Ja życzyłabym ,żebyście byli w takiej samej sytuacji jak ja :) wtedy może byście zakumali o co chodzi ;-) bo żal mi was czytać . Chce naprawić swój błąd źle , wszystko źle i źle ... ;-) . Nie naprawię też będzie źle . Molestować? najpierw w google przeczytaj co to znaczy ... Ona robi mi cały czas , koło dup*Y a ja jak głupia się zadręczam tym co się zdarzyło , ale ba do was to nie dotrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Ssamosia
no to wytlumacz mi do diabla, jesli ona robi Ci kolo de , to dlaczego masz ja tak usilnie przepraszac i dazyc do kontaktu.Nie kumam tym razem ja.Dla mnie to jest toksyczna relacja .Moze nie powinnyscie ze soba juz utrzymymawac kontaku.Nie umiesz jak dla mnie oceniac sytuacji a i nieadekwatnie reagujesz.Nawet jesli ktos zle odnosi sie do nas, to nie okladamy go piesciami, nie wyzywamy.Tylko przecina sie toksyczne relacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Bo ja ją lubię , i w ogóle jest jako kumpela zaje***ta , przepraszam bo rozumiem swój błąd , że skrzywdziłam osobę , którą tak na prawdę szanuję ... chodź zrobiłam co zrobiła, to była chwila ... Nerwy ,zdenerwowanie , ale żałuję tego i nie chce ,żeby to przepadło , i w gruncie rzeczy ona pewnie też nie chce , tylko chce dac mi zapłacić za to jak ona się poczuła , czy teraz mnie rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Ssamosia
wybacz ale nie.Jestes, albo malo obiektywna ,albo cos krecisz jak osoba skrzywiona emocjonalnie.Bo w jednym poscie piszesz, ze robi Ci kolo de i cie sprowokowala swoim zachowaniem(czyli cos zrobila zle), za moment mowisz , ze jest taka zaje....sta jako kumpela.Dla mnie jest to taniec chochola Nie chcialabym takiej przyjazni i takiego zachowania sie dwoch osob.Wydaje mi sie, ze na dodatek masz w sobi duzo agresji i to u dziewczyny jest takie niefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Bo robi mi koło D... ale ja mimo to mam do niej szacunek i nie potrafie jej znienawidzieć ,bo tyle z nią przeszłam to oja... Nie jesteśmy przyjaciółkami. Nie ma tu kręcenia żądnego i nie pisze ,że jestem pokrzywdzona ... Ja reaguje tak po porstu ale tylko wobec niej;/ w innych przypadkach nie. i nie rozumiem sama siebie dlaczego mimo ze tak ja lubie uderzyłam ja gdy mi ubliżała ...;/. Teraz jak byłyśmy pokłócone robiła wszytsko ,żeby zrobić mi na złość , złośliwe opisy na GG , głupie odzywki olewanie , ost nawet wyzywanie , a ja głupia pisze ,że żałuje itd. Przed wczoraj i wczoraj bylo już dobrze , rozmawiałam z nią śmiała się , już zbastowała , a wieczorem kolega wrzucił zdjęcie zeby obrazic jej przyjaciółkę i wyszło ,że to moja wina , i dzisiaj jak z nią gadałam znowu wszystko wróciło... i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
aha, właśnie szpykam na google że to często sie zdarza że facet bije kobietę podczas sexu, jestem normalna że tak lubię :-P sami idźcie na terapię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaZWielu
Jakieś dziecko patologii się podszywa;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaaaaaaaa
Oj dzieci dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Ssamosia
no ale zobacz-piszesz robi mi kolo D, wyzywa, robi wulgarne opisy ale ja mam dla niej szacunek........trzyma sie to kupy?Pomys?Zmykam bo za´trudny jest to temat.Ja widze to prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×